ТОП 15 помилок при написанні теоретичної частини диплому

13 Чер 2020
170
ТОП 15 ошибок при написании теоретической части диплома

Ніхто не застрахований від помилок. Хвилювання, підвищена відповідальність затуманюють розум. Ці та подібні фрази залиште для виправдання при черговому доопрацюванні. Ми то з вами знаємо, що основна причина помилок – неуважність і недбале ставлення. І це нормально. Так-так. Нам же не по 80 років, щоб до всього підходити розважливо. Давайте пройдемося по основним проблемним місцям.

 

Помилка 1. Неграмотність

Досить включити програму Word, щоб уникнути елементарних помилок на кшталт «робата» або «щитаца». В ідеалі – вичитати текст, а ще краще, звернутися до коректора.

 

Помилка 2. Плагіат

Помилково вважати, що диплом – це пазл з частин книг, статей або інших дипломів. Повірте, всі стандартні теми вже настільки кроєні-перекроєні, що неозброєним оком видна рука горе-майстра. Плюс системи Антиплагіат дивують своїми «допитливими» алгоритмами перевірки. Вихід один – спочатку писати оригінальний текст.

 

Помилка 3. Нісенітниця

О, таке зустрічається дуже часто. Не потрібно писати все підряд і аби що заради обсягу. Ви ж все-таки майбутні дипломовані фахівці. Краще підберіть більше цікавих джерел.

 

Помилка 4. Нелогічність

Теоретична частина не повинна виглядати як набір незв’язних, хоч і грамотних тез. Важлива послідовність і логічність викладу думки. Розділ також має свою структуру, що складається з умовного вступу, основної частини з кульмінацією і висновків.

 

Помилка 5. Незв’язність зі вступом

Теоретична частина повинна стати продовженням і розгорнутою відповіддю на положення у вступі. Тобто, якщо спочатку озвучена гіпотеза, вона буде спростовуватися або підтверджуватися теорією. Якщо вказаний конкретний предмет та об’єкт, саме їм присвячується дослідження тощо.

 

Помилка 6. Надлишок посилань або їх відсутність

І перший, і другий варіант вважаються помилкою. Оптимальна кількість – 2-3 посилання на один друкований аркуш. Якщо більше – теоретична частина буде являти собою одне велике посилання, а менше – звинуватять, що не опрацьована література і написана відсебеньки.

 

Помилка 7. Дефіцит джерел

Хороша дипломна робота не має ґрунтуватися на 2-3-10 джерелах. Цього мало, особливо в теоретичній частині. Не жалкуйте часу на пошук матеріалу на Інтернет ресурсах, в архівах. Запозичуйте тези з хороших дисертацій і монографій, вивчайте публікації по темі. При цьому важлива актуальність – джерело має бути не старше 3-5 років.

 

Помилка 8. Неув’язка з практичною частиною

Практична і теоретична частина диплому – це не дві окремі роботи, а дві частини одного цілого. Саме такий підхід повинен простежуватися в матеріалі. Посилайтесь на інший розділ, використовуйте загальні, сполучні фрази, тези. Теоретична частина повинна стати основою практичної.

 

Помилка 9. Ігнорування правил оформлення

Є методичні рекомендації та правила ДСТУ. Їм важливо і потрібно слідувати. Тоді диплом, і теоретична частина у тому числі, придбають належний зовнішній вигляд. Якщо знехтувати цими правилами, доробка забезпечена.

 

Помилка 10. Ненауковий стиль

Теоретична частина дипломної роботи може бути максимально цікава, але не відповідати належному стилю викладу. Це, насамперед, дослідницька робота. Отже, терміни, логічність, структура, стриманість, відсутність емоційного забарвлення та інші обов’язкові атрибути.

 

Помилка 11. Неповні висновки

Теоретична частина також має завершуватися проміжними висновками, які згодом будуть перенесені (не дослівно, звичайно, а в смисловому значенні) в заключну частину. Це надасть розділу дипломної роботи зрозумілість, змістовність, логічність.

 

Помилка 12. Неактуальність

Дипломна робота повинна торкатися гострих, актуальних, важливих тем. Її значимість має хоча б теоретично буде корисною у вирішенні якої-небудь проблеми, посилить наукову базу або підтвердить раніше висунуті гіпотези інших авторів. Тобто диплом пишеться заради науки, а не для заповнення аркушів.

 

Помилка 13. Безликість

Чим відрізняється диплом, наприклад, від масштабної курсової роботи? Авторськими новаціями, думками, концепцією. Важливо не просто згрупувати матеріал з різних джерел, а відобразити свою позицію, авторське бачення і показати свій внесок як молодого вченого.

 

Помилка 14. Відсутність структури

Теоретична частина досить значна за своїм обсягом, тому в дипломній роботі її потрібно розділяти на підрозділи. Приблизно 2-3 підрозділи на розділ. Якщо такого структурування немає, і ви вважаєте його нелогічним, швидше за все, підготовлена не повністю теоретична частина, а тільки підрозділ диплома.

 

Помилка 15. Ігнорування допомоги

Якщо ви сумніваєтеся у своїх силах або розумієте, що не маєте часу або потрібних знань, вчасно зверніться до фахівців. З компанією «Світ Знань» ви станете володарем безпомилкового диплома в найкоротші терміни.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами