Замовити дипломну роботу

Безкоштовні правки та гарантія до захисту
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 50 сторінок
Гарантія необмежена до захисту
Терміни від 7 днів
Унікальність від 70%

Дізнайтесь ціну написання дипломних робіт безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 50 сторінок
  Гарантія необмежена до захисту
  Терміни від 7 днів
  Унікальність від 70%

  Відгуки студентів

  Скільки коштує дипломна робота на замовлення в 2024 році?

  Сьогодні дипломні в Україні коштують від 4600 грн. В кожному випадку вартість узгоджується індивідуально – вона залежить від обраної спеціальності (педагогіка, юриспруденція, історія, туризм, соціологія тощо), бажаних строків підготовки та вимог вищого навчального закладу у якому виконується диплом.

  ✅ Цінавід 4600 грн
  ✅ Гарантіянеобмежена до захисту
  ✅ Термінивід 7 днів
  ✅ Авторпрофільний спеціаліст
  ✅ Оригінальністьвід 70%
  ✅ Бонусанотація, презентація, доповідь

  Компанія «Світ Знань» – універсальний майданчик, де кожен студент і аспірант може знайти те, що йому потрібно. Перелік надаваних послуг величезний, а формування вартості максимально прозореі і засноване на оптимальному співвідношенні ціна – якість.

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити дипломну роботу?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу
  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Яка терміни написання дипломних робіт?

  На написання дипломної роботи нашим фахівцям потрібно орієнтовно від 7 днів. Точні строки узгоджуються з кожним замовником окремо, оскільки все залежить від спеціальності, обраної теми дослідження та індивідуальних вимог університету чи академії до тексту. А також ви можете узгодити менші строки, однак це вплине на кінцеву вартість.

  Купити дипломну роботу з безкоштовними правками

  В нашій компанії авторами працюють магістри, аспіранти та викладачі технічних і гуманітарних наук, які чудово вміють:

  На написання дипломної роботи потрібно від 7 днів. На нашому сайті можна терміново замовити дипломну роботу у Києві від кваліфікованих фахівців, які виконають проект в обумовлений термін, гарантуючи високу якість тексту та відповідність усім вимогам.

  Головна перевага нашої компанії – безкоштовні доопрацювання в необмеженій кількості в рамках затвердженого плану аж до захисту роботи. Незалежно від того, де навчається студент або де він проживає – у Києві, Луцьку, Одесі, Вінниці, Харкові чи Тернополі, – наші фахівці допоможуть якісно та вчасно виконати дипломну роботу з будь-якої гуманітарної чи технічної дисципліни, а також знайдуть спеціаліста для унікальних тем. Ви можете придбати дипломну роботу в Рівному, Києві чи Миколаєві за однаковою ціною, оскільки вартість залежить від обсягу, терміновості та складності проекту.

  Популярні питання

  Так, всі проєкти виконуються досвідченими фахівцями, які чудово розуміються на всіх вимогах щодо виконання робіт такого типу й тому перед тим, як віддати роботу студенту вона перевіряється на плагіат. Оригінальність тексту не менша за 70% (якщо у ВНЗ встановлено інші, більш жорсткі вимоги, про це варто сказати при оформленні замовлення менеджеру, або ж прописати в месенджері, який вказаний на сайті).

  Так, ми гарантуємо безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі до захисту. Єдина умова – правки вносяться в межах узгодженого плану дипломної роботи, інакше вартість в грн узгоджується окремо.  Аналогічна історія з такими видами робіт як звіт та щоденник з практики, курсова тощо – про це ви можете навіть не турбуватись.

  Так, менеджер компанії завжди знаходиться на зв’язку – через нього можна контролювати написання дипломних робіт, зазначати побажання щодо правок по тексту роботи тощо.

  Дипломні роботи на замовлення виконуються профільними фахівцями, які є кандидатами та докторами наук, тому турбуватися щодо якості зовсім не варто – ви можете бути впевненими в тому, що на захисті червоніти не доведеться. При цьому тема не має суттєвого значення – ми впораємось з будь-якою, просто від складності дипломної буде залежати терміни підготовки та ціна в грн.

  Сьогодні купити дипломну роботу, яку виконають фахівців нашої компанії, можна в будь-якому місті України (можна замовити дипломну роботу в Києві, Львові й не тільки), адже оплата виконується на розрахунковий рахунок в грн, а готове замовлення надсилається на електронну пошту чи у месенджер.

  Дипломні роботи на замовлення будь-якого рівня складності

  Замовити дипломну роботу на сайті “Світ Знань” означає отримати якісний дипломний проєкт в найкоротший термін (приблизно за 7 днів у студента на руках вже буде готова робота). Зазначений строк на виконання орієнтовний – він може варіюватися, оскільки на нього впливає тема та багато інших нюансів.

   Переваги замовлення дипломної роботи в компанії “Світ Знань”

  Дипломна робота від “Світ Знань” – це не тільки про бездоганну якість виконання та дотримання строків підготовки тексту, а й про максимальний комфорт співпраці. Це стосується і питання як замовити, і контролю за процесом підготовки. У разі доопрацювань все виконується швидко та бездоганно (у межах затвердженого плану правки до дипломної роботи з будь-якої галузі вносяться безкоштовно).

  1. Кожне замовлення розглядається індивідуально, з урахуванням специфіки теми та вимог замовника. Наші автори детально вивчають надані матеріали та враховують усі побажання клієнта, щоб забезпечити максимально точне виконання завдання.
  2. Ми гарантуємо, що всі роботи виконуються згідно з академічними стандартами.
  3. Усі дипломні роботи проходять перевірку на унікальність, що виключає можливість плагіату. Ми використовуємо сучасні інструменти для перевірки текстів, щоб забезпечити їх оригінальність.
  4. Ми гарантуємо повну конфіденційність ваших даних. Вся інформація про клієнтів та їх замовлення зберігається у суворій таємниці, що забезпечує вашу безпеку та спокій.
  5. Наші менеджери завжди готові відповісти на ваші запитання та надати необхідну консультацію. Ви можете зв’язатися з нами через зручні для вас канали зв’язку, включаючи телефон, електронну пошту або чат на сайті.

  Замовляючи дипломну роботу в компанії “Світ Знань”, ви отримуєте надійного партнера, який допоможе вам успішно завершити навчання і досягти поставлених цілей.

  Працюємо по всій Україні

  Коли потрібно замовити дипломну роботу?

  Написання дипломної роботи – одна зі спеціалізації компанії «Світ Знань». Отже, мета кожного студента отримати диплом. Завдання – підготуватися до захисту. Інструмент – написати дипломну. Можна зробити простіше і придбати готовий варіант або індивідуальне написання.

  Це правильне рішення, якщо немає часу, впевненості у власних силах, потрібних знань, розуміння що і навіщо робити. Якщо ви поєднуєте підробіток і навчання або паралельно отримуєте дві освіти – про самостійне написання диплому не може бути й мови. Таке завдання за гранню фантастики. Отже, замовити диплом можна і потрібно всім, хто хоче успішно захиститися.

  Дипломна робота на замовлення від “Світ Знань”

  Над тим, щоб оформити замовлення на дипломну, сьогодні замислюється майже кожен студент, незважаючи наскільки вдало він засвоює програму та легко виконує всі письмові роботи впродовж навчання. Як замовити дипломну роботу та кому довірити її підготовку? Відповідь є очевидною і якщо ви вже на нашому сайті, то напевно, що ви її знайшли й знаєте, кому варто делегувати виконання всього спектру завдань.

  Дипломний проєкт – це про:

  • складання деталізованого плану;
  • підбір якісної актуальної літератури;

  Наші спеціалісти використовують для підготовки тексту виключно “свіжі” статті, монографії, підручники та тези, тому ви точно не будете вислуховувати нарікання викладача на застарілу літературу по тексту.

  • підготовку роботи без плагіату – дипломна виконується з дотриманням вимог щодо академічної доброчесності;

  Автори гарантують не тільки наявність посилань на всі використані джерела, а й високий показник унікальності тексту роботи. Перевіряються дипломні роботи за допомогою сучасних інструментів, які використовуються у провідних ВНЗ, тому науковий керівник, або рецензент точно не буде робити зауваження з цього приводу.

  • коректне оформлення джерел відповідно до ДСТУ.

  Аби кожен із пунктів був дотриманий, доведеться витратити не тиждень і не два дорогоцінного часу (все залежить від складності теми та рівня підготовки студента). А без них диплом просто не буде допущений до захисту. Сподіватись, що для підготовки треба буде менше часу не варто.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами