Бізнес план на замовлення

Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 15 сторінок
Гарантія на роботу
Терміни від 5 днів
Унікальність від 70%

Дізнайтесь вартість бізнес плану безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 15 сторінок
  Гарантія на роботу
  Терміни від 5 днів
  Унікальність від 70%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити бізнес план

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Розуміння, як скласти бізнес-план – важливий навик для життя. Це актуально у багатьох сферах діяльності. У процесі навчання такі завдання зустрічаються неодноразово і вимагають залучення всіх внутрішніх ресурсів, а іноді і звернення за допомогою. Компанія «Світ Знань» пропонує готові бізнес-плани.

  Що таке бізнес-план?

  Бізнес-план – це сформульовані завдання, перспективи та цілі компанії, індивідуального підприємця, фірми, які дозволяють оцінити реальність втілення ідей і об’єктивно оцінити перспективи. Такий письмовий документ описує сутність, механізм реалізації, стратегію, сценарії втілення бізнес-проектів. Крім того, це один зі способів розрахувати та мінімізувати ризики.

  Бізнес-плану характерна певна структура. Охоплення напрямків настільки велике, що складно визначати будь-які межі. Ви можете грамотно презентувати будь-яку, навіть саму неймовірну ідею – від виробництва авосьок для підтримки екосистеми до відкриття дитячого садка або вирощування жимолості.

  Чи можна купити готовий бізнес-план?

  Можна і навіть потрібно. Багато речей вже придумані і розроблені до нас. Серед них зустрічаються геніальні напрацювання, але автори продають варіанти у силу відсутності можливості або необхідності їх реалізації. Чому б не скористатися? У компанії «Світ Знань» можна купити готовий бізнес-план по різноманітним напрямкам. Для усіх пропонованих варіантів характерні:

  • грамотність;
  • дотримання структури;
  • перспективність;
  • реальність;
  • унікальність;
  • обґрунтованість.

  Це не проекти дилетантів, а якісні готові для втілення плани. У них прописаний поетапний алгоритм, зроблені розрахунки необхідного обсягу матеріальних і фінансових ресурсів, розроблено механізм реалізації.

  Як замовити бізнес-план для студента?

  Якщо ви – студент економічного факультету або навчаєтеся за суміжними спеціальностями, без бізнес-планів навряд чи вдасться «дістатися» до бажаного диплома. Однак на це завдання, як і багато інших, може не вистачити часу. Та і перший раз, з нуля підготувати такий документ непросто. Альтернатива – виконання бізнес-плану на замовлення. Для цього потрібно:

  1. Зайти на офіційний сайт компанії.
  2. Зв’язатися з менеджером або заповнити електронну форму заявки.
  3. Погодити всі умови, визначитися з напрямком, термінами, уточнити ціну.
  4. Ознайомитися з договором.
  5. Внести авансовий платіж.
  6. Чекати повідомлення на телефон, електронну пошту, що бізнес-план готовий.
  7. Ознайомитися зі змістом, внести вартість, що залишилася.

  Доступно дистанційне співробітництво з будь-якого куточка країни. Це зручно, швидко і менш затратне.  Ваша робота буде виконана професіоналом з вагомим послужним списком, тому результат не викличе нарікань.

  Ми націлені на комфортну співпрацю і дорожимо своїми замовниками.  Саме тому компанією «Світ Знань» впроваджена безпрецедентна практика безстрокової гарантії.  У той час, поки інші компанії допрацьовують замовлення максимум протягом декількох тижнів, ви можете звернутися до нас завжди. Безкоштовні доопрацювання – запорука відповідального ставлення. Ми зацікавлені підготувати бізнес-план бездоганно. Але якщо ви або викладач порахують доречним що-небудь додати або відкоригувати – виконавець завжди на зв’язку.

  Компанія «Світ Знань» виконує на замовлення всі види студентських робіт, допоможе підібрати підприємство, сформувати документацію, виконати експериментальне завдання і, звичайно ж, поділитися досвідом, як скласти бізнес-план.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами