Індивідуальна робота

Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 1 сторінки
Гарантія необмежена до захисту
Терміни від 1 дня
Унікальність від 70%

Дізнайтесь вартість індивідуальної роботи безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія необмежена до захисту
  Терміни від 1 дня
  Унікальність від 70%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити індивідуальну роботу

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Багато років роботи на інформаційному ринку Києва і всієї України дозволили виробити оптимальну і зручну схему.

  1. Зв’яжіться з нашим менеджером, озвучте умови і вимоги.
  2. Узгодьте терміни, ціну та інші ключові пункти.
  3. Направте вихідний матеріал, якщо такий вимагається.
  4. Внесіть передоплату.
  5. Чекайте повідомлення, що індивідуальна робота готова.
  6. Оплатіть вартість, що залишилася.
  7. Покажіть результат викладачу і дайте знати, якщо потрібні доопрацювання.

  Що таке індивідуальна робота?

  Визначення індивідуальної роботи наступне. Це завдання, найчастіше в письмовій формі або шляхом проведення експериментів, яке служить перевіркою знань і практичних навичок студента. Часто саме за допомогою таких завдань закриваються заліки, забезпечується допуск до іспитів або захисту диплому. Варіантів індивідуальної роботи безліч: рішення задач, складання есе, проведення опитування, різноманітні досліди, дослідження, аналітика, складання бізнес-плану. Формат залежить від дисципліни і теми.

  Індивідуальна робота не стане проблемою для студента, якщо звернутися в компанію «Світ Знань». Наші автори швидко і якісно виконають завдання на замовлення будь-якої складності.

  Як пишеться індивідуальна робота?

  Алгоритм дій залежить від виду індивідуальної роботи. Можна виділити лише загальні обов’язкові пункти:

  • Титульний аркуш індивідуальної роботи, на якому зазначаються дані студента, тема, рік виконання, дані кафедри.
  • Грамотність, унікальність (якщо це текстовий матеріал), точність розрахунків, правильність відповідей.
  • Реальність. Якщо робота присвячена анкетування або опитуванню, вигадані або «підігнані» результати не повинні використовуватися.

  В іншому все визначається темою і умовами викладача. Головна порада – краще перепитати, якщо в завданні щось не зрозуміло.

  Коли варто замовити індивідуальну роботу?

  Звичайно, слідуючи розтиражованій цитаті, немає нездійсненних завдань. Але, все ж, є випадки, коли краще звернутися за допомогою до професіоналів. Якщо мова йде про індивідуальну роботу, вдамося до такого способу, коли:

  • не хочеться ризикувати, тому що на кону залік або іспит;
  • немає часу на самостійне виконання;
  • відсутня впевненість у власних силах;
  • недостатньо знань або є нерозуміння, що до чого.

  Звернення за допомогою – це розумне рішення. Компанія «Світ Знань» завжди на зв’язку і допоможе впоратися з будь індивідуальною роботою.

  Багато років роботи на інформаційному ринку Києва і всієї України дозволили виробити оптимальну і зручну схему.

  1. Зв’яжіться з нашим менеджером, озвучте умови і вимоги.
  2. Узгодьте терміни, ціну та інші ключові пункти.
  3. Направте вихідний матеріал, якщо такий вимагається.
  4. Внесіть передоплату.
  5. Чекайте повідомлення, що індивідуальна робота готова.
  6. Оплатіть вартість, що залишилася.
  7. Покажіть результат викладачу і дайте знати, якщо потрібні доопрацювання.

  Індивідуальна робота передбачає уміння поєднувати теорію і практику. Якщо в першому випадку більш-менш буде достатньо знань з підручників, то з досвідом у студентів проблеми. У нашій компанії ваше замовлення буде виконано досвідченими дипломованими фахівцями, які точно знають, що хоче побачити викладач. Переважна особливість компанії «Світ Знань» – надання безстрокових гарантій на доопрацювання.  По-перше, це не ставить замовника в будь-які рамки, по-друге – є запорукою нашого прагнення все робити бездоганно з першого разу.

   Скільки коштує індивідуальна робота?

  Фінансове питання завжди стоїть для студентів особливо гостро. Звичайно ж, ми це розуміємо, тому тримаємо привабливі і конкурентоспроможні ціни. Надається знижка за кожного товариша, який зробив замовлення у нас. Вартість визначається форматом, складністю і терміновістю завдання. Якщо вам потрібна індивідуальна робота – не зволікайте.  Чим раніше ми почнемо, тим швидше ви отримаєте ідеальний і правильний варіант.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами