НАПИСАННЯ ЗВІТУ З ПРАКТИКИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Щоденник практики у подарунок
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 10 сторінок
Гарантія необмежена до захисту
Терміни від 5 днів
Унікальність від 60%

Дізнайтесь вартість звіту з практики безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 10 сторінок
  Гарантія необмежена до захисту
  Терміни від 5 днів
  Унікальність від 60%
  ✅ Цінавід 1000 грн
  ✅ Гарантіянеобмежена до захисту
  ✅ Термінивід 5 днів
  ✅ Авторпрофільний спеціаліст
  ✅ Оригінальністьвід 60%
  ✅ Бонусщоденник

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити звіт з практики?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Що потрібно, щоб замовити звіт з практики?

  Щоб звіт по практиці був виконаний відповідно до всіх вимог й вчасно, під час спілкування з менеджерами необхідно надати наступну інформацію:

  Популярні питання

  Після узгодження всіх деталей із замовником менеджери приступають до пошуку автора. Час оцінки може дещо варіюватися залежно від складності предмета, теми, термінів виконання. Зазвичай це займає від кількох хвилин до двох годин, але в особливих випадках може затягнутися на день або навіть більше. Якщо завдання має бути виконане терміново обов’язково повідомте про це менеджера.

  На те, скільки коштуватиме його підготовка, впливає величезна кількість факторів серед яких: спеціальність, тип підприємства на якому студент проходив практику, вимог вищого навчального закладу до оформлення звіту по практиці. Також треба одразу визначитись чи потрібен щоденник, адже це додаткова робота.

  Після підбору виконавця звіту з практики на замовлення менеджери повідомляють кінцеву вартість роботи та строки її виконання. На цьому етапі вноситься передплата. Після того, як робота буде виконана, менеджер знову повідомляє замовника – він вносить другу частину оплати й отримує готовий звіт та щоденник практики.

  Так, якщо необхідно буде доопрацювати, наші автори виконають все без додаткових плат. При цьому гарантія на підготовлену роботу триває до самого захисту. Самі ж правки вносяться протягом 3 днів (орієнтовно).

  Якщо ви приймете рішення замовити роботу в нашій компанії, то написанням роботи  займатиметься магістр, кандидат, або доктор наук відповідного профілю.

  Ні, наша компанія приділяє величезну увагу політиці конфіденційності й тому комунікація між замовником (студентом ВНЗ) та автором виключена під час написання.

  Всі питання щодо замовлення та написання звіту з практики устатковуються виключно з менеджером компанії – спілкування відбувається телефоном, через месенджер чи електронну пошту. До менеджера можна звернутися з будь-яких питань – якщо треба узгодити збільшення обсягу звіту, додати інформацію щодо діяльності підприємства (бази практики), внести правки по готовому звіту з практики тощо.

  Наші фахівці залюбки візьмуться й за виконання щоденника практики, але ми можемо запропонувати виключно друковану версію – переписати все від руки студент має самостійно.

  Який саме звіт з практики вам замовити?

  Вони бувають різні – вибір залежить від виду практики. Всього виокремлюються:

  • Звіти з навчальної практики. З ними студент “знайомиться” після першого або другого курсу. Структура і зміст ґрунтуються на отриманих теоретичних знаннях щодо конкретної компанії, або діяльності підприємства. Цей вид практики покликаний виконувати інформаційну закріплюючу функцію.
  • Звіт з практики виробничої. Цей вид роботи покликаний виховати у студента самостійність і власний погляд на трудовий процес. Написання такого типу є дещо складнішим, адже вимоги тут будуть більшими. Це пов’язано з тим, що студента вже більше допускають до процесів роботи.
  • Звіт з переддипломної практики. Такий варіант є найскладнішим в плані виконання, адже саме під час її проходження студент закладає фундамент для своєї майбутньої професії.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами