Презентація в PowerPoint

Дипломної, курсової або до виступу
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 5 слайдів
Гарантія на роботу
Терміни від 1 дня
Унікальність від 70%

Дізнайтесь вартість презентації безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 5 слайдів
  Гарантія на роботу
  Терміни від 1 дня
  Унікальність від 70%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити презентацію?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Презентація – невід’ємна частина грамотної, цікавої дипломної роботи. Це не просто бажаний структурний елемент, але і вагомий помічник студента. Практика показує, що яким би грамотними і цікавими була ВКР і доповідь, без наочного підкріплення максимальний ефект не буде досягнутий. Елементи візуалізації завжди працюють на користь. Тільки уявіть: понад 80% інформації ми сприймаємо очима. Недарма кажуть, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. У ситуаціях з доповідями одними картинками і слайдами, звичайно, не обійтися. Але і без них ризикувати не варто.

  Що потрібно знати про презентації до дипломів?

  Найчастіше презентації роблять у вигляді послідовно розташованих слайдів, які змінюють один одного і запускаються паралельно змісту промови. Для їх оформлення є стандартна програма і безліч інших варіацій, починаючи від елементарного PowerPoint, і завершуючи власними авторськими доробками.

  Обов’язкові характеристики презентації:

  1. Доречність. Такі елементи не можуть бути «не в тему» ​​і самі по собі. Вони повинні стати роз’ясненням, доповненням.
  2. Грамотність. Мається на увазі зміст таблиць, схем, креслень, інформації на ілюстраціях, а також точність фактичних даних.
  3. Оригінальність. Чи варто говорити, що елементи презентації не можна брати з чужих робіт. Це завжди виглядає як «Не приший кобилі хвіст».
  4. Доступність. Важливо підготувати матеріал так, щоб, по-перше, він був видимий для всієї аудиторії, по-друге – максимально зрозумілий, по-третє – викладено грамотно і чітко.

  Презентація може і повинна бути барвистою. На відміну від самого тексту диплома тут припустимі деякі відхилення від строгого наукового стилю. Наприклад, можна використовувати кольори, фони, барвисті діаграми та інші кольорові виділення акцентів. В такому форматі менш суворі вимоги до шрифту і розміру. Допускаються курсиви, підкреслення, рамки, пунктири та інше. Однак у всьому тому важлива помірність. Презентації до диплому – це не стенд з малюнками в дитячому саду.

  Презентації на замовлення – переваги

  Замовлення презентацій – досить поширений запит серед студентів. Це не випадково. Часто, в силу відсутності досвіду, немає розуміння, що ж потрібно відображати в такому доповненні, як його робити і як узгодити зміст доповіді з самими слайдами. Давайте не будемо забувати, що підготовка дипломної роботи і супутніх послуг забирає чимало сил і часу. Це важко і морально, і фізично. Причому необов’язково, що студент не хоче нічого робити, або просто не вчився всі п’ять років. Просто дуже висока ціна питання – на кону диплом, і не хочеться ним ризикувати.

  Перераховані аспекти – мала частина обґрунтування, тому можна і потрібно замовити презентацію. Головне правило – співпрацювати з професіоналами. Не довіряйте невідомим дилетантам, а краще проконсультуйтеся і пробуйте свої сили. В цілому, переваги презентацій на замовлення такі:

  • професійний підхід, широкі технічні можливості;
  • досвід підготовки матеріалу такого формату;
  • економія часу і зусиль студента;
  • безпомилкове виконання (безумовно, якщо мова йде про професіоналів – а іншим довіряти і не потрібно).

  В такому форматі враховуються всі побажання студента, строго дотримуються рекомендації та правила, надаються гарантії. Подумайте самі, презентації на замовлення популярні в будь-якій сфері – від торгівлі до освіти, від менеджменту до економіки. Так чому ж нехтувати такою послугою під час навчання і не купити готовий варіант? Кожен повинен займатися тим, що у нього найкраще виходить.

  Де і як замовити презентацію?

  Інтернет переповнений пропозиціями «на будь-який смак і колір». Питання в тому, який результат очікує студента, який вирішив купити готовий варіант? Щоб не зіткнутися з несподіваними неприємними сюрпризами, довіряйте професіоналам.  Компанія «Світ Знань» представлена ​​на ринку інформаційних послуг України понад 10 років. Ми знаємо все, що потрібно студенту для відмінного навчання, і навіть більше.

  У нашій компанії при замовленні диплома презентації і доповіді входять у вартість. Якщо вам потрібна тільки презентація, ціна залежить від складності та термінів роботи, але будьте впевнені, її доступність вас здивує. В чому полягають наші гарантії? В першу чергу – договірне співробітництво. Тільки так, і ніяк інакше. Крім того, у нас є вся документація, що підтверджує законність діяльності. За багато років накопичилося така величезна кількість позитивних відгуків, що, думаємо, вони зможуть вселити у вас впевненість. По-друге, ми гарантуємо безкоштовні доопрацювання. Так буває (по справедливості сказати – дуже рідко), що результат не влаштовує викладача, наукового керівника або самого студента. Не проблема: адаптує, відкоригуємо, виправимо, доведемо до досконалості в тому вигляді, в якому ви бажаєте.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами