Замовити есе на будь-яку тему

Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 1 сторінки
Гарантія на роботу
Терміни від 1 дня
Унікальність от 80%

Дізнайтесь вартість есе на замовлення безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія на роботу
  Терміни від 1 дня
  Унікальність от 80%

  Відгуки студентів

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити есе?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу
  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Що таке есе? Есе – відмінна можливість студентів розкрити свій потенціал, власне бачення і творче начало. Погодьтеся, не кожен день надається така можливість, особливо в реаліях нашої системи освіти. У написанні є свої нюанси, але в цілому нічого складного. Головне правило студента, який пише есе – достатньо вивчити проблематику. Адже на одній балаканині такий формат НЕ вивезти, як би красиво не був поставлений склад.

  Пишемо есе правильно

  Для того щоб написати змістовне і цікаве есе, важливо розуміти тонкощі такого завдання:

  • обмежений обсяг – максимум 10 друкованих аркушів, в есе просторікувати до масштабів дипломної не треба;
  • відображення авторської позиції і особистого бачення проблеми – в основу береться власний інтелектуальний досвід (як мінімум, мати загальне уявлення, про що писати);
  • простий, легкий стиль викладу – можна сказати, есе не зовсім «вписується» в наукове середовище, оскільки ця робота дуже відкрита і невимушена;
  • парадоксальність – ніхто не каже, що есе має включати тільки позитивні думки, односторонні і несуперечливі факти. Студент тут може дивувати, заявляти суперечливі дані і як би дискутувати сам з собою. У протиріччях і парадоксах шлях до істини;
  • наявність структури – обов’язково виділяється вступ приблизно на 1 аркуш, основна частина і висновок від 0,5 до 1, 5 аркушів. Буде потрібно оформлення титульної сторінки, в окремих випадках – списку використаних джерел.

  Есе – це більше літературний жанр, але з елементами науковості та публіцистики. Не варто все ж забувати, що ми отримуємо вищу освіту, а не просто пишемо особистий щоденник. Для такого формату характерна критичність мислення, оцінювання, порівняння, особистий погляд. Есе може являти собою розповідь із серії веселих історій життя, опис, наприклад, чиюсь біографію, аргументацію – доводи, обґрунтування власної позиції. Різновид есе – ілюстрація, тобто наочна демонстрація фактів, доказів, аргументів.

  Помилки і складнощі есе

  У написанні есе є багато тонкощів. Наприклад, своєрідна, але обов’язкова структура. Причому список літератури може бути необов’язковим, якщо обрана тема розкривається по одному досить вузькому вектору, і акцент робиться на суб’єктивній позиції автора. Тобто на самого себе особливо в літературі не зможеш посилатися.

  Специфіка роботи полягає в правильному (скоріше навіть вдалому) виборі проблематики. Причому таке формулювання стосовно есе трохи формальне. Тут потрібна проблематика не в чистому вигляді, а з ракурсу емоційного, яскравого, суб’єктивного, але обґрунтованого забарвлення. Звідси допустимі і барвисті епітети – чудовий, страхітливий, блискучий, страшний тощо. Скажімо одне: писати есе легше, ніж міркувати про нього. Чому? Тому що, якщо є що сказати, то есе – відмінна можливість це зробити. Як бути, якщо нічого сказати, а есе потрібно? Замовити роботу. Така альтернатива дозволить вбити двох зайців – виконати завдання і не морочитися.

  У компанії “Світ Знань” розуміють значення есе, знають, як розкрити автора через обрану проблематику, якою має бути структура, в чому секрет написання. Загалом, ми – справжня паличка-виручалочка. Звертайтеся, як вже зробили сотні студентів з усієї України, і отримаєте на руки готову роботу. У нас можна замовити не тільки есе, але і всі інші види студентських робіт: від рефератів до дипломних робіт, від наукових статей до лабораторних робіт. Результат завжди один – чудовий!

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами