Бакалаврська робота

Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6

Дізнайтесь вартість бакалаврської роботи безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 30 сторінок
  Гарантія необмежена до захисту
  Терміни від 14 днів
  Унікальність від 70%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як працює сервіс

  Оформлення заявки
  Надайте нам інформацію про свою роботу: вид роботи, тема, термін виконання.
  Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкування з менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримання готової роботи
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Що студенти кажуть про нас?

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Як написати бакалаврську роботу?

  Процес складається з декількох етапів:

  1. Вибираєте наукового керівника. Самому таке завдання, як написання диплома може виявитися не під силу. Тому потрібен куратор. Це може бути викладач, володар вченого звання або висококваліфікований працівник будь-якого виробництва.
  1. Вибираєте тему. Є два варіанти: скористатися списком на кафедрі або втілити свої ідеї. Тут уже все залежить від ваших бажань і, звичайно ж, рекомендацій наукового керівника. Не забудьте в передостанньому семестрі курсу затвердити на кафедрі заяву з темою майбутньої бакалаврської роботи.
  2. Підберіть джерела. Це найвідповідальніший етап усього процесу, на якому потрібно проаналізувати всі тонкощі теми дослідження, провести літературний огляд та визначити структуру роботи. Рекомендації куратора на предмет прочитання якоїсь літератури будуть до речі.
  1. Складання плану. Без нього весь процес може нагадувати хаос, а результату так і не буде. Чорновий перший варіант 10 разів буде змінюватись, але так все одно простіше, ніж без нього.
  1. Проведіть практичну частину дослідження. Що це означає? Кожна бакалаврська робота має носити науковий характер. Це досягається шляхом проведення експерименту або використання значущої практичної інформації. Тут може як раз стати в нагоді досвід і відомості з переддипломної практики (ви ж проходили таку, так?).
  1. Оформіть бакалаврську роботу у відповідності з методичними рекомендаціями та загальними правилами. Так-так, структура, вступ, висновок, список джерел. Все чітко, грамотно, відповідно до норм. Інакше доробок не уникнути.

  Бакалаврська дипломна робота – відповідальне завдання, за результатами якого студент отримує диплом бакалавра і можливість вступити до магістратури. Простіше кажучи – трамплін в успішне майбутнє. Саме тому підхід до її написання повинен бути відповідним.

  А тепер три постулати для будь-якої наукової роботи: актуальність, практична значимість, новизна. Такий підхід стане в нагоді при подальшому навчанні та простими словами означає наступне. Все, що ви пишете і позиціонуєте як наукова праця, повинно бути корисно і цікаво, а не просто заради «галочки».

  Бакалаврська робота на замовлення

  «Швидко казка пишеться, та не швидко діло робиться» – дуже актуальна цитата для студентів, чи не так? На носі захист диплому, а матеріалу немає або він написаний так сказати по-аматорськи. Ризики ні до чого, адже не дарма ж пройдено чотири роки навчання. Альтернатива – замовити бакалаврську роботу. Ваші переваги з компанією «Світ Знань»:

  • економія часу;
  • відсутність необхідності шукати, писати, коригувати;
  • збереження нервів;
  • скорочення ризиків доробок;
  • забезпечення репутації «тямущого» студента.

  Ще одна причина придбати бакалаврську роботу – трудова діяльність. Студенти часто поєднують навчання з підробітками. А ще ж і потрібно погуляти. Тому часу ледь вистачає на сон, не те що на дослідження. Це логічно, і оформлення заявки на замовлення стане самим вірним рішенням, щоб утримати баласт. Ми виконуємо на замовлення всі види студентських робіт, в тому числі бакалаврські роботи, знаємо всі тонкощі процесу і вміємо приємно вражати. Хочете на магістратуру? З нами це не складе труднощів. Диплом бакалавра буде в руках.

  Компанія «Світ Знань» орієнтована на інтереси клієнтів. Наша конкурентна перевага – необмежена гарантія. Ми ведемо студента до моменту захисту і забезпечуємо безкоштовні доопрацювання до тих пір, поки результат не задовольнить за всіма параметрами. Конкуренти дотримуються іншої політики – максимум місяць гарантій.

  Ми розробили механізм виконання студентських робіт на замовлення, максимально зручний для співпраці з будь-якої точки країни. Ви оформлюєте заявку дистанційно на сайті або по телефону при розмові з менеджером. До речі, він відповість на всі питання, які виникають у вас, підкаже, допоможе, зорієнтує. Після погодження складається договір. В ньому ми прописуємо всі умови. Це ще одна ваша гарантія. Наступний крок – внесення авансового платежу. Це можна зробити з будь-якого зручного відділення банку. В обумовлений термін або навіть раніше ми надсилаємо повідомлення про готовність. Ви перераховуєте вартість, що залишилася.

  Що далі? Захист або доопрацювання. Вам або науковому керівнику може здатися важливим внести коригування. Ми, безумовно, виконаємо замовлення і внесемо потрібні правки. Це входить у початкову вартість. Крім привабливої ціни, кожен замовник може додатково забезпечити собі знижку – привести товариша і разом замовити кілька робіт. Бакалаврська дипломна робота від компанії «Світ Знань» стане вашою гарантією успіху!

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами