Помилки написання Вступу дипломної роботи

5 Чер 2020
349

Прикро ж, так, коли захист на носі, а диплом відправляють на доопрацювання. Це завжди так не вчасно. Помилки у вступі вважаються найпоширенішими. Можливо, тому, що вони перші кидаються в очі. Давайте разом розберемо типові недоліки.

 

Помилка 1 – немає опису актуальності

Вас відразу запитають, а навіщо диплом? Кожне дослідження повинне нести якийсь сенс і бути потрібним тут і зараз. Якщо обрана тема неактуальна, або її значимість не розкрита, автоматично втрачається сенс. Тобто, для вас, звичайно, сенсом залишається захист і диплом. А ось у перевіряючих виникне маса сумнівів.

 

Помилка 2 – немає елемента структури

Вступ дипломної роботи пишеться за шаблоном. Завжди вказується гіпотеза, актуальність, об’єкт, предмет, мета, завдання, ступінь дослідження питання, методологія. Якщо хоча б один з цих аспектів випадає, втрачається загальна ідея. Це тканина, з якої вирваний жмут – доречно тільки для джинсів, і то вже в минулому сезоні.

 

Помилка 3 – немає розуміння мети, предмета, об’єкта, завдання

У зв’язках «мета – завдання» і «об’єкт – предмет» часто буває плутанина. Студенти змінюють значення. Давайте розберемося на елементарному прикладі. Мета – це те, чого ми хочемо досягти в кінці. Припустимо – мир у всьому світі. Завдання – це дія, якою ми будемо досягати ціль. Для світу потрібно що – діалог.

Далі. Об’єкт – це щось масштабне, загальний досліджуваний напрямок. Наприклад, геополітична обстановка у світі. Предмет – щось локальне, частина загального, те, чому конкретно присвячено дослідження. Припустимо – збройні конфлікти в конкретній точці світу. Це, звичайно, дуже спрощений, але цілком зрозумілий приклад.

 

Помилка 4 – немає відповідності до методичних рекомендацій

Як не крути, а студент підпорядковується правилам гри Вузу і кафедри. Практика показує, що не варто шкодувати гроші на методичку і все-таки навідатися на кафедру перед підготовкою до захисту. Вам – бонус, їм приємно.

Потім можна скільки завгодно доводити відповідність кращим стандартам, але якщо який-небудь пункт рекомендацій не буде дотриманий, вердикт очевидний – доопрацювання. Не будьте самовпевнені, розраховуючи, що ніхто не помітить, не ігноруйте позиції кафедри. Вони ж намагались для вас, так що…

 

Помилка 5 – немає оригінальності

Ніхто не сперечається, що є монографії, дисертації і навіть дипломні роботи, з яких «гріх не здерти». Але вимоги до унікальності ніхто не відміняв, а плагіат легко виявляється. Тим не менш, до цих пір деякі думають, що можуть безкарно використовувати функцію «копіювати – вставити» і як так і треба.

Помилкою вважається використання заборонених засобів унікалізації, включаючи синонімайз, заміну символів, перестановку слів і так далі. Це точно не гідні методи для якісного вступу. Висновок – якщо і запозичуємо чуже, то лише як орієнтир, приклад і не більше.

 

Помилка 6 – немає логічної ув’язки вступу та інших частин диплому

Введення – це сторінки «знайомства», але ніяк не автономне твір. Саме тому лайфхак на всі часи звучить так – пишіть вступ в кінці, коли вже готовий диплом.

Звичайно, начерки повинні бути на першому етапі, особливо, що стосується цілей, гіпотези, завдань. Але підсумковий варіант «підганяється» під готову роботу. При такому підході ймовірність помилки зводиться до мінімуму.

 

Помилка 7 – немає грамотності

Звучить як гасло анархістів. Саме так вас як автора сприймуть, якщо введення буде буяти помилками та іншими безглуздостями. За неузгодженими закінченнями, технічними неточностями, достатком недоречних ком або навпаки їх відсутністю важко розгледіти геніальність.

Проблема досить поширена. Найприкріше, що диплом може бути цікавий з дослідницької точки зору, але студенти не завжди сильні в граматиці. Уникнути помилок дозволить редактура. Зверніться за послугою, нехай ваш матеріал вичитає філолог або редактор. Тоді не доведеться доводити, що перше враження може бути помилковим.

 

Помилка 8 – немає хорошого аналізу джерел

Характеристика, наскільки розкрита тема іншими авторами, досить важлива. Особливо якщо у методичних рекомендаціях на цьому пункті проставлені наголоси. Не пошкодуйте часу на якісний аналіз, вивчіть актуальну літературу і опишіть, що вивчено, а що не розкрито. Так ви демонструєте ступінь поінформованості і уникаєте помилок.

 

Помилка 9 – немає розуміння, що можна звернутися за допомогою

Якщо ви відчуваєте труднощі при самостійному написанні, не можете, боїтеся, не хочете, не розумієте – завжди є альтернативні варіанти. Замовте вступ дипломної роботи або всю роботу у професійних авторів. Такий підхід дозволить не думати про помилки, а гарантовано отримати потрібний результат.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами