Замовити написання статті ВАК

Написання статті для публікації у журналах категорії Б
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 1 сторінки
Гарантія на роботу
Терміни від 7 днів
Унікальність від 70%

Дізнайтесь вартість написання статті ВАК безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія на роботу
  Терміни від 7 днів
  Унікальність від 70%

  Відгуки студентів

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити статтю ВАК?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу
  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Один з найпопулярніших запитів в аспірантів – приклад оформлення статті ВАК. Можна нескінченно читати рекомендації і вимоги, але без «набитою» досвідом руки складно надати науковому матеріалу потрібну форму. При цьому написати хоча б одну статтю ВАК все ж доведеться. А якщо ви плануєте подальшу наукову діяльність – «хоча б одну» перетворюється в не один десяток.

  Специфіка написання статті ВАК

  Вища атестаційна комісія зацікавлена, щоб її журнали, які рецензуються, відповідали статусу авторитетних джерел. Цим визначаються досить жорсткі вимоги до змісту та оформлення матеріалу. Головна специфіка написання ВАК статті – абсолютна відповідність критеріям конкретного журналу.

  Вимоги різняться в деталях, але завжди обов’язковими при підготовці статті є такі характеристики:

  • обґрунтованість вибору теми, її практична значимість, реальність, актуальність;
  • наявність висновків, практичних рекомендацій, доведення значущості дослідження;
  • відповідність теми і змісту;
  • унікальність, відсутність плагіату у перевищуючих норми межах;
  • глибоке опрацювання джерел та їх достатня кількість;
  • оформлення у відповідності з вимогами.

  Є золоте правило: статтю легше спочатку писати для конкретного журналу, ніж потім адаптувати під видання.

  Переваги замовлення ВАК статей

  Правильні та своєчасні рішення багато в чому визначають успіх. Не завжди девіз «зроби сам» тотожний терміну «зроблено добре». Якщо на кону захист дисертації, перехід на новий етап навчання або прагнення підвищити авторитет в очах колег – стаття в журналі ВАК буде до речі. Якщо вона варта уваги.

  Компанія «Світ Знань» знає, як написати статтю ВАК, яка розкриє свого автора з кращого ракурсу. Вже багато років ми готуємо статті до публікації в наукові журнали, пишемо «з нуля» і коригуємо матеріал, підвищуємо унікальність, допрацьовуємо ваші статті і рятуємо ситуацію.

  Статті ВАК на замовлення в нашій компанії дозволять вам заощадити час і мінімізувати ризики. Ми гарантуємо якість, значить, вам не варто турбуватися. Готові запропонувати свої цікаві та актуальні теми або втілити ваші ідеї та побажання.

  Як замовити написання статті?

  Алгоритм дій наступний:

  1. Зв’яжіться з нашим менеджером. Це можна зробити дистанційно по телефону або через заявку на сайті.
  2. Позначте завдання, терміни, формат.
  3. Узгодьте ключові умови, які будуть відображені в договорі.
  4. Внесіть передоплату.
  5. Дочекайтеся повідомлення про готовність результату, який відправляється на електронну пошту.
  6. Перерахуйте вартість, що залишилася.
  7. Ознайомтеся з матеріалом.
  8. При замовленні написання і публікації ви отримуєте підтвердження розміщення статті в журналі ВАК.

  При бажанні процес написання може контролюватися з вашого боку.  Автори дадуть відповідь на всі питання в процесі виконання.  Якщо ви віддаєте перевагу просто отримати готовий результат і не вникати в труднощі процесу, в зазначений час він буде у вас на електронній пошті.

  Компанія «Світ Знань» гарантує публікацію і якість. Чому? Замовлення доручається автору з науковим ступенем, який має вагомий досвід успішних публікацій. Буде обраний фахівець відповідно до профілю вашої теми. Ми гарантуємо безкоштовні доопрацювання без обмеження строку пред’явлення претензій. До тих пір, поки стаття не буде опублікована, можуть вноситися будь-які обґрунтовані зауваження.  Це прописується в договорі, який також є вашою юридичною гарантією. Ваша майбутня робота – приклад оформлення статті ВАК відповідно до стандартів і еталон за змістом.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами