10 помилок при написанні практичної частини дипломної

24 Лип 2020
52
10 ошибок при написании практической части дипломной

Практична частина диплому майже завжди найскладніша. Від вас можуть хотіти не зрозуміло що, і нескінченно змушувати допрацьовувати. Це треш. Особливо якщо здавалося, що вже все готово і щастя так близько. Давайте розберемо, які помилки зустрічаються найбільш часто.

 

Помилка 1. Неправдивість.

Не будемо приховувати, що деякі набираються мужності і самостійно так би мовити «впроваджуються» в практичний процес. Ви написали (або вам допомогли) умовні дані по нібито існуючому підприємству. В цьому випадку не дивуйтеся – викладачі легко перевірять інформацію, якщо захочуть. Мораль – брехати не добре.

 

Помилка 2. Невідповідність основної частини.

Взагалі слово «невідповідність» – улюблений аргумент, коли диплом відправляється на доопрацювання. І далі ми зустрінемо це слово не раз.  Що стосується теоретичної частини диплому, тут, як то кажуть, важливий зв’язок теорії і практики. Не допускайте, щоб частини диплому виглядали як «Не приший кобилі хвіст».

Корисно! Практична частина будь-якого диплому повинна містити стільки параграфів, скільки завдань поставлено у вступі.

Помилка 3. Неграмотність.

О, це бич студентів. Про редакторів і вичитування матеріалу всі згадують коли? Правильно, коли вже тицьнули носом і сказали «ай-яй-яй». Якщо в одному слові дві помилки, і це вже в першому абзаці – нерозумно розраховувати, що хтось буде вчитуватися в суть. Тому настільна книга Розенталя вам на допомогу. Чи не чули про таку? Ну і добре. Перевіряйте літери, знаки, цифри…

 

Помилка 4. Невідповідність (знову вона) вступу.

Що заявлено у вступній частині, то і має бути відображено, в тому числі,  у практичній частині.  Значить що? Пишіть введення вже після завершення інших розділів диплому. Таким чином, ви ідеально підженете одне під друге й уникнете чергового доопрацювання.

 

Помилка 5. Невірні розрахунки.

І тут починається саме цікавіше. Двічі по два дорівнює чотири, так? А у вас шість. І про який диплом може йти мова? Ви почуєте приблизно такі формулювання, покірно опустіть голову і йдіть перераховувати. Так може краще відразу перевірити всі уздовж і поперек. І ще. Якщо вийшла потрібна підсумкова цифра, то зовсім не означає, що сам розрахунок зроблений вірно.

 

Помилка 6. Невідповідність висновку (так-так, знову).

Вступна і заключна частина повинні узгоджуватися. Вдаримо по практиці розумними словами – концепція, логічність, послідовність. Ось це все повинно простежуватися і на початку, і в кінці, і в середині диплому. Випускна кваліфікаційна робота – це історія з логічним єдиним сюжетом.

 

Помилка 7. Відсутність практичної значущості.

Може ми зараз відкриємо Америку, але диплом пишеться не для вашого блага, а для науки і її розвитку. Це якщо міркувати глобально. Ось так. Тому завдання автора – описати, довести змістом і висновками, в чому саме значення і важливість роботи.  Наприклад, як результати дослідження можуть бути застосовані в теорії і на практиці.

Корисно! Навіть в практичній частині дипломної роботи завжди має простежуватися авторська думка. Інакше вас звинуватять в тому, що ВКР нічим не відрізняється від великого реферату і не відповідає рівню без двох кроків фахівця.

Помилка 8. Неправильне оформлення.

Досить поширена фраза перед відправленням на доопрацювання – ви взагалі методичку в очі бачили? Так, до кафедри потрібно проявити максимум поваги і перед написанням диплома купити (взяти, попросити, вимолити – потрібне підкреслити) методичні рекомендації. А далі неухильно дотримуватися кожного пункту.

 

Помилка 9. Відсутність опису методик.

Часто вже на перших рядках практичного розділу студенти наводять конкретні дані, розрахунки, формули, опис методик. Від слова до дії, так би мовити. Але подивіться на це об’єктивно – читачі не будуть розуміти хід думок. Попередньо потрібно пояснити, чому обрана саме така методика, в чому її суть, значення тощо. Переконайте всіх, що по-іншому діяти не можна було.

Корисно! Практична частина диплому може включати велику кількість об’ємних таблиць, креслень, великих і довгих розрахунків. Такий матеріал рекомендується виносити в роздатковий матеріал або включати їх в презентацію.

Помилка 10. Немає сформульованих висновків, узагальнень, підсумкового аналізу.

Це важливо, особливо у висновках. По кожному пункту зі вступу має підводитися підсумок. Це короткі тези, які описують, що досягнуто, досліджено, зрозуміло, змінено. Є ще один важливий аспект – проміжні висновки. Вони пишуться після кожного розділу і підрозділу. Їх відсутність стає причиною доробок.

Складно? Так, тонкощів при написанні практичної частини дипломної роботи дійсно багато. Щоб не розчаровуватися і не засмучуватися, зверніться до професіоналів. Компанія «Світ Знань» виконує дипломні роботи на замовлення і стає надійним другом і партнером.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

    Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

    Запитання – Відповіді (FAQ)

    Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

    Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

    Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

    Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

    Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

    Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

    1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
    2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

    Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

    Right Menu Icon

    Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

      Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами