Способи отримання економічних даних для студентської роботи

30 Тра 2022
285

Дипломна робота або курсова – самостійне дослідження студента, яке оформляється письмово. До нього пред’являється ряд вимог щодо змісту та оформлення. Однак, найважливішим моментом є те, що робота повинна мати теоретичну та практичну цінність. Якщо з першою все зрозуміло, друга потребує пояснень.

Написання курсової або дипломної роботи з економіки, фінансового права та інших предметів вимагає наявності точних цифр і статистичних даних від різних підприємств і організацій. З них формулюються висновки про фінансовий стан підприємства, формулюються пропозиції щодо вдосконалення різних процесів тощо. Студентам, які проходили практику в одній з таких організацій, може й пощастить, а от учням «з вулиці» – навряд чи.

Хоча, і у першої категорії шанси малі, адже з учнем поратися бажання є далеко не у кожного, та й конфіденційні дані компанії розголошувати не мають наміру. Крім того, щоб збирати дані, розповідати про специфіку роботи компанії, потрібен час – по суті, керівництву необхідно звільнити людину від її функціональних обов’язків і «віддати» у ваше розпорядження не на одну годину. При такому розкладі треба вдатися до інших способів пошуку потрібної інформації.

 

Спосіб 1.Відкриті джерела

Для написання перших розділів з теорії можна використовувати різні статті, методички та книги, які є в інтернеті, а ось далі – складніше. Але все не так сумно і практично можна знайти дані у Всесвітній павутині.

Щоб зібрати дані у міжнародному масштабі, слід використати:

 • сайт Світового банку;
 • Європейський центральний банк;
 • англомовну Вікіпедію тощо.

В межах України дані можна зібрати на офіційних сайтах:

 1. Державної служби статистики України;
 2. Міністерства фінансів України;
 3. Міністерства економіки України;
 4. Державної податкової служби України. Якщо ми говоримо про дипломні з податкової, то нас на сайтах цікавитимуть відсоткові ставки по якійсь області чи місту (якщо тема стосується місцевих податків та зборів у країні) тощо.

Щоб зібрати дані щодо конкретної компанії, слід перейти на її сайт і там уважно вивчити розділи “Про нас”, “Інформація”, “Наші досягнення” тощо. Звичайно, якісь секретні дані компанія не виставить, але часто на сайті публікуються різні графіки та діаграми по роботі компанії. Це може бути приріст клієнтів, кількість здійснених угод тощо. Мало того, що такі показники потрібні для роботи, то вони ще й нададуть “ефективності” їй. Крім того, вони знадобляться для створення презентації на захист.

Слід також почитати статті у місцевих ЗМІ та пошукати якісь буклети та брошури. Рідко яка організація не використовує такі методи маркетингу у своїй роботі.

Не варто боятися зайвий раз потривожити наукового керівника та порадитись з ним щодо джерел для отримання економічних даних для дипломної чи курсової.

Спосіб 2. Офіційний запит

Гарною ідеєю буде підготувати лист на офіційному бланку університету з підписом наукового керівника, ректора, печаткою ВНЗ з проханням надати відомості для написання курсової чи дипломної. Найголовніше зафіксувати лист у вхідній кореспонденції – у такому разі проігнорувати ваш запит не вийде.

Та й самій компанії іноді вигідно співпрацювати із вищими навчальними закладами з таких питань. Адже можна “козирнути” цим досягненням та продемонструвати свою роботу на рівні муніципальної освіти.

 

Спосіб 3. Фантазія

Якщо отримати реальні статистичні показники ніяк не виходить, то, в принципі, нічого не заважає їх придумати. Не можна сказати, що це найпростіший варіант, хоча на перший погляд усе може здатися саме так. Адже важливо, щоб дані, які будуть прописані у роботі, були схожі на реальні. Знати, якими вони можуть бути, можуть лише люди, які добре розуміються на темі. Тому халявним цей спосіб точно не назвеш.

 

Спосіб 4. Допомога друга

Таким “другом” для кожного студента є компанія “Світ Знань”. Її авторський колектив має величезний досвід роботи над схожими проектами і тому із задоволенням допоможе вирішити питання підготовки практичної частини дипломної роботи. Звертаючись за допомогою до професіоналів, ви точно отримаєте хороший результат у найкоротші терміни, і вам не доведеться моніторити інтернет, шукати періодичні публікації, які містять звіти роботи компаній або інші статистичні дані. Крім того, враховуючи рівень професіоналізму авторів, а також репутацію компанії, можна не сумніватися в тому, що всі дані достовірні та відповідають реальності. Тому замовити дипломну роботу тут буде чудовим варіантом.

Для отримання дійсно хорошої роботи “на виході” всі перераховані вище способи пошуку інформації можна комбінувати.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами