Умови та Гарантія

УМОВИ СПІВПРАЦІ І ГАРАНТІЇ

1. Оформлення замовлення

Замовлення Ви можете оформити на нашому сайті https://diploms.kiev.ua/ або в офісі за адресою: м Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 218 (2 поверх), ст. метро «Чернігівська».

При оформленні замовлення ВАЖЛИВО надати методичку, затверджений план (якщо є), супровідні вимоги і рекомендації. Всі вимоги щодо роботи приймаються на етапі оформлення замовлення і залишаються незмінними до моменту припинення співпраці. Тому уточнюйте відразу у свого наукового керівника його вимоги і побажання до роботи, вимоги щодо унікальності тощо. Ви несете відповідальність за надання відомостей про Ваше замовлення.

Для оформлення замовлення необхідно внести 50% від вартості замовлення. За виконання роботи терміном до 3-х днів, необхідно внести 100% передоплату.

Якщо ми не зможемо виконати Ваше замовлення, ми обов’язково Вам про це повідомимо, щоб Ви не втрачали час і відразу звернулися до інших авторів за допомогою.

Ми не протестуємо, щоб за Вас оформляли замовлення мами, тата, бабусі та інші родичі-друзі. Але в такому випадку ми не несемо відповідальності за спотворення інформації. Тому переважніше в краще саме безпосередній контакт зі студентом, який знає свого наукового керівника і вимоги до своєї роботи.

 

2. Правки, доопрацювання і супроводження

Ми надаємо своїм клієнтам можливість внесення необмеженої кількості правок до самого захисту. На внесення правок в роботу Виконавцю дається НЕ МЕНШЕ 3 робочих днів. Можливість реалізації термінових правок (1 день) оцінюються Виконавцем особисто. Зауваження по роботі і отримання доробок здійснюється тільки в робочі дні. У вихідний день і в неробочий час – за домовленістю і за додаткову плату.

Гарантія на роботу і внесення правок починає діяти, коли замовлення повністю оплачене .

Всі правки приймаються ТІЛЬКИ в електронному вигляді.

До безкоштовних доопрацюванням дипломної і курсової роботи НЕ відносяться:

  • доопрацювання, пов’язані зі зміною первісної теми роботи;
  • доопрацювання, пов’язані зі зміною затвердженого плану роботи;
  • доопрацювання, пов’язані з використанням в роботі джерел і матеріалів замовника, а також появою істотних вимог, не згаданих при оформленні замовлення;
  • доопрацювання, пов’язані зі зміною оформлення, якщо вимоги до оформлення не обговорювалися при замовленні;
  • доопрацювання, пов’язані зі зміною обсягу роботи.

Всі ці зміни вносяться в роботу за додаткову плату.

На готові роботи, які розміщені на сайті для продажу, не поширюється супровід. Супровід до захисту можливий тільки за додаткову плату, узгоджену з автором даної роботи. Готові роботи продаються тільки за умови 100% передоплати.

У вартість дипломної і магістерської роботи входить супровідний матеріал до захисту – презентація та доповідь. Готується на прохання Замовника після затвердження готової роботи на кафедрі.

 

3. Конфіденційність

Матеріали, які розташовані на даному сайті, призначені для використання виключно як навчальні приклади для ознайомлення в особистих цілях. Виконавець не несе ніякої відповідальності за зміст матеріалів, а також наслідків, які можуть виникнути внаслідок їх використання.

Виконавець має право використовувати інформацію виконаних робіт для написання інших робіт і для продажу після закінчення 6 міс. з дня проходження захисту Замовником.

 

4. Унікальність і плагіат

Гарантія дотримання рівня унікальності тексту для кожного виду виконуваних робіт і перевірки рівня унікальності проводиться за допомогою ПО «Etxt Антиплагіат».

Вимоги до унікальності тексту становить:

  • Реферат – 10%
  • Теоретична курсова робота – 20%
  • Практична курсова робота – від 30%
  • Статті – 65%
  • Дипломна робота, практична робота, звіти з практики – від 65%

Плагіатом не рахується цитування літератури (при наявності достовірного посилання на джерело) і законодавчих актів. Винятки за рівнем унікальності тексту можуть бути для робіт по праву, історії та інших предметів, де існує необхідність використання великої кількості цитат законодавства, або інших широко поширених в Інтернеті джерел.

 

5. Оплата замовлення

Для оформлення замовлення необхідно внести 50% від вартості замовлення. Сума передоплати дозволяє отримати Вам одну частину роботи (але не 50% всієї роботи).

За виконання роботи терміном до 3-х днів, необхідно внести 100% передоплату.

Готові роботи продаються тільки за умови 100% передоплати.

Щоб забрати готову роботу в друкованому або електронному вигляді, необхідно буде оплатити 100% вартості замовлення.

На повну оплату замовлення у Вас є три тижні з моменту оповіщення про готовність роботи. По закінченню цього терміну гарантія до захисту (безкоштовні доробки) припиняє діяти. Тому оплачуйте свої замовлення вчасно, і зможете заощадити свій час і нерви на внесення правок викладача.

 

6. Інше

Ми ведемо Вас до захисту. Але результат самого захисту залежить тільки від Вас. Тому рекомендуємо Вам не тільки читати наданий матеріал, а й докладно вникати в його суть, щоб бути готовим відповісти на питання Вашого викладача. Ми не несемо відповідальності за труднощі, що виникли в результаті змін внесених Вами, Ваших відносин з викладачем, а також проведення і якості захисту (передзахисту).

При неаргументованих ( «це все не так», «все неправильно», «Все дуже погано», «як правильно я не знаю, але ви написали неправильно») претензії з Вашого боку, або осіб, що представляє Вашу сторону, ми не можемо надавати гарантію на роботу. Нам необхідні конкретні претензії у вигляді списку з кожного спірного моменту.

Якщо Ви виявили в роботі явні чи уявні недоліки і вирішили виправити їх самі, то дані дії не є підставою для повернення Вам частини вартості роботи – ці ж дії могли б бути виконані на Ваше прохання без Вашої участі і витрат Вашого часу.

У разі Вашої відмови від послуг компанії передоплата в розмірі 50% не повертається (за умови, що робота знаходиться на стадії виконання, а не готова). Якщо робота готова повністю, Ви зобов’язані доплатити решту суми на замовлення. Якщо робота знаходиться на стадії виконання, то з суми передоплати утримується сума оплати за фактом виконаної роботи (за план, за вступ йди підпункт розділу).

Всі претензії щодо якості роботи приймаються тільки при наявності рецензії від Вашого наукового керівника і тільки в електронному вигляді.

Рішення про повернення грошей приймається тільки при пред’явленні оцінки «незалік» на рецензійний бланку вашого навчального закладу і заяви з позначкою «Претензія» на електронну пошту 2331533@gmail.com.

 

ШАНОВНІ ЗАМОВНИКИ!

Ми всіх вас дуже цінуємо і дорожимо хорошими відносинами і репутацією. Всі проблеми можна вирішити. Пам’ятайте про це, будьте чемними і коректними. Ми всіма силами намагаємося допомогти Вам, але в повній мірі успіх і здача роботи залежить тільки від Вас.