Публікація Scopus і WoS

Рейтингові журнали категорії А
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 1 сторінки
Гарантія на публікацію
Терміни від 1 міс.
Унікальність від 80%

Дізнайтесь вартість публікації в Scopus / WoS безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія на публікацію
  Терміни від 1 міс.
  Унікальність від 80%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити публікацію в Scopus / WoS?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Що таке база Scopus?

  Найбільша наукометрична база включає понад 24 тисяч рецензованих журналів. Також у ній публікуються тези конференцій, збірники, монографії та інші наукові матеріали. Кількість опублікованих позицій налічує кілька мільйонів, і динаміка тільки зростає. Разом з тим вимоги до відбору статей досить жорсткі, що пояснює високий відсоток (від 70 до 90%) відмови в публікації з першого разу. Складність ще й у тому, що немає універсальних стандартів підготовки та оформлення статей. Що для одного індексуємого журналу Скопус добре, те для іншого може бути неприйнятним.

  Рано чи пізно аспірантів починають цікавити статті Scopus, вартість публікації, журнали для розміщення. Якщо планується захист докторської чи кандидатської дисертації, без цього етапу не обійтися. Є багато складнощів, але немає нерозв’язних завдань.

  Якою повинна бути Scopus публікація?

  Якісною. Це перший і найголовніший критерій. Але, як вже говорилося вище, якість – поняття, яке відрізняється для кожного журналу. Разом з тим, деякі положення є обов’язковими незалежно від теми, профілю, видання:

  • унікальність;
  • достовірність викладених даних;
  • грамотність (і орфографічна, і стилістична);
  • наукова новизна, практична значущість;
  • актуальність та обґрунтованість теми;
  • аргументованість змісту;
  • достатня глибина дослідження;
  • правильне оформлення.

  Вимоги потрібно шукати на офіційному сайті конкретного видання. Важливо врахувати, що перелік рецензованих журналів Scopus (як і WoS) постійно змінюється.

  Як пишеться публікація Scopus?

  Головна рекомендація – діяти за такою схемою. Спочатку визначте тему, потім виберіть один або кілька потенційно придатних журналів і тільки потім приступайте до змісту і оформлення. Чому? Легше спочатку писати матеріал для конкретного джерела, а не «підганяти» згодом готовий результат. Що стосується самого процесу, алгоритм збігається з будь-якою дослідною роботою. Потрібно підібрати джерела, підготувати базу, дотримуватися структури і, що особливо важливо, забезпечити якісний переклад на англійську мову. Обов’язково виділяються ключові слова, пишеться анотація.

  Кому потрібно замовити публікацію у Scopus?

  Наукова діяльність часто пов’язана з основною роботою. Графік і завантаженість не завжди залишають час на самостійне проведення дослідження. Замовте публікацію в Scopus, якщо:

  • сумніваєтеся в своїх силах;
  • обмежені в часі (наприклад, вже скоро захист дисертації);
  • в повному обсязі можете розкрити тему;
  • відсутнє розуміння, як писати матеріал для зарубіжної публікації;
  • не маєте доступ до Scopus.

  Також рекомендується звернутися за допомогою, коли цьому передували неодноразові безуспішні спроби подати заявку і було отримано відмову.

  У нас можна замовити публікацію Scopus і написання наукової статті «з нуля» на будь-яку тему.  Компанія представлена ​​на ринку понад 20 років і за цей час ми встановили міцний контакт з багатьма редакціями, а також виконали десятки наукових статей, які в подальшому були успішно опубліковані в Scopus. Перевага компанії «Світ Знань» – доступна ціна на послуги і гарантія безстрокових доробок.  Ми забезпечуємо повний супровід до кінця, і надаємо гарантії публікації і консультаційну підтримку. Якщо вас цікавлять питання про Scopus, вартість публікації, особливості написання наукових статей – наші співробітники дадуть відповідь на всі питання.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами