Переклад текстів

Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 1 сторінки
Гарантія на переклад
Терміни від 1 дня
Унікальність від 70%

Дізнайтесь вартість переклад тексту безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія на переклад
  Терміни від 1 дня
  Унікальність від 70%

  Відгуки студентів

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити переклад текстів?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу
  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Коли потрібен переклад текстів?

  У процесі навчання вас зацікавило іноземне джерело, яке цілком можна використовувати в написанні роботи. Чи вже підготовлена наукова стаття, яка буде оприлюднюватися у міжнародному виданні, а анотації англійською мовою немає. Ось одні з прикладів актуальності послуги перекладу. Йдемо далі. Юридичні і технічні тексти завжди відрізнялися особливою складністю перекладу. Якщо такий потрібен, тут краще підстрахуватися. А ще потрібний матеріал може розміщуватися не в стандартному форматі документа, а на малюнку, фотографії або бути написаним від руки.

  Коли потрібен якісний переклад тексту, особливо якщо це наукова стаття, аматорського рівня володіння мовою недостатньо. Важливі знання іноземної спеціальної термінології та вміння досконало перетворювати матеріал без спотворення сенсу. Актуально? Звертайтеся в компанію «Світ Знань».

  У чому переваги замовлення переклад тексту з англійської на українську?

  Звертаючись за переказом наукового або інформаційного тексту з будь-якої мови на українську чи навпаки, ви:

  • не ризикуєте опинитися в незручній ситуації при виявленні помилок;
  • гарантуєте якість своїх напрацювань;
  • позбавляєтеся від необхідності витрачати час на самостійне виконання;
  • забезпечуєте можливість отримати переказ тексту максимально терміново;
  • маєте страховку.

  Де замовити переклад тексту?

  Компанія «Світ Знань» пропонує свої послуги з перекладу текстів будь-якої складності. Ми вже багато років виконуємо замовлення для студентів всієї країни. За плечима наших авторів сотні наукових статей, дипломів, публікацій та перекладів. Досвід і професіоналізм, підтверджений статистикою і відгуками, дозволяють нам гарантувати 100% якість. Головні принципи – співпраця тільки з професійними перекладачами, у яких бездоганна репутація в роботі.

  Здійснюємо переклади з англійської на українську мову і навпаки. Працюємо з матеріалом з усіх дисциплін, включаючи такі як право, менеджмент, банківська справа, медицина, фінанси.

  Оформити заявку можна з будь-якого регіону країни дистанційно. На офіційному сайті вказана контактна інформація. Зробіть наступне:

  1. Зв’яжіться з нашим менеджером або заповніть заявку на сайті.
  2. Озвучте побажання.
  3. Надайте вихідний матеріал на переклад.
  4. Узгодьте умови договору: ціна, терміни, характеристика замовлення.
  5. Внесіть авансову вартість.
  6. Чекайте повідомлення про готовність.
  7. Прийміть результат по електронній пошті, перерахуйте вартість, що залишилася.

  До кожного клієнта ми застосовуємо індивідуальний підхід, враховуємо специфіку тексту та побажання. Спеціаліст надає професійну консультацію. Крім самостійного перекладу ми можемо відкоригувати наявний у вас варіант, перевірити точність зробленого раніше перекладу.

  З компанією «Світ Знань» можна не переживати про зрив термінів або неякісний переклад. Ми надаємо безстрокову гарантію, а це значить – впевнені в своїх роботах і прагнемо до кращих показників. Однак, якщо доопрацювання будуть потрібні, ви не обмежені в часі коли вони були подані. Ваші права і конфіденційність надійно захищаються. Ми шануємо закон, включаючи авторське право, працюємо абсолютно легально і прозоро. Юридичної гарантією для клієнта служить укладений договір, який направляється кур’єром.

  Передбачена гнучка система знижок і акційні пропозиції. Для зручності вартість послуги розбивається на завдаток і основну частину. Ціна перекладу залежить від складності та терміновості. Не сумнівайтеся – кожен виконаний компанією «Світ Знань» переклад текстів відповідає вищим стандартам якості.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами