Купити магістерську роботу

Безкоштовні доопрацювання в необмеженій кількості
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 50 сторінок
Гарантія необмежена до захисту
Терміни від 10 днів
Унікальність від 80%

Дізнайтесь вартість магістерської роботи безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 50 сторінок
  Гарантія необмежена до захисту
  Терміни від 10 днів
  Унікальність від 80%
  ✅ Цінавід 4800 грн
  ✅ Гарантіянеобмежена до захисту
  ✅ Термінивід 10 днів
  ✅ Авторпрофільний спеціаліст
  ✅ Оригінальністьвід 80%
  ✅ Бонусанотація, презентація, доповідь

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити магістерську роботу?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Скільки коштує магістерська робота в 2024 році?

  Магістерська робота ціна залишається важливим фактором при виборі спеціалізованої компанії для виконання проекту. Наші ціни на магістерські роботи в 2024 році розраховані на різні типи завдань та рівні їх складності. Ми гарантуємо високу якість та професіональний підхід до кожного завдання. Разом з нами, ви можете бути впевнені в якості виконання та завчасного отримання готової роботи, що сприяє успішному захисту вашого проекту. А безлімітні безкоштовні правки стануть приємним бонусом!

  Вид послугиЦінаТерміни виконання
  Магістерська робота теоретичнавід 4800 грн.від 10 днів
  Магістерська робота практичнавід 6000 грн.від 14 днів
  Робота підвищеної складностівід 7000 грн.від 14 днів
  Готова магістерська робота500 грн.від 1 дня

  Популярні питання

  Оформлення замовлення на першому етапі передбачає узгодження всіх деталей з менеджером. Після того як останній, поспілкувавшись з клієнтом, визначить всі вимоги до роботи, він спілкується з потенційним автором й узгоджує необхідний термін написання та ціну. Якщо замовнику все підходить, то далі вноситься передплата й автор приступає до написання випускної кваліфікаційної роботи. Зазвичай на оцінку роботи треба від декількох хвилин до декількох годин.

  Кожна робота на замовлення оцінюється менеджером індивідуально й вартість в кожному випадку визначається окремо, оскільки на порядок її формування впливає величезна кількість чинників (спеціальність; тему дослідження; перелік вимог тощо). В будь-якому випадку у нас найнижчі ціни в грн на роботи і презентації.

  Оплата всіх магістерських робіт здійснюється готівкою в офісі компанії в Києві, а також на безготівковий розрахунок. Сьогодні ви можете використовувати для оплати робіт на замовлення платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay. Після внесення оплати за роботу в установлений строк автори приступають до написання.

  Так, у разі необхідності наші автори вносять правки в магістерську роботу. Якщо це відбувається в межах узгодженого плану, тоді для замовника дана опція залишається безкоштовною. Єдине, що кількість днів для редагування узгоджується індивідуально. Якщо ж правки передбачають зміну плану та написання магістерської роботи на замовлення за абсолютно іншою концепцію, тоді вартість в грн та строки узгоджуються з менеджерами додатково.

  Орієнтовний термін підготовки випускної кваліфікаційної праці на замовлення, який гарантує наш сервіс вам, становить 10 днів. Однак, тут все залежить від спеціальності, обраної теми дослідження, індивідуальних вимог ВНЗ в якому виконується магістерська робота тощо.

  Написання магістерської роботи на замовлення – вкрай відповідальне завдання, адже отриманий бал впливає на отримання диплому студентом та його майбутнє. Саме тому компанія “Світ Знань” довіряє підготовку магістерської роботи тільки кандидатам та докторам наук.

  Наша компанія представлена на ринку вже багато років й ми чудово розуміємо якою має бути робота, щоб вона отримала високий бал на захисті. Магістерська робота, яка направляється замовнику, як правило, має показник не менший за 70%, однак, якщо ви вкажете більший поріг унікальності, то автори обов’язково забезпечать його.

  Як замовити магістерську роботу?

  Замовити магістерську роботу можна телефоном, через месенджер, написавши лист на електронну пошту чи шляхом залишення заявки у формі зворотного зв’язку. Така варіативність дає можливість кожному скористатись нашими пропозиціями та зробити це в максимально комфортному форматі для себе. Відправляються магістерські роботи так само – магістерська робота може бути відправлена на пошту чи зручний месенджер.

  Замовити магістерську роботу в містах України

  Чому варто замовити магістерську роботу у Світ Знань?

  Причин, з яких варто звернутися саме до компанії Світ Знань насправді безліч, адже вона може похизуватись цілою низкою переваг порівняно з конкурентами в цій ніші. Серед них можна відзначити:

  • бездоганну репутацію компанії та високу якість підготовлених робіт. Кожен відгук на роботу спеціалістів сервісу це підтверджує. Кожна магістерська робота містить план, вступ в якому виокремлено всі важливі моменти такі, як актуальність теми, методологія, об’єкт та предмет дослідження тощо, основну частину, висновки, які ґрунтуються на самостійному дослідженні й при цьому вона оформлена відповідно до ДСТУ та всіх вимог вишу;
  • доступні ціни на виконання наукових робіт різного виду на замовлення. Ціна на роботу складає близько 3600 грн й вона є цілком виправданою, адже автору треба буде витратити немало часу на написання;
  • широкий спектр робіт на замовлення, які готові виконати автори компанії. До авторів компанії можна звернутись за написанням не тільки магістерської роботи, а й таких наукових та студентських робіт, як курсові, дипломні, есе тощо (на сайті вказано доступні варіанти);
  • дотримання обумовлених строків підготовки магістерської роботи. Досвід авторів, які пишуть магістерські роботи, дозволяє виконувати роботи будь-якої складності в найкоротший термін;
  • європейський рівень сервісу. Вас не повинно бентежити як замовити магістерську – оформити замовлення на магістерські роботи можна на сайті чи телефоном всього за декілька хвилин, ціна в грн також визначається в найкоротший строк. Відправка магістерської роботи також відбувається на зручний менеджер чи електронну пошту, а самі автори до підготовки ставляться вкрай відповідально – робота відповідає всім вимогам та надсилається вам вчасно. Сервіс ще жодного разу нікого не підвів.

  Ви напишете мені план до магістерської?

  Так, якщо у вас немає плану роботи, то наші спеціалісти допоможуть і з цим також. Як показує досвід, розроблені плани без вагань затверджуються науковими керівниками й за ними пишуться бездоганні тексти, які під час захисту високо оцінюють члени комісії. Ви можете бути впевнені в тому, що магістерська робота, виконана фахівцями сервісу не викличе нарікань з боку науково-педагогічних працівників вищого навчального закладу.

  Чи можете ви підготувати презентацію та промову?

  Так, наша компанія в Києві надає весь спектр послуг замовнику і якщо ви потребуєте презентацію та промову (а не тільки магістерські роботи), то ми з радістю допоможемо вам із вирішенням цієї проблеми. Адже наші фахівці розуміються не тільки на вимогах до написання тексту магістерської роботи. З нашими спеціалістами ваш виступ під час захисту магістерської роботи буде бездоганний й у членів комісії залишаться лише самі приємні спогади. Проте варто не забувати про те, що гарна магістерська робота – це хоч і заявка на високий бал, однак все ж таки все залежить від того, як студент озвучить на захисті основні моменти, які містить магістерська робота. Таку роботу в озвучений термін вони також виконають – за це можна не переживати й замовити написання та підготовку презентації без вагань.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами