Заощаджуємо ваш час та гроші

ДОПОМАГАЄМО СТУДЕНТАМ ІЗ ЗАВДАННЯМИ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

Безпечна угода. Перевірені автори.
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6

Що включає послуга?

100% Гарантія до захисту
Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
Вчасно
Ваша робота буде готова без затримок
Унікальність
Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
Найкраща підтримка 24/7
Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час
Ще думаєте?
Розмістіть замовлення зараз та залиште нам виконання роботи

Як замовити

Оформлення заявки
Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
Спілкуєтесь із менеджером
Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
На цьому етапі вноситься передплата
Отримуєте готову роботу
Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

Запитання – Відповіді (FAQ)

Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

 1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
 2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

Досвід написання для таких ВНЗ України

Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Львівський національний університет імені Івана Франка
Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова
Національний університет біоресурсів та природокористування України
Національний університет «Львівська політехніка»
Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
Національний авіаційний університет

Досвід написання для таких ВНЗ України

Відгуки студентів

Дипломи та курсові роботи на Замовлення

Студентське життя стрімке і різноманітне. Крім можливості отримати необхідні знання, це – золотий час для розширення кругозору за допомогою всіляких інтересів, а також для знайомств, спілкування і захоплюючих поїздок з друзями.

Крім того, деякі цілеспрямовані студенти починають заробляти свої перші гроші під час навчання. Або, навпаки, починають вчитися у Вузі, вже маючи роботу в Києві. Найчастіше в таких випадках, часу на вивчення всіх предметів катастрофічно не вистачає. А написання курсових для успішного закінчення Вузу однаково важливо з усіх дисциплін. Не дивно, що для більшості студентів виявляється раптовою несподіванкою час здачі чергової курсової роботи або навіть диплома. Тоді вони усвідомлюють, що написати все за кілька днів просто нереально.

Економте час за допомогою написання дипломних і курсових робіт на замовлення

Щоб написати якісну, грамотно виконану науково-дослідницьку працю, необхідно витратити чимало сил і часу:

 • Знайти сучасні і актуальні джерела. Нерідко теми творчих, самостійних, курсових та дипломних робіт настільки складні, що відповідну літературу можна знайти виключно на ресурсах наукових бібліотек.
 • Вивчити всі знайдені матеріали і провести на їх підставі наукове дослідження.
 • Скласти план курсової роботи.
 • Оформити своє дослідження у вигляді звіту, згідно з вимогами до написання.

Враховуючи, що в деяких навчальних закладах кількість тільки курсових робіт доходить до 10 за семестр, то необхідно затратити колосальну кількість часу на їх написання. Так як же правильно розподілити свій час, успішно здавши сесію з усіх предметів і продовжуючи при цьому вести активне життя? Оформити замовлення диплому або курсової роботи можете терміново на нашому сайті.

Отримаєте перевагу, замовивши курсову роботу в Києві

Нарешті ви зможете придбати унікальну якісну дипломну або курсову роботу недорого на одному з кращих сайтів. І направити свої сили, час і енергію на досягнення інших цілей. Ми гарантуємо якість кожного продукту. На відміну від більшості аналогічних сайтів, ми маємо кілька вигідних відмінностей:

 1. Немає нічого краще, ніж робота, написана фахівцем. Автори, з якими ми співпрацюємо, мають відповідну освіту та багаторічний досвід. Це дозволяє успішно виконувати будь-які вимоги, озвучені при замовленні.
 2. Область наукових дисциплін, в яких компетентні наші автори, вкрай висока. Ми напишемо грамотне дослідження з будь-якої дисципліни, хоч гуманітарної, хоч технічної.
 3. Унікальність наших матеріалів – 100%. Вашому науковому керівнику причепитися буде не до чого.
 4. Максимально короткі терміни виконання курсових на замовлення, – від 2 до 7 днів.
 5. Диплом на замовлення оформлюється в повній відповідності з усіма вимогами і стандартами.
 6. Супровід замовлення здійснюється до повної його здачі. Трапляється і таке, що у викладача виникне бажання щось додати або прибрати.  Ми проводимо всі необхідні доопрацювання.
 7. При всіх зазначених перевагах, продукт на нашому сайті має дуже привабливу вартість. Оформивши замовлення, ви переконаєтеся, що за адекватну ціну все-таки можливо купити унікальну роботу високої якості.

 Спеціальна пропозиція: купити готову курсову роботу або диплом

Що робити, якщо терміни здачі підтискають, і навіть 2-3 днів на написання вже немає? Тепер не потрібно переживати про це. Ми запропонуємо готову ексклюзивну роботу з її повною історією: навчальний заклад і рік, в якому здавалася, а також прізвище керівника, який її приймав. Замовивши у нас готовий диплом чи курсову недорого, ви:

 • не ризикуєте бути звинуваченим в тому, що скачали матеріал з просторів Інтернету;
 • маєте гарантію 100% унікальності продукту;
 • отримуєте можливість перед покупкою надати керівнику на затвердження план.

Все, що вам необхідно, це – зробити нескладні дії для оформлення замовлення он-лайн на нашому сайті.  Або залишити замовлення за вказаними телефонами. Переконайтеся, наскільки просто, швидко і якісно можна вирішити всі завдання з написання будь-якої роботи, необхідної для успішного завершення навчального процесу!

Right Menu Icon

Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

  Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами