Чим відрізняється курсова від дипломної і магістерської роботи?

23 Чер 2020
831

Курсові, бакалаврські, дипломні, магістерські роботи – такі звичні, і одночасно досі не до кінця зрозумілі визначення. Без досвіду можна заплутатися і неправильно розставити межі. Давайте ще раз розставимо акценти і уточнимо, що, як, чому.

 

Порівняння видів студентських робіт

По мірі значущості все гранично зрозуміло, чи не так?

Порівняння видів студентських робіт

При цьому третя ланка, а саме дипломна робота в чистому вигляді, тобто дипломна робота для здобуття статусу спеціаліста, може випадати. Це пов’язано з періодом переходу на двоступеневу систему освіти з бакалавром і магістром. Однак у багатьох ВУЗах продовжують випускати спеціалістів.

Вид роботи

ОбсягСутьНовизнаУнікальність

Література (джерела шт.)

Магістерська120-150 сторіноквідображення авторської наукової позиції;  фундаментальний аналіз; практичні рекомендаціїметодика, теорія, технологія, практикавід 90% і вище150-300

 

Дипломна90-120 сторінокглибоке освоєння;

націленість на науково-дослідницьку діяльність;

практичне підкріплення

теорія, технологія,

практика

80-85%100-150

 

Бакалаврська75-90 сторінокякісна всебічна аналітика темитехнологія, практика75% і вище80-100

 

Курсова30-40 сторінокпошук матеріалу для розкриття теми та цікавою її поданнятеоріявід 50%20 і більше

 

Можна сміливо провести аналогію, що кожна наступна за значимістю робота є вдосконаленою версією попереднього варіанту. Такий собі тюнінг або прокачування як показник зростання у розвитку.

Головна відмінність полягає в очікуваних результатах. Трофеєм за курсову роботу стають (всього лише або аж) бали, закриті заліки, підтягнуті пропуски, допуск до іспиту. Бакалаврська робота і її успішний захист – гарантія проходження першого етапу освіти та набуття статусу бакалавра.

Дипломна робота, складання за нею доповіді і вдала презентація дозволяють стати фахівцем з офіційним підтвердженням. І, відповідно, магістром неможливо стати без однойменної дослідної роботи. Пам’ятайте про це, коли раптом подумаєте, щось із серії «курсачі пишу, значить, і дипломи запилю».

 

Зарубіжний досвід написання випускних робіт

Поняття «диплом» використовується в багатьох системах освіти різних країн. Проте смислове значення істотно відрізняється. Термін має давнє походження і з латинської мови перекладається як лист, документ, записка. Для практики більшості країн це формулювання більш актуальне, ніж звичне нам наповнення.

 • В Індії диплом – це всього лише довідка, яка підтверджує, що студент або слухач провів в університеті деякий час. Іншими словами, це демонстрація, що був шанс чогось навчитися. Однак диплом не є показником отримання знань і навичок.

Ще одне значення – це нагорода за досягнення певної мети. Наприклад, студент закінчив фармакологічні курси або прослухав курси з проектування. Однак про вищу освіту диплом не свідчить.

 • В Канаді дипломи мають різне значення і видаються як у коледжі, так і в університетах після закінчення навчання. Отже, їх статус теж відрізняється. Однак у цій країні є поняття добакалаврського диплому – це своєрідний трофей випускників загальноосвітньої школи, які продемонстрували хороші результати.
 • В Австралії дипломи розцінюються як нагородження. Це не підтвердження наявності професійної освіти, а скоріше заохочення тих, хто ще не досяг навіть рівня бакалавра, але проявляє певні старання.
 • У Німеччині діє система освіти, що включає бакалаврат та магістратуру. Цей формат за своїм значенням максимально схожий з застосовуваною у нас системою. Однак поняття спеціаліста там немає. Фактично німецька система вважається еталонною для західних країн і служить предметом наслідування при реформуванні.
 • У США, на відміну від багатьох інших країн, є поняття курсової роботи. Це не можна розцінювати як повну відповідність нашим варіантом. Курсова має назву course work (assignment). Вона вважається проміжною формою перевірки на будь-якому курсі.

У цій країні активно застосовуються форми дипломів. Однак вимоги істотно більш лояльні. Так, якщо студент з будь-яких причин не встигав підготувати або завершити диплом, це зобов’язання переходило на другий семестр.

В американській системі освіти практикуються менш жорсткі вимоги до оформлення і строгості структури. Акцент робиться на науковій новизні корисності, значущості. І якщо студент на захисті демонструє ці критерії, успіх, як правило, гарантований. Значно менше вимог до кількості літератури.

У компанії «Світ Знань» можна в будь-який момент замовити дипломну роботу та будь яку іншу студентську роботу, і гарантувати собі успішний результат без ризиків, побоювань і витрат часу.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами