Заощаджуємо ваш час та гроші

ТЕРМІНОВА ДОПОМОГА СТУДЕНТАМ У НАПИСАННІ БУДЬ-ЯКИХ РОБОТ!

Гарантуємо високу якість та своєчасне виконання
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6

Список послуг

Переваги

Безкоштовні необмежені доопрацювання
Надсилайте свою роботу на виправлення стільки разів, скільки Вам потрібно. Додатково платити не потрібно
Професійні автори
Жодних універсальних «письменників». Кожен автор спеціалізується з однієї дисципліни
Гарантія повернення
Якщо наші автори не впораються з поставленим завданням, ми 100% гарантуємо повернення коштів

Скільки коштує дипломна робота в 2023 році?

Ми пропонуємо можливість купити якісну дипломну роботу за вигідною ціною. Дипломна робота ціна для середнього рівня унікальності для усіх вищих навчальних закладів з обсягом 90–100 сторінок розташовується в діапазоні від 5000 до 7000 гривень, а для 50–60 сторінок – відповідно від 4000 до 6000 гривень. Для училища, ПТУ чи ліцею дипломна робота обсягом 30–40 сторінок коштує від 2000 гривень.

Точна вартість виконання дипломного проєкту визначається залежно від складності обраної теми, структури плану роботи, обраного терміну виконання і важливого параметра – рівня унікальності роботи. Важливо пам’ятати, що замовивши роботу заздалегідь, ви зможете скористатися більш вигідною ціною. Для того щоб дізнатись конкретну ціну вашої дипломної роботи, запрошуємо вас заповнити форму на нашому веб-сайті. Наш менеджер зв’яжеться з вами, обговорить деталі та узгодить вартість вашої дипломної роботи чи магістерського проєкту.

Компанія «Світ Знань» – універсальний майданчик, де кожен студент і аспірант може знайти те, що йому потрібно. Перелік надаваних послуг величезний, а формування вартості максимально прозоре. Вартість кожної роботи заснована на оптимальному співвідношенні ціна – якість.

Основні послуги компанії «Світ Знань»

За 16 років функціонування на ринку ми вивчили тонкощі освітнього процесу, маємо досвід підготовки всіх без винятку видів студентських робіт. На сьогоднішній день в нашому асортименті їх налічується понад 40 – від рефератів до дипломних робіт, від наукових статей Scopus до дисертацій.

Крім того, у нас можна замовити широкий спектр супутніх послуг:

Охоплення дисциплін величезне – понад 600. При цьому кожна робота виконується дипломованим фахівцем, чия підготовка повністю відповідає обраному напрямку. Якщо ви не побачили на сайті потрібного виду послуги або напряму, звертайтеся до менеджерів – ми підберемо відповідного фахівця, який буде компетентним щодо питання та зможе підготувати потрібний результат.

Порядок формування вартості на послуги

Існує декілька критеріїв, що визначають вартість послуги:

  1. Вид послуги. Зрозуміло, що вартість дипломної роботи та курсової роботи відрізняється. Те ж саме стосується формування ціни, наприклад, закордонної публікації та індивідуальної роботи.
  2. Складність, обсяг, тематика. Чим складною і рідкіснішою є тема, тим вище вартість. Це обумовлено необхідністю пошуку матеріалу, глибиною дослідження питання та значущістю самого результату.
  3. Терміновість. Чим швидше потрібно підготувати замовлення, тим вище буде його вартість. Ми виконуємо роботи з «палаючими» термінами, але це вимагає додаткових зусиль і відповідного винагороди авторові.

На сайті вказаний перелік послуг і мінімальний діапазон ціни. У кожному конкретному випадку ми прагнемо йти назустріч клієнту, і проводимо прозорий розрахунок вартості. Від того, наскільки детально озвучені вимоги та надано вихідний матеріал для орієнтиру при оформленні заявки (методичні рекомендації), залежить вартість послуги. Тобто важливо, при можливості, конкретизувати завдання.

Підсумкова сума озвучується на етапі укладання договору та оформлення заявки. Вона залишається незмінною протягом всього терміну виконання замовлення, якщо не змінюються істотні умови з вашого боку. Це гарантія фіксованої ціни незалежно від зовнішніх обставин, інфляції, катаклізмів тощо.

Принципи ціноутворення або що почому?

Звичайно ж, знання завжди в ціні.  З огляду на, що наші автори не фрілансери і не дилетанти, а дипломовані і грамотні фахівці – їхня праця має і буде оплачуватися гідно.  Це також гарантія якісного результату. Друга стаття витрат – технічні складові і оснащення. Ми маємо доступ в тому числі до платних ресурсів і наукометричним базам, СРМ-системі, платним версіями перевірки на плагіат.

Частково вартість охоплює адміністративні витрати і рекламу, починаючи від офісу, завершуючи послугами редакторів і завершуючи он-лайн контентом. Ці витрати ми мінімізуємо по максимуму, пропонуючи вам дистанційне співробітництво.  А головними нашими PR-агентами є задоволені клієнти, які продовжують рекомендувати компанію.  Але, як самі розумієте, повністю витрат уникнути не можна.

При цьому ми гарантуємо безкоштовні і безстрокові доопрацювання в необмеженій кількості. Постійно діє система акцій і вигідних пропозицій. Компанія «Світ Знань» завжди приємно дивує вартістю послуг і якістю результату.

Як замовити

Оформлення заявки
Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
Спілкуєтесь із менеджером
Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
На цьому етапі вноситься передплата
Отримуєте готову роботу
Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

Компанія в цифрах

85+
Професійних авторів
19+
Років досвіду роботи
9.7 / 10
Середній рейтинг авторів
55+
Предметів, з яких ми пишемо
Надішліть Ваше завдання, і ми Вас приємно здивуємо!
Розмістіть замовлення зараз та надайте нам виконання роботи

Запитання – Відповіді (FAQ)

Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

Right Menu Icon

Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

    Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами