Заощаджуємо ваш час та гроші

ТЕРМІНОВА ДОПОМОГА СТУДЕНТАМ У НАПИСАННІ БУДЬ-ЯКИХ РОБОТ!

Гарантуємо високу якість та своєчасне виконання
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6

Список послуг

Переваги

Безкоштовні необмежені доопрацювання
Надсилайте свою роботу на виправлення стільки разів, скільки Вам потрібно. Додатково платити не потрібно
Професійні автори
Жодних універсальних «письменників». Кожен автор спеціалізується з однієї дисципліни
Гарантія повернення
Якщо наші автори не впораються з поставленим завданням, ми 100% гарантуємо повернення коштів

Скільки коштує дипломна робота в 2024 році?

Ми пропонуємо можливість купити якісну дипломну роботу за вигідною ціною. Дипломна робота ціна для середнього рівня унікальності для усіх вищих навчальних закладів з обсягом 90–100 сторінок розташовується в діапазоні від 5000 до 7000 гривень, а для 50–60 сторінок – відповідно від 4000 до 6000 гривень. Для училища, ПТУ чи ліцею дипломна робота обсягом 30–40 сторінок коштує від 2000 гривень.

Точна вартість виконання дипломного проєкту визначається залежно від складності обраної теми, структури плану роботи, обраного терміну виконання і важливого параметра – рівня унікальності роботи. Важливо пам’ятати, що замовивши роботу заздалегідь, ви зможете скористатися більш вигідною ціною. Для того щоб дізнатись конкретну ціну вашої дипломної роботи, запрошуємо вас заповнити форму на нашому веб-сайті. Наш менеджер зв’яжеться з вами, обговорить деталі та узгодить вартість вашої дипломної роботи чи магістерського проєкту.

Основні послуги компанії «Світ Знань»

За 16 років функціонування на ринку ми вивчили тонкощі освітнього процесу, маємо досвід підготовки всіх без винятку видів студентських робіт. На сьогоднішній день в нашому асортименті їх налічується понад 40 – від рефератів до дипломних робіт, від наукових статей Scopus до дисертацій.

Крім того, у нас можна замовити широкий спектр супутніх послуг:

Охоплення дисциплін величезне – понад 600. При цьому кожна робота виконується дипломованим фахівцем, чия підготовка повністю відповідає обраному напрямку. Якщо ви не побачили на сайті потрібного виду послуги або напряму, звертайтеся до менеджерів – ми підберемо відповідного фахівця, який буде компетентним щодо питання та зможе підготувати потрібний результат.

Порядок формування вартості на послуги

Існує декілька критеріїв, що визначають вартість послуги:

  1. Вид послуги. Зрозуміло, що вартість дипломної роботи та курсової роботи відрізняється. Те ж саме стосується формування ціни, наприклад, закордонної публікації та індивідуальної роботи.
  2. Складність, обсяг, тематика. Чим складною і рідкіснішою є тема, тим вище вартість. Це обумовлено необхідністю пошуку матеріалу, глибиною дослідження питання та значущістю самого результату.
  3. Терміновість. Чим швидше потрібно підготувати замовлення, тим вище буде його вартість. Ми виконуємо роботи з «палаючими» термінами, але це вимагає додаткових зусиль і відповідного винагороди авторові.

На сайті вказаний перелік послуг і мінімальний діапазон ціни. У кожному конкретному випадку ми прагнемо йти назустріч клієнту, і проводимо прозорий розрахунок вартості. Від того, наскільки детально озвучені вимоги та надано вихідний матеріал для орієнтиру при оформленні заявки (методичні рекомендації), залежить вартість послуги. Тобто важливо, при можливості, конкретизувати завдання.

Підсумкова сума озвучується на етапі укладання договору та оформлення заявки. Вона залишається незмінною протягом всього терміну виконання замовлення, якщо не змінюються істотні умови з вашого боку. Це гарантія фіксованої ціни незалежно від зовнішніх обставин, інфляції, катаклізмів тощо.

Принципи ціноутворення або що почому?

Звичайно ж, знання завжди в ціні.  З огляду на, що наші автори не фрілансери і не дилетанти, а дипломовані і грамотні фахівці – їхня праця має і буде оплачуватися гідно.  Це також гарантія якісного результату. Друга стаття витрат – технічні складові і оснащення. Ми маємо доступ в тому числі до платних ресурсів і наукометричним базам, СРМ-системі, платним версіями перевірки на плагіат.

Частково вартість охоплює адміністративні витрати і рекламу, починаючи від офісу, завершуючи послугами редакторів і завершуючи он-лайн контентом. Ці витрати ми мінімізуємо по максимуму, пропонуючи вам дистанційне співробітництво.  А головними нашими PR-агентами є задоволені клієнти, які продовжують рекомендувати компанію.  Але, як самі розумієте, повністю витрат уникнути не можна.

При цьому ми гарантуємо безкоштовні і безстрокові доопрацювання в необмеженій кількості. Постійно діє система акцій і вигідних пропозицій. Компанія «Світ Знань» завжди приємно дивує вартістю послуг і якістю результату.

Як замовити

Оформлення заявки
Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
Спілкуєтесь із менеджером
Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
На цьому етапі вноситься передплата
Отримуєте готову роботу
Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

Компанія в цифрах

85+
Професійних авторів
19+
Років досвіду роботи
9.7 / 10
Середній рейтинг авторів
55+
Предметів, з яких ми пишемо
Надішліть Ваше завдання, і ми Вас приємно здивуємо!
Розмістіть замовлення зараз та надайте нам виконання роботи

Популярні питання

Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

Right Menu Icon

Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

    Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами