Замовити статтю для студента

Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 1 сторінки
Гарантія на роботу
Терміни від 2 днів
Унікальність від 70%

Дізнайтесь вартість статті для студента безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія на роботу
  Терміни від 2 днів
  Унікальність від 70%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити студентську статтю?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Навіщо потрібні студенту наукові статті?

  Почасти філософський і одночасно гранично ясне питання. Для подальшого росту і розвитку:

  • бонус при захисті магістерської роботи;
  • перевага при вступі в магістратуру;
  • можливість брати участь у конкурсах на отримання грантів;
  • хороший заділ для подальшої дипломної роботи або навіть дисертації;
  • можливість поліпшити бал з дисципліни;
  • демонстрація серйозності намірів у науковому векторі;
  • шанс показати свої напрацювання, думки і позицію.

  Наукові статті для студентів – це досвід і практичний навик, який стане в нагоді в подальшій діяльності.

  Опублікувати наукову статтю студенту не так-то просто, як може здатися на перший погляд. Чому? Для досвідчених вчених або здобувачів наукових ступенів редакції журналів з меншими побоюваннями розкривають свої двері. У той час як нікому не відомі дилетанти (саме так часто ставляться до новачків-студентів) не завжди можуть запропонувати щось вартісне.

  Як пишуться наукові статті студентів?

  Тут не винаходиться велосипед. Схеми написання всіх наукових статей схожі, а головна відмінність зводиться до складності і серйозності опрацювання теми. Отже, весь процес можна представити у вигляді послідовних етапів:

  1. Опрацювання концепції. Що, де, коли, навіщо. Мається на увазі вибір теми, як мінімум. Ну, або хоча б, визначення напрямку, яким присвячена стаття.
  2. Вибір наукового керівника. Це головний соратник, помічник і консультант на найближчий час.
  3. Узгодження теми. Вона повинна бути реальною, актуальною, цікавою, перспективною і, що важливо, дослідженою хоча б частково. Досвід студента не дозволить розробити питання з нуля без найменших джерел.
  4. Підбір літератури. Опрацювати потрібно як можна більше матеріалу по темі. Обмежуватися університетською бібліотекою і книжками не можна. Важлива статистика, Інтернет ресурси, практичні документи, нормативна база. Що важливо, так це «вік» джерел. Чим молодше, тим краще. 2-3 роки публікації – відмінний варіант.
  5. Складання плану. Розпишіть по пунктах, що і де писати. Інакше стаття буде нагадувати «я одягла усе найкраще відразу».
  6. Написання основної частини. Все, що вивчили раніше і запланували, потрібно звести воєдино.
  7. Коректура. Навіть найзатятіші оптимісти не будуть вас запевняти в можливості з першого разу підготувати бездоганну статтю. Прочитавши матеріал, і ви самі, і ваш науковий керівник (якщо йому не все одно, звичайно) вносите правки.
  8. Оформлення. Вимоги висуває конкретне видання. Список літератури є обов’язковим, як і зазначення інформації про автора, правильне оформлення виносок.

  Це спрощена схема, яка універсально однаково підходить і для статей по психології, і з менеджменту, і по фінансам.

  Чому варто замовити написання і публікацію студентської статті?

  Такий підхід стане вдалим рішенням, якщо крім бажання опублікуватися немає ніякої бази: ні досвіду, ні розуміння що писати, ні часу. Щоб перший млинець не став глевким, краще не ризикувати. Адже спочатку студент працює на свою репутацію, а потім вона на нього. Замовляючи магістерську статтю в компанії «Світ Знань», ви забезпечуєте собі гарантію якості і звільняєтесь від турбот, як написати й оформити матеріал. Ми пропонуємо широкий вибір тем по будь-яких напрямах, креативний підхід, цікавий формат дослідження.

  Магістерські статті наших авторів завжди відрізняються оригінальністю. Це грамотний, пізнавальний, достовірний контент, що відповідає критеріям за стилем і унікальністю. Вашу наукову статтю точно не можна буде назвати черговою сірою масою з Інтернету.

  Замовити студентську статтю в компанії «Світ Знань» можна дистанційно, скориставшись дзвінком або формою заявки на сайті. Ви:

  • конкретизуєте свої вимоги;
  • погоджуєте вартість, терміни, інші пункти;
  • укладаєте договір;
  • вносите авансову вартість;
  • отримуєте повідомлення, що магістерська стаття готова;
  • перераховуєте залишок платежу.

  Якщо потрібні доопрацювання, ми надаємо їх абсолютно безкоштовно і не обмежуємо вас у часі. Якщо замовлення звучить як «публікація під ключ», значить, замовник отримує підтвердження розміщення матеріалу в журналі.

  Професійна етика та дотримання принципу конфіденційності для нас – не просто слова. Дотримуємося, шануємо, поважаємо. Діємо виключно в інтересах замовника, тому кожна студентська стаття стає предметом гордості. Всі замовлення виконуються оперативно, з дотриманням вимог редакції, незалежно від того, це журнал Вузу або більш авторитетне видання ВАК. Забезпечується повний супровід. У компанії «Світ Знань» допоможуть опублікувати статтю студенту будь-якого факультету і курсу.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами