Замовити розділ дипломної роботи

Будь-який розділ дипломної роботи напишемо для вас
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 15 сторінок
Гарантія необмежена до захисту
Терміни від 7 днів
Унікальність від 70%

Дізнайтесь вартість розділу дипломної роботи безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 15 сторінок
  Гарантія необмежена до захисту
  Терміни від 7 днів
  Унікальність від 70%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити розділ дипломної?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Розділи дипломної роботи

  Відповідно до вимог Міністерства освіти дипломна робота, як і будь-яке дослідження, має свою структуру. Найскладніші елементи для виконання – теоретична та практична частина. Звичайно ж, і список літератури, і вступ, і висновок вимагають зусиль. Багато питань буває до додатків, списку скорочень. У силу відсутності досвіду саме практична частина часто стає причиною багатьох доопрацювань. Але грамотно сформулювати актуальність, завдання та цілі, позначити об’єкт також непросто. У теоретичному розділі важливе опрацювання джерел, і з цим можуть виникнути труднощі. Розрахункова частина вимагає вміння логічно мислити і досягти абсолютної точності.

  Окремі частини студентських робіт, наприклад, розділ охорони праці в дипломі, фрагменти експериментів, практичні розділи викликають особливу складність. Якщо це ваша ситуація, звертайтеся в компанію «Світ Знань», і наші автори підготують потрібний результат.

  Етапи написання дипломної роботи

  Є загальний алгоритм написання, застосовуваний до всього диплому. Обсяг теоретичного розділу диплому становить 25-30 сторінок. Для цього оптимально зібрати 45-50 джерел. Вся література повинна бути максимально актуальною, не старше 3-5 років. При написанні практичної частини важливо правильно підібрати підприємство або організацію, вивчити нормативну основу діяльності, переглянути звіти і викласти в дипломі реальні факти і дані. Якщо з теорією все більш чи менш зрозуміло, то навіть при проходженні переддипломної практики ця частина не завжди дається легко.

  Можна купити готовий розділ диплому?

  При правильному підході – так. Наприклад, розділ охорона праці в дипломі на відповідну тематику, може ґрунтуватися на аналізі офіційних даних різних підприємств. Для опрацювання такої теми потрібна велика кількість часу і, бажано, знання іноземної мови, щоб вивчати першоджерела та інформацію з різних країн. Якщо попадається готовий варіант практичної або теоретичної глави, чому б цим не скористатися? Або, наприклад, потрібно теоретичний розділ БЖД. Тема досить складна і монотонна, особливо якщо не вдається досягти потрібної унікальності. Тому купівля готового варіанту стає справжнім порятунком.

  Де замовити розділ дипломної роботи?

  Компанія «Світ Знань» пропонує студентам зі всієї України і ближнього зарубіжжя виконати дипломні роботи на замовлення або підготувати окремі розділи ваших досліджень. Ми представлені на ринку понад 20 років, і точно знаємо тонкощі і секрети написання. У нас можна замовити:

  • теоретичну частину;
  • практичну частину;
  • розрахункову частину;
  • проведення експериментів;
  • складання бізнес-планів;
  • формулювання висновків;
  • підвищення унікальності;
  • виправлення помилок.

  Автори нашої компанії кваліфіковано і грамотно підійдуть до питання написання диплому «з нуля» або виконають на замовлення окремі розділи, які повністю впишуться в загальну концепцію дослідження. Буде дотриманий так званий «почерк автора», та дипломна стане єдиною цілою, логічно вибудуване роботою. При замовленні частини дослідження, важливо, щоб вона гармонійно вписалася в пазл, і не виглядала недоречно. Ми знаємо, як написати економічну частину, прогнози та аналітику, як провести розрахунки, зробити висновки. При цьому завжди орієнтуємося тільки на актуальну інформацію та ваші побажання.

  З компанією «Світ Знань» доступне дистанційне співробітництво:

  1. Ви зв’язуєтеся з нашим менеджером, погоджуєте ключові пункти, укладаєте договір.
  2. Після цього вноситься передоплата будь-яким зручним способом.
  3. Автори готують розділ диплома і дають сигнал про готовність результату.
  4. Ви отримуєте ознайомчі фрагменти і вносите вартість, що залишилася.
  5. Вивчаєте готову роботу, показуєте її науковому керівнику, і, при необхідності, вказуєте нам, що б хотілося змінити.

  Кожен клієнт може підтримувати зв’язок з менеджером, контролювати хід написання, вносити своє бачення. Ми виступаємо за конструктивний діалог і супроводжуємо клієнта до моменту захисту.

  Які надаються гарантії?

  На всі виконані компанією «Світ Знань» розділи дипломної роботи поширюється безстрокова гарантія на доопрацювання. Ми не обмежуємо клієнта терміном в один місяць, тиждень або півроку. Звертайтеся в будь-який момент до захисту, якщо виявлено невідповідності, неточності й інші зауваження. Доопрацювання безкоштовні і входять у початкову вартість. Всім нашим клієнтам гарантується конфіденційність. Це прописна істина співробітництва. Можете не переживати за збереження персональних даних та дотримання авторських прав. Немає нічого дивного і страшного в тому, що може знадобитися розділ охорони праці в дипломі або інша складна частина – компанія «Світ Знань» завжди готова прийти на допомогу.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами