Публікація Scopus і WoS

Рейтингові журнали категорії А
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6

Дізнайтесь вартість публікації в Scopus / WoS безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія на публікацію
  Терміни від 1 міс.
  Унікальність від 80%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як працює сервіс

  Оформлення заявки
  Надайте нам інформацію про свою роботу: вид роботи, тема, термін виконання.
  Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкування з менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримання готової роботи
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Що студенти кажуть про нас?

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Що таке база Scopus?

  Найбільша наукометрична база включає понад 24 тисяч рецензованих журналів. Також у ній публікуються тези конференцій, збірники, монографії та інші наукові матеріали. Кількість опублікованих позицій налічує кілька мільйонів, і динаміка тільки зростає. Разом з тим вимоги до відбору статей досить жорсткі, що пояснює високий відсоток (від 70 до 90%) відмови в публікації з першого разу. Складність ще й у тому, що немає універсальних стандартів підготовки та оформлення статей. Що для одного індексуємого журналу Скопус добре, те для іншого може бути неприйнятним.

  Рано чи пізно аспірантів починають цікавити статті Scopus, вартість публікації, журнали для розміщення. Якщо планується захист докторської чи кандидатської дисертації, без цього етапу не обійтися. Є багато складнощів, але немає нерозв’язних завдань.

  Якою повинна бути Scopus публікація?

  Якісною. Це перший і найголовніший критерій. Але, як вже говорилося вище, якість – поняття, яке відрізняється для кожного журналу. Разом з тим, деякі положення є обов’язковими незалежно від теми, профілю, видання:

  • унікальність;
  • достовірність викладених даних;
  • грамотність (і орфографічна, і стилістична);
  • наукова новизна, практична значущість;
  • актуальність та обґрунтованість теми;
  • аргументованість змісту;
  • достатня глибина дослідження;
  • правильне оформлення.

  Вимоги потрібно шукати на офіційному сайті конкретного видання. Важливо врахувати, що перелік рецензованих журналів Scopus (як і WoS) постійно змінюється.

  Як пишеться публікація Scopus?

  Головна рекомендація – діяти за такою схемою. Спочатку визначте тему, потім виберіть один або кілька потенційно придатних журналів і тільки потім приступайте до змісту і оформлення. Чому? Легше спочатку писати матеріал для конкретного джерела, а не «підганяти» згодом готовий результат. Що стосується самого процесу, алгоритм збігається з будь-якою дослідною роботою. Потрібно підібрати джерела, підготувати базу, дотримуватися структури і, що особливо важливо, забезпечити якісний переклад на англійську мову. Обов’язково виділяються ключові слова, пишеться анотація.

  Кому потрібно замовити публікацію у Scopus?

  Наукова діяльність часто пов’язана з основною роботою. Графік і завантаженість не завжди залишають час на самостійне проведення дослідження. Замовте публікацію в Scopus, якщо:

  • сумніваєтеся в своїх силах;
  • обмежені в часі (наприклад, вже скоро захист дисертації);
  • в повному обсязі можете розкрити тему;
  • відсутнє розуміння, як писати матеріал для зарубіжної публікації;
  • не маєте доступ до Scopus.

  Також рекомендується звернутися за допомогою, коли цьому передували неодноразові безуспішні спроби подати заявку і було отримано відмову.

  У нас можна замовити публікацію Scopus і написання наукової статті «з нуля» на будь-яку тему.  Компанія представлена ​​на ринку понад 20 років і за цей час ми встановили міцний контакт з багатьма редакціями, а також виконали десятки наукових статей, які в подальшому були успішно опубліковані в Scopus. Перевага компанії «Світ Знань» – доступна ціна на послуги і гарантія безстрокових доробок.  Ми забезпечуємо повний супровід до кінця, і надаємо гарантії публікації і консультаційну підтримку. Якщо вас цікавлять питання про Scopus, вартість публікації, особливості написання наукових статей – наші співробітники дадуть відповідь на всі питання.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами