Доопрацювання готової роботи

Диплом, курсова чи будь-яка інша робота
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 1 сторінки
Гарантія на роботу
Терміни від 1 дня
Унікальність від 70%

Дізнайтесь вартість доопрацювання готової роботи безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія на роботу
  Терміни від 1 дня
  Унікальність від 70%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити доопрацювання готової роботи

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Чому може знадобитися доопрацювання дипломної роботи?

  Доопрацювання дипломної роботи з зауваженнями викладача, рекомендацій наукового керівника або на розсуд студента – стандартна практика. Таке шліфування результату наближає успіх захисту і отримання диплома. Доробка диплома, як і будь-якої іншої студентської роботи, найчастіше є наслідком однієї з таких причин:

  • низька унікальність, не проходження перевірки на плагіат;
  • невідповідність теми і змісту;
  • ігнорування вимог щодо оформлення;
  • недотримання структури;
  • недостатня кількість джерел;
  • відсутність або нелогічність висновків;
  • велика кількість граматичних та стилістичних помилок;
  • неточність і недостовірність фактичних даних.

  Це основні, але не єдині причини доопрацювання диплому або курсової роботи. Щоб їх уникнути, рекомендується перед складанням ретельно перевірити матеріал на ці пункти.

  Кому і коли варто замовити доопрацювання дипломної роботи?

  Ви самостійно підготували наукову працю, але допустили помилки. Тепер доопрацювання. Альтернативою служить звернення за допомогою до фахівців. Об’єктивний, «не замилений» погляд професіоналів не завадить. Компанія «Світ Знань» виконає на замовлення доопрацювання будь-яких завдань по наявним зауваженням. Це оптимальний вихід, якщо результат потрібен терміново, а часу або сил для самостійного виконання немає. Ми проведемо аудит дослідження, виявимо слабкі сторони і усунемо їх.

  Ми знаємо, що запорука успіху:

  • гарантія якості;
  • оперативність;
  • економія часу;
  • скорочення ризиків повторного доопрацювання;
  • збереження авторського стилю;
  • комплексна проробка матеріалу на предмет усіх невідповідностей;
  • індивідуальний підхід;
  • доступна ціна.

  Коли на кону диплом, зайві ризики не потрібні. Ми готові взяти відповідальність на себе і полегшити ваше завдання.

  Як замовити доопрацювання диплома?

  Замовлення доступно з будь-якого куточка України. Не потрібно їхати в офіс і витрачати час.  За аналогією здійснюється оплата з будь-якого зручного відділення банку або за допомогою мобільного додатку.

  Головні принципи нашої компанії:

  • Гарантуємо безстрокові доопрацювання. У виконаних компанією завдань немає «терміну давності». Не так часто нам доводиться допрацьовувати не власні замовлення, але якщо такі випадки наступають – ми негайно приступаємо до дій.
  • Доручаємо замовлення висококваліфікованим фахівцям, досвід і професіоналізм яких не залишають шансу помилок і дозволяють усунути навіть найскладніші зауваження.
  • Завжди відкриті до діалогу. Вислухаємо, підкажемо, проконсультуємо, підемо на зустріч і разом знайдемо оптимальне рішення формату співпраці, термінах та ціною.
  • Забезпечуємо конфіденційність. Рішення клієнта звернутися за допомогою – виключно його право, а не надбання громадськості. Вся персональна інформація зберігається на захищених серверах. Ми шануємо закон, дотримуємося авторського права. Про те, що ви замовили доопрацювання, ніхто не дізнається.

  Вже багато років ми надійні партнери і помічники студентів. За плечима сотні зразкових і успішно захищених згодом дипломних робіт, величезна кількість позитивних відгуків і база клієнтів, яка постійно поповнюється. Це не хвастощі, а правдивий аргумент, щоб ви відчували себе комфортно при замовленні. Не секрет, що іноді легше зробити з нуля, ніж переробити.  Тому звертайтеся за написанням студентських робіт в компанію «Світ Знань» і забезпечте себе від подвійного навантаження.  Ми підготуємо дипломну роботу «під ключ» і максимально полегшимо ваш захист. Якщо ж доопрацювання дипломної роботи все ж знадобилась, не зволікайте і довіртеся професіоналам.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами