Заощаджуємо ваш час та гроші

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЮ

Гарантуємо високу якість та своєчасне виконання
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6

Наші гарантії

100% захист від плагіату
Усі роботи ми перевіряємо в системі Unicheck
Безкоштовні доопрацювання
Зауваження наукового керівника вносимо абсолютно безкоштовно!
Підтримка 24/7
Менеджери нашої компанії завжди на зв'язку та готові дати відповіді на всі запитання
Гарантія повернення
Якщо наші автори не впораються з поставленим завданням, ми 100% гарантуємо повернення коштів
Потрібна допомога у написанні роботи?

  Компанія в цифрах

  85+
  Професійних авторів
  19+
  Років досвіду роботи
  9.7 / 10
  Середній рейтинг авторів
  55+
  Предметів, з яких ми пишемо
  Залишились питання?
  Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

   Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

   Запитання – Відповіді (FAQ)

   Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

   Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

   Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

   Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

   Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

   Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

   1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
   2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

   Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

   Відгуки студентів

   Головний принцип компанії «Світ Знань» – максимально кращий результат. Ми надаємо професійну допомогу в підготовці всіх видів студентських робіт і заслужили довіру не тільки студентів, але й викладачів. Наші автори полегшать ваше життя!

    

   Надійність та репутація

   Компанія «Світ Знань» представлена на ринку інформаційних і освітніх послуг України з 2003 року. Двері нашого офісу, який вже багато років знаходиться на одному і тому ж місці, відкриті для студентів. Одночасно доступно дистанційне співробітництво з будь-якого регіону в он-лайн форматі.

   Більшість клієнтів дізналися про нас по рекомендації. Цей ланцюжок, як і раніше, активно розширює нашу клієнтську базу. Більш того, авторів компанії «Світ Знань» рекомендують не тільки студенти своїм друзям, але й викладачі. Це безцінне, і ми виправдовуємо довіру. Чому?

   1. Надаємо гарантії якості.
   2. Відповідально підходимо до кожного замовлення.
   3. Доручаємо студентську роботу тільки профільним дипломованим фахівцям.
   4. Знаходимо індивідуальний підхід до кожного замовника.
   5. Вміємо підбирати актуальний, корисний і цікавий матеріал.
   6. Демонструємо абсолютну грамотність.
   7. Неухильно дотримуємося термінів та інших умов договору.

   Інтереси клієнта понад усе. Саме тому кінцевим результатом є не написана робота, а момент її здачі, захисту, презентації. І ми з вами до переможного!

    

   Пропозиції та гарантії

   У нашій компанії гарантуються безкоштовні доопрацювання без обмеження кількості та часу. На відміну від колег ми не встановлюємо ліміт в один місяць, а готові в будь-який момент відкоригувати диплом, курсову або будь-яку іншу роботу до потрібного стану.

   У компанії «Світ Знань» можна замовити будь-яку студентську роботу, в тому числі у форматі «під ключ» аж до вибору теми, або «сьогодні на сьогодні», коли терміни дуже стислі. Крім того, наші автори надають широкий спектр додаткових послуг, такі як підвищення унікальності, редактура, аудит. Перевагою служать постійно діючі акції. Наприклад, якщо ви приведете друга – гарантовано отримаєте знижку. З нами не просто надійно, але й вигідно. Зручна і зрозуміла схема замовлення, конфіденційність, доступні ціни роблять наше з вами співробітництво комфортним. Ви економите час і уникаєте ризиків, ми гарантуємо чудовий результат.

   Right Menu Icon

   Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

    Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами