Потрібно замовити дипломну роботу?

Написання дипломних робіт у Івано-Франківську

Безкоштовні доопрацювання до самого захисту!
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6

Дізнайтесь вартість дипломної роботи на замовлення безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  ]
  Об'єм від 50 сторінок
  Гарантія необмежена до захисту
  Терміни від 7 днів
  Унікальність від 70%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Скільки часу займає написання диплома?

  Дипломна робота – перший етап в освіті, проте він уже має достатній рівень складності і вимагає ретельної підготовки. Для студента, який раніше не мав із цим справи, написання диплома та виконання його практичної частини може зайняти кілька місяців або навіть цілий навчальний семестр.

  Фахівці нашої компанії справляються з цим набагато швидше. Залежно від цього, яку тему пишеться диплом, яка його складність і яка практична частина, термін його виконання становитиме від семи днів і більше.

  Не кожному студенту під силу впоратися із таким складним завданням, як дипломна робота. Іноді для цього потрібна не лише допомога наукового керівника, а й того, хто здатний зробити його за вас. Наприклад, автора від нашої компанії, де можна купити за доступну ціну якісний диплом, який успішно пройде етап захисту.

  Як пишеться дипломна робота в Івано-Франківську?

  Для того, щоб ми розпочали роботу над вашим дипломом, просто оформіть заявку на сайті або зв’яжіться з нашим менеджером. Після цього ми приступаємо до того, щоб підібрати автора залежно від рівня досвіду та специфіки зазначеної вами теми. Це наша головна перевага: ми ретельно підходимо до процесу підбору виконавця, який має задовольнити нашого клієнта та надати якісний диплом на виході.

  Після узгодження нюансів з клієнтом ми приступаємо до виконання роботи при внесенні передоплати. Під час роботи ви зможете вносити правки, особливо від наукового керівника, а також отримати доступ до пробної частини, з якою зможете ознайомитись перед оплатою повної роботи.

  Особливості виконання диплому компанією «Світ знань»

  На відміну від того ж реферату, дипломна робота є набагато складнішим видом роботи, який виконується фахівцями виняткової якості та рівня досвіду. Наші автори практикують індивідуальний підхід до кожної роботи, що дозволяє вам отримувати на виході результат зі 100% гарантією захисту.

  Автори нашої компанії дотримуються наступних критеріїв:

  1. Актуальність та новизну тематики дослідження;
  2. Високий поріг унікальності – від 75%;
  3. Грамотність та відсутність будь-яких видів помилок;
  4. Дотримання точності та правдивості звітів та графіків;
  5. Оформлення згідно з методичкою або ДСТУ;
  6. Дотримання структури роботи;
  7. Грамотність висновків та їхня корисність.

  А якщо ви хочете вже зараз замовити у нас дипломну роботу – просто зв’яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом!

  Наші переваги

  Компанія «Світ Знань» – справжній старожил серед рефератних центрів, оскільки ми працюємо з 2004 року та успішно закриваємо навіть найскладніші завдання, надані нашими клієнтами – від рефератів до дипломних.

  Серед наших переваг варто зазначити:

  1. Суворо підібраний штат авторів, де представлені лише викладачі та аспіранти з досвідом.
  2. Внесення правок від вас чи вашого наукового керівника на безоплатній основі та у потрібній кількості.
  3. Супровід та гарантія до самого захисту з можливістю виправлення за первісними вимогами у будь-який момент.
  4. Наявність акцій, знижок та бонусів для постійних клієнтів, а також подарунків у вигляді анотації та інших нюансів до диплому.

  Завдяки цьому, а також тому, що ми маємо рейтинг 4,89 бали на сайті відгуків «Rating», студенти всього Івано-Франківська обирають замовити дипломну роботу саме у нас!

  =

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами