Замовити бакалаврську роботу

Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 30 сторінок
Гарантія необмежена до захисту
Терміни від 14 днів
Унікальність від 70%

Дізнайтесь вартість бакалаврської роботи безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 30 сторінок
  Гарантія необмежена до захисту
  Терміни від 14 днів
  Унікальність від 70%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити бакалаврську роботу?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Як написати бакалаврську роботу?

  Процес складається з декількох етапів:

  1. Вибираєте наукового керівника. Самому таке завдання, як написання диплома може виявитися не під силу. Тому потрібен куратор. Це може бути викладач, володар вченого звання або висококваліфікований працівник будь-якого виробництва.
  1. Вибираєте тему. Є два варіанти: скористатися списком на кафедрі або втілити свої ідеї. Тут уже все залежить від ваших бажань і, звичайно ж, рекомендацій наукового керівника. Не забудьте в передостанньому семестрі курсу затвердити на кафедрі заяву з темою майбутньої бакалаврської роботи.
  2. Підберіть джерела. Це найвідповідальніший етап усього процесу, на якому потрібно проаналізувати всі тонкощі теми дослідження, провести літературний огляд та визначити структуру роботи. Рекомендації куратора на предмет прочитання якоїсь літератури будуть до речі.
  1. Складання плану. Без нього весь процес може нагадувати хаос, а результату так і не буде. Чорновий перший варіант 10 разів буде змінюватись, але так все одно простіше, ніж без нього.
  1. Проведіть практичну частину дослідження. Що це означає? Кожна бакалаврська робота має носити науковий характер. Це досягається шляхом проведення експерименту або використання значущої практичної інформації. Тут може як раз стати в нагоді досвід і відомості з переддипломної практики (ви ж проходили таку, так?).
  1. Оформіть бакалаврську роботу у відповідності з методичними рекомендаціями та загальними правилами. Так-так, структура, вступ, висновок, список джерел. Все чітко, грамотно, відповідно до норм. Інакше доробок не уникнути.

  Бакалаврська дипломна робота – відповідальне завдання, за результатами якого студент отримує диплом бакалавра і можливість вступити до магістратури. Простіше кажучи – трамплін в успішне майбутнє. Саме тому підхід до її написання повинен бути відповідним.

  А тепер три постулати для будь-якої наукової роботи: актуальність, практична значимість, новизна. Такий підхід стане в нагоді при подальшому навчанні та простими словами означає наступне. Все, що ви пишете і позиціонуєте як наукова праця, повинно бути корисно і цікаво, а не просто заради «галочки».

  Бакалаврська робота на замовлення

  «Швидко казка пишеться, та не швидко діло робиться» – дуже актуальна цитата для студентів, чи не так? На носі захист диплому, а матеріалу немає або він написаний так сказати по-аматорськи. Ризики ні до чого, адже не дарма ж пройдено чотири роки навчання. Альтернатива – замовити бакалаврську роботу. Ваші переваги з компанією «Світ Знань»:

  • економія часу;
  • відсутність необхідності шукати, писати, коригувати;
  • збереження нервів;
  • скорочення ризиків доробок;
  • забезпечення репутації «тямущого» студента.

  Ще одна причина придбати бакалаврську роботу – трудова діяльність. Студенти часто поєднують навчання з підробітками. А ще ж і потрібно погуляти. Тому часу ледь вистачає на сон, не те що на дослідження. Це логічно, і оформлення заявки на замовлення стане самим вірним рішенням, щоб утримати баласт. Ми виконуємо на замовлення всі види студентських робіт, в тому числі бакалаврські роботи, знаємо всі тонкощі процесу і вміємо приємно вражати. Хочете на магістратуру? З нами це не складе труднощів. Диплом бакалавра буде в руках.

  Компанія «Світ Знань» орієнтована на інтереси клієнтів. Наша конкурентна перевага – необмежена гарантія. Ми ведемо студента до моменту захисту і забезпечуємо безкоштовні доопрацювання до тих пір, поки результат не задовольнить за всіма параметрами. Конкуренти дотримуються іншої політики – максимум місяць гарантій.

  Ми розробили механізм виконання студентських робіт на замовлення, максимально зручний для співпраці з будь-якої точки країни. Ви оформлюєте заявку дистанційно на сайті або по телефону при розмові з менеджером. До речі, він відповість на всі питання, які виникають у вас, підкаже, допоможе, зорієнтує. Після погодження складається договір. В ньому ми прописуємо всі умови. Це ще одна ваша гарантія. Наступний крок – внесення авансового платежу. Це можна зробити з будь-якого зручного відділення банку. В обумовлений термін або навіть раніше ми надсилаємо повідомлення про готовність. Ви перераховуєте вартість, що залишилася.

  Що далі? Захист або доопрацювання. Вам або науковому керівнику може здатися важливим внести коригування. Ми, безумовно, виконаємо замовлення і внесемо потрібні правки. Це входить у початкову вартість. Крім привабливої ціни, кожен замовник може додатково забезпечити собі знижку – привести товариша і разом замовити кілька робіт. Бакалаврська дипломна робота від компанії «Світ Знань» стане вашою гарантією успіху!

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами