Замовити есе на будь-яку тему

Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 1 сторінки
Гарантія на роботу
Терміни від 1 дня
Унікальність от 80%

Дізнайтесь вартість есе на замовлення безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія на роботу
  Терміни від 1 дня
  Унікальність от 80%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити есе?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Що таке есе? Есе – відмінна можливість студентів розкрити свій потенціал, власне бачення і творче начало. Погодьтеся, не кожен день надається така можливість, особливо в реаліях нашої системи освіти. У написанні є свої нюанси, але в цілому нічого складного. Головне правило студента, який пише есе – достатньо вивчити проблематику. Адже на одній балаканині такий формат НЕ вивезти, як би красиво не був поставлений склад.

  Пишемо есе правильно

  Для того щоб написати змістовне і цікаве есе, важливо розуміти тонкощі такого завдання:

  • обмежений обсяг – максимум 10 друкованих аркушів, в есе просторікувати до масштабів дипломної не треба;
  • відображення авторської позиції і особистого бачення проблеми – в основу береться власний інтелектуальний досвід (як мінімум, мати загальне уявлення, про що писати);
  • простий, легкий стиль викладу – можна сказати, есе не зовсім «вписується» в наукове середовище, оскільки ця робота дуже відкрита і невимушена;
  • парадоксальність – ніхто не каже, що есе має включати тільки позитивні думки, односторонні і несуперечливі факти. Студент тут може дивувати, заявляти суперечливі дані і як би дискутувати сам з собою. У протиріччях і парадоксах шлях до істини;
  • наявність структури – обов’язково виділяється вступ приблизно на 1 аркуш, основна частина і висновок від 0,5 до 1, 5 аркушів. Буде потрібно оформлення титульної сторінки, в окремих випадках – списку використаних джерел.

  Есе – це більше літературний жанр, але з елементами науковості та публіцистики. Не варто все ж забувати, що ми отримуємо вищу освіту, а не просто пишемо особистий щоденник. Для такого формату характерна критичність мислення, оцінювання, порівняння, особистий погляд. Есе може являти собою розповідь із серії веселих історій життя, опис, наприклад, чиюсь біографію, аргументацію – доводи, обґрунтування власної позиції. Різновид есе – ілюстрація, тобто наочна демонстрація фактів, доказів, аргументів.

  Помилки і складнощі есе

  У написанні есе є багато тонкощів. Наприклад, своєрідна, але обов’язкова структура. Причому список літератури може бути необов’язковим, якщо обрана тема розкривається по одному досить вузькому вектору, і акцент робиться на суб’єктивній позиції автора. Тобто на самого себе особливо в літературі не зможеш посилатися.

  Специфіка роботи полягає в правильному (скоріше навіть вдалому) виборі проблематики. Причому таке формулювання стосовно есе трохи формальне. Тут потрібна проблематика не в чистому вигляді, а з ракурсу емоційного, яскравого, суб’єктивного, але обґрунтованого забарвлення. Звідси допустимі і барвисті епітети – чудовий, страхітливий, блискучий, страшний тощо. Скажімо одне: писати есе легше, ніж міркувати про нього. Чому? Тому що, якщо є що сказати, то есе – відмінна можливість це зробити. Як бути, якщо нічого сказати, а есе потрібно? Замовити роботу. Така альтернатива дозволить вбити двох зайців – виконати завдання і не морочитися.

  У компанії “Світ Знань” розуміють значення есе, знають, як розкрити автора через обрану проблематику, якою має бути структура, в чому секрет написання. Загалом, ми – справжня паличка-виручалочка. Звертайтеся, як вже зробили сотні студентів з усієї України, і отримаєте на руки готову роботу. У нас можна замовити не тільки есе, але і всі інші види студентських робіт: від рефератів до дипломних робіт, від наукових статей до лабораторних робіт. Результат завжди один – чудовий!

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами