Заощаджуємо ваш час та гроші

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЮ

Гарантуємо високу якість та своєчасне виконання
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6

Наші гарантії

100% захист від плагіату
Усі роботи ми перевіряємо в системі Unicheck
Безкоштовні доопрацювання
Зауваження наукового керівника вносимо абсолютно безкоштовно!
Підтримка 24/7
Менеджери нашої компанії завжди на зв'язку та готові дати відповіді на всі запитання
Гарантія повернення
Якщо наші автори не впораються з поставленим завданням, ми 100% гарантуємо повернення коштів
Потрібна допомога у написанні роботи?

  Компанія в цифрах

  85+
  Професійних авторів
  19+
  Років досвіду роботи
  9.7 / 10
  Середній рейтинг авторів
  55+
  Предметів, з яких ми пишемо
  Залишились питання?
  Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

   Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

   Популярні питання

   Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

   Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

   Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

   Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

   Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

   Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

   Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

   Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

   Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

   Відгуки студентів

   Головний принцип компанії «Світ Знань» – максимально кращий результат. Ми надаємо професійну допомогу в підготовці всіх видів студентських робіт і заслужили довіру не тільки студентів, але й викладачів. Наші автори полегшать ваше життя!

    

   Надійність та репутація

   Компанія «Світ Знань» представлена на ринку інформаційних і освітніх послуг України з 2003 року. Двері нашого офісу, який вже багато років знаходиться на одному і тому ж місці, відкриті для студентів. Одночасно доступно дистанційне співробітництво з будь-якого регіону в он-лайн форматі.

   Більшість клієнтів дізналися про нас по рекомендації. Цей ланцюжок, як і раніше, активно розширює нашу клієнтську базу. Більш того, авторів компанії «Світ Знань» рекомендують не тільки студенти своїм друзям, але й викладачі. Це безцінне, і ми виправдовуємо довіру. Чому?

   1. Надаємо гарантії якості.
   2. Відповідально підходимо до кожного замовлення.
   3. Доручаємо студентську роботу тільки профільним дипломованим фахівцям.
   4. Знаходимо індивідуальний підхід до кожного замовника.
   5. Вміємо підбирати актуальний, корисний і цікавий матеріал.
   6. Демонструємо абсолютну грамотність.
   7. Неухильно дотримуємося термінів та інших умов договору.

   Інтереси клієнта понад усе. Саме тому кінцевим результатом є не написана робота, а момент її здачі, захисту, презентації. І ми з вами до переможного!

    

   Пропозиції та гарантії

   У нашій компанії гарантуються безкоштовні доопрацювання без обмеження кількості та часу. На відміну від колег ми не встановлюємо ліміт в один місяць, а готові в будь-який момент відкоригувати диплом, курсову або будь-яку іншу роботу до потрібного стану.

   У компанії «Світ Знань» можна замовити будь-яку студентську роботу, в тому числі у форматі «під ключ» аж до вибору теми, або «сьогодні на сьогодні», коли терміни дуже стислі. Крім того, наші автори надають широкий спектр додаткових послуг, такі як підвищення унікальності, редактура, аудит. Перевагою служать постійно діючі акції. Наприклад, якщо ви приведете друга – гарантовано отримаєте знижку. З нами не просто надійно, але й вигідно. Зручна і зрозуміла схема замовлення, конфіденційність, доступні ціни роблять наше з вами співробітництво комфортним. Ви економите час і уникаєте ризиків, ми гарантуємо чудовий результат.

   Right Menu Icon

   Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

    Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами