Презентація в PowerPoint

Дипломної, курсової або до виступу
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 5 слайдів
Гарантія на роботу
Терміни від 1 дня
Унікальність від 70%

Дізнайтесь вартість презентації безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 5 слайдів
  Гарантія на роботу
  Терміни від 1 дня
  Унікальність від 70%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити презентацію?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Презентація – невід’ємна частина грамотної, цікавої дипломної роботи. Це не просто бажаний структурний елемент, але і вагомий помічник студента. Практика показує, що яким би грамотними і цікавими була ВКР і доповідь, без наочного підкріплення максимальний ефект не буде досягнутий. Елементи візуалізації завжди працюють на користь. Тільки уявіть: понад 80% інформації ми сприймаємо очима. Недарма кажуть, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. У ситуаціях з доповідями одними картинками і слайдами, звичайно, не обійтися. Але і без них ризикувати не варто.

  Що потрібно знати про презентації до дипломів?

  Найчастіше презентації роблять у вигляді послідовно розташованих слайдів, які змінюють один одного і запускаються паралельно змісту промови. Для їх оформлення є стандартна програма і безліч інших варіацій, починаючи від елементарного PowerPoint, і завершуючи власними авторськими доробками.

  Обов’язкові характеристики презентації:

  1. Доречність. Такі елементи не можуть бути «не в тему» ​​і самі по собі. Вони повинні стати роз’ясненням, доповненням.
  2. Грамотність. Мається на увазі зміст таблиць, схем, креслень, інформації на ілюстраціях, а також точність фактичних даних.
  3. Оригінальність. Чи варто говорити, що елементи презентації не можна брати з чужих робіт. Це завжди виглядає як «Не приший кобилі хвіст».
  4. Доступність. Важливо підготувати матеріал так, щоб, по-перше, він був видимий для всієї аудиторії, по-друге – максимально зрозумілий, по-третє – викладено грамотно і чітко.

  Презентація може і повинна бути барвистою. На відміну від самого тексту диплома тут припустимі деякі відхилення від строгого наукового стилю. Наприклад, можна використовувати кольори, фони, барвисті діаграми та інші кольорові виділення акцентів. В такому форматі менш суворі вимоги до шрифту і розміру. Допускаються курсиви, підкреслення, рамки, пунктири та інше. Однак у всьому тому важлива помірність. Презентації до диплому – це не стенд з малюнками в дитячому саду.

  Презентації на замовлення – переваги

  Замовлення презентацій – досить поширений запит серед студентів. Це не випадково. Часто, в силу відсутності досвіду, немає розуміння, що ж потрібно відображати в такому доповненні, як його робити і як узгодити зміст доповіді з самими слайдами. Давайте не будемо забувати, що підготовка дипломної роботи і супутніх послуг забирає чимало сил і часу. Це важко і морально, і фізично. Причому необов’язково, що студент не хоче нічого робити, або просто не вчився всі п’ять років. Просто дуже висока ціна питання – на кону диплом, і не хочеться ним ризикувати.

  Перераховані аспекти – мала частина обґрунтування, тому можна і потрібно замовити презентацію. Головне правило – співпрацювати з професіоналами. Не довіряйте невідомим дилетантам, а краще проконсультуйтеся і пробуйте свої сили. В цілому, переваги презентацій на замовлення такі:

  • професійний підхід, широкі технічні можливості;
  • досвід підготовки матеріалу такого формату;
  • економія часу і зусиль студента;
  • безпомилкове виконання (безумовно, якщо мова йде про професіоналів – а іншим довіряти і не потрібно).

  В такому форматі враховуються всі побажання студента, строго дотримуються рекомендації та правила, надаються гарантії. Подумайте самі, презентації на замовлення популярні в будь-якій сфері – від торгівлі до освіти, від менеджменту до економіки. Так чому ж нехтувати такою послугою під час навчання і не купити готовий варіант? Кожен повинен займатися тим, що у нього найкраще виходить.

  Де і як замовити презентацію?

  Інтернет переповнений пропозиціями «на будь-який смак і колір». Питання в тому, який результат очікує студента, який вирішив купити готовий варіант? Щоб не зіткнутися з несподіваними неприємними сюрпризами, довіряйте професіоналам.  Компанія «Світ Знань» представлена ​​на ринку інформаційних послуг України понад 10 років. Ми знаємо все, що потрібно студенту для відмінного навчання, і навіть більше.

  У нашій компанії при замовленні диплома презентації і доповіді входять у вартість. Якщо вам потрібна тільки презентація, ціна залежить від складності та термінів роботи, але будьте впевнені, її доступність вас здивує. В чому полягають наші гарантії? В першу чергу – договірне співробітництво. Тільки так, і ніяк інакше. Крім того, у нас є вся документація, що підтверджує законність діяльності. За багато років накопичилося така величезна кількість позитивних відгуків, що, думаємо, вони зможуть вселити у вас впевненість. По-друге, ми гарантуємо безкоштовні доопрацювання. Так буває (по справедливості сказати – дуже рідко), що результат не влаштовує викладача, наукового керівника або самого студента. Не проблема: адаптує, відкоригуємо, виправимо, доведемо до досконалості в тому вигляді, в якому ви бажаєте.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами