НАШ АВТОРСЬКИЙ КОЛЕКТИВ

Тільки перевірені автори
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6

Наші найдосвідченіші автори

У чому головна відмінність професійних авторів студентських робіт від сусіда по аудиторії, який добре вчиться і готовий на все заради заробітку? У гарантії. Ви ж, наприклад, напевно виберете досвідченого лікаря, а не доктора-любителя?

 

Хто вони – автори компанії «Світ Знань»?

 

Компанія «Світ Знань» співпрацює з кращими виконавцями в своїй сфері. Це профільні дипломовані фахівці. Не фрілансери, не студенти і не відповідальні домогосподарки. А юристи, менеджери, фінансисти, інженери, медики (потрібне підкреслити), чия спеціалізація повністю відповідає тематиці роботи.

Гарантії:

При оформленні замовлення проводиться серйозна робота з вибору підходящого автора. Ми довіряємо матеріал досвідченим, вже протестованим авторам, які продемонстрували кращі показники.Це запор ука якості. Ви будете знати, хто пише диплом, курсову, реферат, при бажанні зможете контролювати процес. Крім авторів в компанії працюють філологи та редактори, які ретельно вичитують текст і доводять його до досконалості.

 

Може ви – наш майбутній автор?

 

Хочете в кращу команду професіоналів? Компанія «Світ Знань» відкрита до співпраці. Для цього важливо підтвердити освіту, навички та досвід. Надсилайте своє резюме нам на email. Але перш відповідайте собі, а потім і нам на такі питання. Ви:

Ваша репутація як професіонала і автора повинна бути бездоганною, навички роботи з текстами – досконалими, знання профільних тем – високим, вміння працювати з системами Антиплагіат – відточеним. Якщо так – нам по дорозі. Додатковою перевагою буде наявність власних публікацій. Вимоги до кандидатів:

У свою чергу компанія пропонує автору зручний формат роботи, завантаженість замовленнями в потрібному обсязі, вигідні умови співпраці. Ми створюємо кращі умови для розвитку, заробітку, вдосконалення, і націлені лише на успішний результат.

В резюме вказуйте наступну інформацію:

Залишились питання?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

    Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

    Right Menu Icon

    Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

      Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами