Дисертація на замовлення

Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 80 сторінок
Гарантія 12 місяців
Терміни від 6 міс.
Унікальність від 80%

Дізнайтесь вартість дисертації безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 80 сторінок
  Гарантія 12 місяців
  Терміни від 6 міс.
  Унікальність від 80%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити дисертацію?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Вирішивши замовити дисертацію у нас, ви будете приємно вражені тим, що дана кваліфікаційна робота виконується профільними фахівцями (в більшості випадків викладачами Вузів), котрі захистили власні наукові роботи. Перед тим, як кандидатська чи докторська дисертація на замовлення буде здана клієнту, вона пройде ретельну перевірку іншим фахівцем. Цей факт здатний дати вам додаткові гарантії щодо якості здійснюваних нами робіт.

  Професіонали своєї справи, які є співробітниками нашої компанії, не тільки здійснять необхідний обсяг робіт, але і запропонують вам відповідні послуги, перелік яких включається супровід до захисту, переробка та доопрацювання дисертації, підготовка автореферату, актів впровадження, відгуку та рецензії. Наші автори – це люди, які встигли захистити власні наукові роботи і вже протягом багатьох років практикують написання дисертацій на замовлення.

  Також дисертація на замовлення може пропонуватися за різною ціною в зв’язку з наступними умовами: вартість знижується, якщо ви повідомляєте, з використанням яких методик і на прикладі яких робіт повинна бути виконана практична частина роботи, якщо ви надаєте свій інформаційний матеріал, інші. Ми підемо вам назустріч у будь-яких ваших побажаннях і вимогах, неважливо, виходять вони від вас або від вашого наукового керівника.

  Для того щоб зробити замовлення дисертації і почати з нами співпрацю, вам потрібно буде повідомити нам спеціальність, тему дисертації на замовлення (якщо така затверджена), і необхідні терміни здійснення замовлення дисертації. Крім того, бажано повідомити інформацію про план, у тому випадку, якщо він є, а також оповістити про початок виконання дисертації, якщо таке було, та обсяг зроблених робіт. Варіанти можливі самі різні – нічого не було здійснено, була написана глава або ж зібраний матеріал. Докторські дисертації, так само як і кандидатські дисертації можуть бути написані нами «з нуля». Крім написання якісного дисертаційного дослідження, необхідно написати і опублікувати ряд наукових статей і тез конференції, написати і розіслати автореферат дисертації, і багато іншого.

  Наша компанія може запропонувати вам наступний спектр послуг.

  Вид послуги

  Примітка

  Вартість, грн.*

  Кандидатська дисертаціяПідбір актуальної теми, обґрунтування по темі, розробка плану і план-проспекту, основна частина, висновки, список літератури, додатки, врахування побажань і виправлення всіх можливих зауважень, “Антиплагіат” ВАК.

  48-64 тис.

  Кандидатська дисертація “під ключ”Підбір актуальної теми, обґрунтування по темі, розробка плану і план-проспекту, основна частина, висновки, список літератури, додатки, врахування побажань і виправлення всіх можливих зауважень, “Антиплагіат” ВАК. + Написання і публікація 5 наукових статей (у акредитованих ВАК України виданнях) та 5 тез до конференції, написання автореферату дисертації

  64-80 тис.

  Організаційні питанняНаукове консультування, вибір аспірантури, допомога при вступі / прикріплення до аспірантури, кандидатські іспити, документальне оформлення, опонування / рецензія тощо

  договірна

  Доопрацювання дисертації (частини / розділу), написаної авторами не нашої компаніїБезкоштовна гарантія на виконану роботу

  від 4 тис.

  Написання розділу / частини дисертаціїБезкоштовна гарантія на виконану роботу

  500-2500

  Реферат аспіранта25-40 стор. А4

  600

  Підбір актуальної теми дисертації5 тем у відповідності з необхідною тематикою + стисле обґрунтування актуальності

  650

  Обґрунтування теми дисертаційного дослідженняВідповідно до вимог наукової установи

  1500

  Написання робочого плану дисертації з поясненнямиОпрацювання теми і написання плану роботи, який включає коротку характеристику змісту кожного пункту

  900

  Оформлення дисертаційної роботи, згідно з вимогами ВАК УкраїниТехнічна редакція: розміри і гарнітури шрифтів, поля, виноски, формули, таблиці, схеми, бібліографічні описи, інше.

  1200

  Наукове вичитування та редагування дисертаціїВичитування на предмет визначення і виправлення стилістичних, орфографічних і граматичних помилок (різна тематика)

  1400

  Наукова стаття ВАК (докторантам, аспірантам, здобувачам, претендентам на звання доцента)Підбір теми статті, написані авторській статті у відповідності з останніми вимогами ВАК України наукових журналів, супровід. Обсяг 10-14 А4.

  1400

  ПублікаціяПублікація статті у фаховому виданні (згідно списку акредитованих ВАК України видань). Також можливо без рецензії. Доставка друкованого збірника

  750

  Тези до міжнародних наукових конференційПідбір теми, написання, супровід

  450

  Участь у конференції та публікація тезУчасть у відповідній міжнародній науково-практичній конференції. Доставка друкованого збірника

  400

  МВА консультації, МВА проекти, дипломи МВАУкраїна, Росія, Європа, США

  договірна

  Перевірка на плагіат №1Програма “Антиплагіат” ВАК України

  4000

  Перевірка на плагіат №2Додатковий пошук плагіату, який не визначає ВАКівска програма “Антиплагіат”

  1800

  Усунення плагіатуРізні способи усунення плагіату, при збереженні цілісності роботи

  від 50 грн./А4

  * Наведені базові ціни на наукові роботи і послуги, які здійснюються при отриманні наукового ступеня кандидат наук.

  Всі роботи виконуються в необхідні терміни. При цьому ми не жертвуємо якістю заради швидкості написання. Будь-яка робота, написана нами на замовлення (у т. ч. термінова) супроводжується гарантією безкоштовного супроводу.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами