Як написати та оформити курсову роботу?

12 Січ 2022
46

Здавалося б, що ще нового можна сказати про курсові роботи? Тема заїжджена та стара як світ. Кожен студент стикався із таким завданням. Проте все нове – добре забуте старе. Серед мільйонів студентських робіт у вічі викладачам кидаються небагато. І більшість із них – справжній треш. Давайте зробимо те щоб саме ваша робота виділилася з позитивного ракурсу.

 

Де шукати вимоги до роботи?

Головне, безпрограшне джерело – методичні рекомендації. Їх можна і потрібно брати на кафедрі, завантажувати з сайтів, вибивати у викладача. Чому? Бо це готова покрокова інструкція, керівництво до дії. І багато хто цей аспект ігнорують, а дарма.

Окрім вузівських правил є загальнодержавні стандарти. Курсова робота – найпоширеніша форма перевірки знань та самостійного засвоєння матеріалу студентом. Значить, що? Потрібно показати грамотність, причому з усіх боків:

  • точні фактичні дані;
  • бездоганна орфографія та пунктуація;
  • наукова стилістика;
  • відсутність складних словесних конструкцій;
  • послідовність викладу матеріалу;
  • чітка структура;
  • висока унікальність;
  • абсолютна відповідність теми та змісту.

Ці пункти цілком досяжні. Головне – виявити відповідальність та брати за основу достатню кількість літератури. Ще одне хороше джерело інформації – успішно захищені курсові роботи попередників. Важливою є актуальна інформація. Якщо цього семестру у цього ж викладача захищені курсові роботи, їх оформлення можна і потрібно дивитися.

Орієнтиром для оформлення курсової роботи можуть стати стандарти ДСТУ 3008-95.

Як писати курсову роботу?

Якщо коротко відповісти – писати курсові роботи потрібно поетапно. Ланцюжок має такий вигляд: підготуватися – написати – перевірити. А зараз лайфхаки. Підготуватися означає вибрати тему і підібрати літературу. До речі, джерел має бути щонайменше 15. Краще – 20-25. Варто наголосити на різноманітності і, тим самим, підвищити шанси на унікальність роботи.

Основний етап зводиться до написання. Спочатку готується приблизний план, потім пишуться розділи і лише після цього формулюється вступ та висновок. Така послідовність дозволить не упустити головне та узгодити поставлені цілі та завдання з підсумками. А ось це вже справді цікаво.

Заключний, але не менш важливий етап – оформлення та редагування. І тут немає незначних дрібниць. Науковий стиль, відповідний шрифт, розмітка полів, лаконічність та стриманість, цитування – важлива кожна деталь, оскільки вони впливають на форму, унікальність, і врешті-решт є дотриманням вимог.

Використовуйте міжнародні публікації та зарубіжні джерела під час написання курсової роботи. Так шанси зробити її цікавою та оригінальною підвищуються в рази.

Як перевіряти курсову роботу на унікальність?

Ключовий критерій якості курсової роботи – унікальність. Буває так, що студент пише роботу самостійно, а вона виявляється неоригінальною. Причина у відсутності досвіду. Показники «тягнуть вниз» такі елементи як стійкі висловлювання, спеціальні терміни, назви нормативних актів, власні імена, неоформлені цитування.

Потрібний відсоток унікальності – 80-85%. Для студентів технічних, юридичних та економічних факультетів допустимі поблажки – 75%. Перевірка проводиться у системі Антиплагіат.ВНЗ. Але не всі мають доступ до неї, тому для самоконтролю потрібно використовувати кілька альтернативних варіантів.

Добре підходить платформа Unicheck. Одночасно варто перевірити матеріал на Etxt та Text.ru. Якщо за цими трьома програмами унікальність буде достатньою, значить можна розслабитися. Однак краще зробити запас на кілька відсотків, хоча б 65-75. Така страховка не завадить.

Достатній обсяг курсової роботи – 30-40 друкованих аркушів. Для гуманітарних робіт кількість матеріалу більша, а з технічних дисциплін можна обмежитися нижнім лімітом.

Як вибирати тему курсової роботи?

Є два способи – слідувати «за покликом серця» або орієнтуватися на задану викладачем тему. Віддавайте перевагу напрямкам, які цікаві ВНЗ, наприклад, за якими готуються дослідження викладачами. Ще одна порада – вибирайте актуальні напрямки, які не є пройденим етапом для сучасних реалій і водночас їх не можна назвати «одноденками» з усіма шансами зникнути з порядку денного вже завтра.

Немає ідей? У компанії «Світ Знань» їх завжди достатньо. Ми пишемо еталонні курсові роботи на замовлення  та із задоволенням реалізуємо ваші побажання. Доручіть завдання професіоналам і розслабтеся перед відповідальним здаванням.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

    Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

    Запитання – Відповіді (FAQ)

    Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

    Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

    Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

    Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

    Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

    Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

    1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
    2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

    Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

    Right Menu Icon

    Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

      Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами