Наші гарантії

Офіційно

1 Офіційна діяльність.

Компанія працює за КВЕД 63.99: “Надання інформаційних послуг: надання послуг з пошуку інформації за винагороду або на основі контракту”.

2 Офіційний договір.

Факт оплати за замовлення підтверджує ухвалення обома сторонами публічної оферти, яка згідно з українським законодавством має таку саму юридичну силу, як і підписання письмового договору.

3 Офіційна оплата.

Оплату за замовлення приймаємо у безготівковій формі. Квитанція про оплату є офіційною гарантією укладання договору.

Конфіденційно

1Ваші дані захищені.

Ми дотримуємося законодавства щодо обробки персональних даних. Ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності.

2Ваш викладач про вас не дізнається.

Ми не даватимемо виконувати вашу роботу викладачам з вашого ж ВНЗ. Просто вкажіть під час замовлення ваш навчальний заклад.

3Безпечні платежі.

Для отримання оплати ми використовуємо систему еквайрингу Platon, яка гарантує безпечне проведення операцій.

Без плагіату

1Жодних скачаних робіт.

Навіть якщо клієнт вказав, що перевірки на плагіат у його ВНЗ не буде, наш відділ якості все одно перевірить, з якою унікальністю виконав завдання автор. Лише унікальні роботи.

2Жодних шаблонів.

Автори виконують замовлення повністю “з нуля” відповідно до вимог вашого наукового керівника та стандартів вашого ВНЗ.

3Перевірка на плагіат – не проблема.

Нас не лякають жодні системи перевірки на плагіат. Наші автори можуть виконати роботи, які відповідатимуть будь-яким вимогам. Головне – одразу вказати ці вимоги при замовленні.

100% Гарантія

1Все за методичкою.

Ми читаємо вимоги у ваших методичних вказівках, перш ніж оцінити вартість роботи. І виконуємо завдання щодо кожного пункту вимог. Тому обов’язково прикріплюйте ваші методички на замовлення.

2Ми з вами до кінця.

Ми будемо доопрацьовувати роботу доти, доки ваш науковий керівник не прийме вашої роботи. Тільки треба врахувати: якщо викладач змінить вихідне завдання чи затверджений план – такі зміни можуть вимагати додаткової доплати.

3Повернення коштів.

Якщо ж з якихось причин наш автор не зможе виконати роботу згідно з зауваженнями вашого керівника – ми повернемо вам ваші гроші.

Компанія в цифрах

85+
Професійних авторів
19+
Років досвіду роботи
9.7 / 10
Середній рейтинг авторів
55+
Предметів, з яких ми пишемо
Надішліть Ваше завдання, і ми Вас приємно здивуємо!
Розмістіть замовлення зараз та надайте нам виконання роботи

Популярні питання

Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

Відгуки студентів

УМОВИ СПІВПРАЦІ І ГАРАНТІЇ

1. Оформлення замовлення

Замовлення Ви можете оформити на нашому сайті https://diploms.kiev.ua/ або в офісі за адресою: м Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 218 (2 поверх), ст. метро «Чернігівська».

При оформленні замовлення ВАЖЛИВО надати методичку, затверджений план (якщо є), супровідні вимоги і рекомендації. Всі вимоги щодо роботи приймаються на етапі оформлення замовлення і залишаються незмінними до моменту припинення співпраці. Тому уточнюйте відразу у свого наукового керівника його вимоги і побажання до роботи, вимоги щодо унікальності тощо. Ви несете відповідальність за надання відомостей про Ваше замовлення.

Для оформлення замовлення необхідно внести 50% від вартості замовлення. За виконання роботи терміном до 3-х днів, необхідно внести 100% передоплату.

Якщо ми не зможемо виконати Ваше замовлення, ми обов’язково Вам про це повідомимо, щоб Ви не втрачали час і відразу звернулися до інших авторів за допомогою.

Ми не протестуємо, щоб за Вас оформляли замовлення мами, тата, бабусі та інші родичі-друзі. Але в такому випадку ми не несемо відповідальності за спотворення інформації. Тому переважніше в краще саме безпосередній контакт зі студентом, який знає свого наукового керівника і вимоги до своєї роботи.

 

2. Правки, доопрацювання і супроводження

Ми надаємо своїм клієнтам можливість внесення необмеженої кількості правок до самого захисту. На внесення правок в роботу Виконавцю дається НЕ МЕНШЕ 3 робочих днів. Можливість реалізації термінових правок (1 день) оцінюються Виконавцем особисто. Зауваження по роботі і отримання доробок здійснюється тільки в робочі дні. У вихідний день і в неробочий час – за домовленістю і за додаткову плату.

Гарантія на роботу і внесення правок починає діяти, коли замовлення повністю оплачене .

Всі правки приймаються ТІЛЬКИ в електронному вигляді.

До безкоштовних доопрацюванням дипломної і курсової роботи НЕ відносяться:

Всі ці зміни вносяться в роботу за додаткову плату.

На готові роботи, які розміщені на сайті для продажу, не поширюється супровід. Супровід до захисту можливий тільки за додаткову плату, узгоджену з автором даної роботи. Готові роботи продаються тільки за умови 100% передоплати.

У вартість дипломної і магістерської роботи входить супровідний матеріал до захисту – презентація та доповідь. Готується на прохання Замовника після затвердження готової роботи на кафедрі.

 

3. Конфіденційність

Матеріали, які розташовані на даному сайті, призначені для використання виключно як навчальні приклади для ознайомлення в особистих цілях. Виконавець не несе ніякої відповідальності за зміст матеріалів, а також наслідків, які можуть виникнути внаслідок їх використання.

Виконавець має право використовувати інформацію виконаних робіт для написання інших робіт і для продажу після закінчення 6 міс. з дня проходження захисту Замовником.

 

4. Унікальність і плагіат

Гарантія дотримання рівня унікальності тексту для кожного виду виконуваних робіт і перевірки рівня унікальності проводиться за допомогою ПО «Etxt Антиплагіат».

Вимоги до унікальності тексту становить:

Плагіатом не рахується цитування літератури (при наявності достовірного посилання на джерело) і законодавчих актів. Винятки за рівнем унікальності тексту можуть бути для робіт по праву, історії та інших предметів, де існує необхідність використання великої кількості цитат законодавства, або інших широко поширених в Інтернеті джерел.

 

5. Оплата замовлення

Для оформлення замовлення необхідно внести 50% від вартості замовлення. Сума передоплати дозволяє отримати Вам одну частину роботи (але не 50% всієї роботи).

За виконання роботи терміном до 3-х днів, необхідно внести 100% передоплату.

Готові роботи продаються тільки за умови 100% передоплати.

Щоб забрати готову роботу в друкованому або електронному вигляді, необхідно буде оплатити 100% вартості замовлення.

На повну оплату замовлення у Вас є три тижні з моменту оповіщення про готовність роботи. По закінченню цього терміну гарантія до захисту (безкоштовні доробки) припиняє діяти. Тому оплачуйте свої замовлення вчасно, і зможете заощадити свій час і нерви на внесення правок викладача.

 

6. Інше

Ми ведемо Вас до захисту. Але результат самого захисту залежить тільки від Вас. Тому рекомендуємо Вам не тільки читати наданий матеріал, а й докладно вникати в його суть, щоб бути готовим відповісти на питання Вашого викладача. Ми не несемо відповідальності за труднощі, що виникли в результаті змін внесених Вами, Ваших відносин з викладачем, а також проведення і якості захисту (передзахисту).

При неаргументованих ( «це все не так», «все неправильно», «Все дуже погано», «як правильно я не знаю, але ви написали неправильно») претензії з Вашого боку, або осіб, що представляє Вашу сторону, ми не можемо надавати гарантію на роботу. Нам необхідні конкретні претензії у вигляді списку з кожного спірного моменту.

Якщо Ви виявили в роботі явні чи уявні недоліки і вирішили виправити їх самі, то дані дії не є підставою для повернення Вам частини вартості роботи – ці ж дії могли б бути виконані на Ваше прохання без Вашої участі і витрат Вашого часу.

У разі Вашої відмови від послуг компанії передоплата в розмірі 50% не повертається (за умови, що робота знаходиться на стадії виконання, а не готова). Якщо робота готова повністю, Ви зобов’язані доплатити решту суми на замовлення. Якщо робота знаходиться на стадії виконання, то з суми передоплати утримується сума оплати за фактом виконаної роботи (за план, за вступ йди підпункт розділу).

Всі претензії щодо якості роботи приймаються тільки при наявності рецензії від Вашого наукового керівника і тільки в електронному вигляді.

Рішення про повернення грошей приймається тільки при пред’явленні оцінки «незалік» на рецензійний бланку вашого навчального закладу і заяви з позначкою «Претензія» на електронну пошту 2331533@gmail.com.

 

ШАНОВНІ ЗАМОВНИКИ!

Ми всіх вас дуже цінуємо і дорожимо хорошими відносинами і репутацією. Всі проблеми можна вирішити. Пам’ятайте про це, будьте чемними і коректними. Ми всіма силами намагаємося допомогти Вам, але в повній мірі успіх і здача роботи залежить тільки від Вас.

Right Menu Icon

Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

    Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами