Переклад текстів

Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6

Дізнайтесь вартість переклад тексту безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія на переклад
  Терміни від 1 дня
  Унікальність від 70%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як працює сервіс

  Оформлення заявки
  Надайте нам інформацію про свою роботу: вид роботи, тема, термін виконання.
  Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкування з менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримання готової роботи
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Що студенти кажуть про нас?

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Коли потрібен переклад текстів?

  У процесі навчання вас зацікавило іноземне джерело, яке цілком можна використовувати в написанні роботи. Чи вже підготовлена наукова стаття, яка буде оприлюднюватися у міжнародному виданні, а анотації англійською мовою немає. Ось одні з прикладів актуальності послуги перекладу. Йдемо далі. Юридичні і технічні тексти завжди відрізнялися особливою складністю перекладу. Якщо такий потрібен, тут краще підстрахуватися. А ще потрібний матеріал може розміщуватися не в стандартному форматі документа, а на малюнку, фотографії або бути написаним від руки.

  Коли потрібен якісний переклад тексту, особливо якщо це наукова стаття, аматорського рівня володіння мовою недостатньо. Важливі знання іноземної спеціальної термінології та вміння досконало перетворювати матеріал без спотворення сенсу. Актуально? Звертайтеся в компанію «Світ Знань».

  У чому переваги замовлення переклад тексту з англійської на українську?

  Звертаючись за переказом наукового або інформаційного тексту з будь-якої мови на українську чи навпаки, ви:

  • не ризикуєте опинитися в незручній ситуації при виявленні помилок;
  • гарантуєте якість своїх напрацювань;
  • позбавляєтеся від необхідності витрачати час на самостійне виконання;
  • забезпечуєте можливість отримати переказ тексту максимально терміново;
  • маєте страховку.

  Де замовити переклад тексту?

  Компанія «Світ Знань» пропонує свої послуги з перекладу текстів будь-якої складності. Ми вже багато років виконуємо замовлення для студентів всієї країни. За плечима наших авторів сотні наукових статей, дипломів, публікацій та перекладів. Досвід і професіоналізм, підтверджений статистикою і відгуками, дозволяють нам гарантувати 100% якість. Головні принципи – співпраця тільки з професійними перекладачами, у яких бездоганна репутація в роботі.

  Здійснюємо переклади з англійської на українську мову і навпаки. Працюємо з матеріалом з усіх дисциплін, включаючи такі як право, менеджмент, банківська справа, медицина, фінанси.

  Оформити заявку можна з будь-якого регіону країни дистанційно. На офіційному сайті вказана контактна інформація. Зробіть наступне:

  1. Зв’яжіться з нашим менеджером або заповніть заявку на сайті.
  2. Озвучте побажання.
  3. Надайте вихідний матеріал на переклад.
  4. Узгодьте умови договору: ціна, терміни, характеристика замовлення.
  5. Внесіть авансову вартість.
  6. Чекайте повідомлення про готовність.
  7. Прийміть результат по електронній пошті, перерахуйте вартість, що залишилася.

  До кожного клієнта ми застосовуємо індивідуальний підхід, враховуємо специфіку тексту та побажання. Спеціаліст надає професійну консультацію. Крім самостійного перекладу ми можемо відкоригувати наявний у вас варіант, перевірити точність зробленого раніше перекладу.

  З компанією «Світ Знань» можна не переживати про зрив термінів або неякісний переклад. Ми надаємо безстрокову гарантію, а це значить – впевнені в своїх роботах і прагнемо до кращих показників. Однак, якщо доопрацювання будуть потрібні, ви не обмежені в часі коли вони були подані. Ваші права і конфіденційність надійно захищаються. Ми шануємо закон, включаючи авторське право, працюємо абсолютно легально і прозоро. Юридичної гарантією для клієнта служить укладений договір, який направляється кур’єром.

  Передбачена гнучка система знижок і акційні пропозиції. Для зручності вартість послуги розбивається на завдаток і основну частину. Ціна перекладу залежить від складності та терміновості. Не сумнівайтеся – кожен виконаний компанією «Світ Знань» переклад текстів відповідає вищим стандартам якості.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами