Написання дипломних робіт

Безкоштовні правки та гарантія до захисту роботи
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 50 сторінок
Гарантія необмежена до захисту
Терміни від 7 днів
Унікальність від 70%

Дізнайтесь ціну написання дипломних робіт безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 50 сторінок
  Гарантія необмежена до захисту
  Терміни від 7 днів
  Унікальність від 70%
  ✅ Цінавід 4600 грн
  ✅ Гарантіянеобмежена до захисту
  ✅ Термінивід 7 днів
  ✅ Авторпрофільний спеціаліст
  ✅ Оригінальністьвід 70%
  ✅ Бонусанотація, презентація, доповідь

  Компанія «Світ Знань» – універсальний майданчик, де кожен студент і аспірант може знайти те, що йому потрібно. Перелік надаваних послуг величезний, а формування вартості максимально прозоре. Вартість кожної роботи заснована на оптимальному співвідношенні ціна – якість.

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити дипломну роботу?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Популярні питання

  Сьогодні дипломні роботи в Україні коштують від 4600 грн. В кожному випадку вартість узгоджується індивідуально – вона залежить від обраної спеціальності (педагогіка, юриспруденція, історія, туризм, соціологія тощо), від бажаних строків підготовки роботи та від вимог вищого навчального закладу у якому виконується дипломна робота. Автори дипломних чітко виконують все що забажає замовник та його науковий керівник (правки безкоштовні тільки якщо не змінюється план, узгоджений на початку, в іншому випадку за роботу з правками доведеться сплатити більше за виконання).

  На написання дипломної роботи фахівцям нашої компанії треба від 7 днів. Точні строки узгоджуються з кожним замовником окремо, оскільки все залежить від спеціальності, обраної теми дослідження та індивідуальних вимог університету чи академії до тексту. А також ви можете узгодити менші строки, однак це вплине на кінцеву вартість (кінцева вартість у грн формується в індивідуальному порядку), адже людині доведеться працювати в авральному режимі, щоб виконати роботу для вас. Такий підхід точно не те що треба – так з написанням буде впоратись значно важче, що є цілком природнім.

  Так, всі проєкти виконуються досвідченими фахівцями, які чудово розуміються на всіх вимогах щодо написання робіт такого типу й тому перед тим, як віддати роботу замовнику вона перевіряється на плагіат. Оригінальність тексту, який направляється замовнику не менша за 70% (якщо у ВНЗ встановлено інші, більш жорсткі вимоги, про це варто сказати при оформленні замовлення менеджеру, або ж прописати в месенджері, який вказаний на сайті). Також якщо ви знаєте сервіс, за допомогою якого буде перевірятись робота після здачі вкажіть про це менеджеру, так написання тексту буде відбуватись під певні алгоритми перевірки (при цьому узгоджений термін 7 днів, або інший строк буде дотриманий). Однак, студентам не варто хвилюватись – це не впливає на вартість написання роботи фахівцем (мова йде не тільки про дипломні, а й про всілякі звіти, курсові, реферати тощо).

  Так, ми гарантуємо безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі до захисту. Єдина умова – правки вносяться в межах узгодженого плану дипломної роботи, інакше вартість в грн узгоджується окремо.  Аналогічна історія з такими видами робіт як звіт та щоденник з практики, курсова тощо – про це ви можете навіть не турбуватись. Повірте, у разі замовлення роботи в нашій компанії у вас буде кращий результат й відмінна оцінка в заліковій.

  Так, менеджер компанії завжди знаходиться на зв’язку – через нього можна контролювати написання дипломних робіт, зазначати побажання щодо правок по тексту дипломної роботи тощо.

  Дипломні роботи на замовлення виконуються профільними фахівцями, які є кандидатами та докторами наук, тому турбуватися щодо якості дипломної зовсім не варто – ви можете бути впевненими в тому, що на захисті червоніти не доведеться. При цьому тема роботи не має суттєвого значення – ми впораємось з будь-якою, просто від складності дипломної буде залежати строк написання та ціна в грн.

  Сьогодні купити дипломну роботу, яку виконають фахівців нашої компанії, можна в будь-якому місті України (можна замовити дипломну роботу в Києві, Львові й не тільки), адже оплата за дипломну роботу з психології чи іншої спеціальності  виконується на розрахунковий рахунок в грн, а дипломна робота надсилається на електронну пошту чи у месенджер.

  Саме тому купити дипломну можуть навіть ті студенти, які проживають за межами країни. Це стосується не тільки дипломних робіт, у нас онлайн можна оформити замовлення на підготовку звіту з практики, курсової, магістерської, а також тез конференції.

  Дипломна робота на замовлення за тиждень

  Купити дипломну роботу на сайті в компанії “Світ Знань” означає отримати якісний дипломний проєкт в найкоротший термін (приблизно за 7 днів у вас на руках вже буде готова робота). Зазначений строк на виконання письмової роботи орієнтовний – він може варіюватися, оскільки на нього впливає тема роботи та багато інших нюансів.

   Переваги замовлення дипломної роботи в компанії “Світ Знань”

  Дипломна робота від нашої компанії – це не тільки про бездоганну якість виконання та дотримання строків підготовки тексту (орієнтовно на підготовку дипломної роботи потрібно 7 днів), а й про максимальний комфорт співпраці. Це стосується і питання як замовити роботу, і питання контролю за процесом написання. У разі доопрацювань все виконується швидко та бездоганно (у межах затвердженого плану правки до дипломної роботи з будь-якої галузі вносяться безкоштовно).

  Працюємо по всій Україні

  Коли потрібно замовити дипломну роботу?

  Написання дипломної роботи – одна зі спеціалізації компанії «Світ Знань». Отже, мета – диплом. Завдання – підготуватися до захисту. Інструмент – написати дипломну роботу. Можна зробити простіше і придбати готовий варіант або її індивідуальне написання.

  Це правильне рішення, якщо немає часу, впевненості у власних силах, потрібних знань, розуміння що і навіщо робити. Якщо ви поєднуєте роботу і навчання або паралельно отримуєте дві освіти – про самостійне написанні дипломної роботи не може бути й мови. Таке завдання за гранню фантастики. Отже, замовити диплом можна і потрібно всім, хто хоче успішно захиститися.

  Дипломна робота на замовлення від “Світ Знань”

  Над тим, щоб оформити замовлення на дипломну роботу, сьогодні замислюється майже кожен студент, незважаючи наскільки вдало він засвоює програму та легко виконує всі письмові роботи впродовж навчання.

  Як замовити дипломну роботу та кому довірити її підготовку? Відповідь є очевидною і якщо ви вже на нашому сайті, то напевно, що ви її знайшли й знаєте, кому варто делегувати виконання всього спектру завдань.

  Дипломний проєкт – це про:

  • складання деталізованого плану роботи;
  • підбір якісної актуальної літератури для дипломної роботи;

  Наші спеціалісти використовують для підготовки тексту виключно “свіжі” статті, монографії, підручники та тези, тому ви точно не будете вислуховувати нарікання викладача на застарілу літературу по тексту.

  • підготовку роботи без плагіату – дипломна робота на замовлення виконується з дотриманням вимог щодо академічної доброчесності;

  Автори компанії гарантують не тільки наявність посилань на всі використані джерела, які містить дипломна робота, а й високий показник унікальності тексту роботи на замовлення. Перевіряються дипломні роботи за допомогою сучасних інструментів, які використовуються у провідних ВНЗ, тому науковий керівник, або рецензент точно не буде робити зауваження з цього приводу.

  • коректне оформлення джерел відповідно до ДСТУ.

  Аби кожен із пунктів був дотриманий, доведеться витратити не тиждень і не два дорогоцінного часу (все залежить від складності теми та рівня підготовки студента). А без них дипломна робота просто не буде допущена до захисту. Сподіватись, що для підготовки треба буде менше часу не варто.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами