Перевірка на плагіат

Дипломної, статті чи дисертації
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 1 сторінки
Гарантія + звіт перевірки
Терміни від 1 дня
Унікальність від 70%

Дізнайтесь вартість перевірки на плагіат безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія + звіт перевірки
  Терміни від 1 дня
  Унікальність від 70%

  Відгуки студентів

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити перевірку на плагіат?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу
  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Що таке плагіат в роботі?

  Складно навіть уявити, скільки проблем і неприємностей доставила перевірка на Антиплагіат. Здавалося б, ось вона, готова дипломна робота, курсова, дисертація, проект – а ні. Злощасні відсотки змушують сідати зручніше і експериментувати. Ми знаємо, як уникнути такого сценарію.

  Термін перекладається як запозичення. В контексті наукових робіт – це неприпустиме, незаконне, що перевищує дозволені норми, використання чужих теоретичних напрацювань. Іншими словами, плагіат – це ненависні кольорові фрагменти тексту, які з’їдають унікальність при перевірці. Посилання, виноски і правильно оформлені цитати не є плагіатом. Вже легше. Однак якщо при їх оформленні не використовувати спеціальні програми Word, вони будуть читатися перевіркою як загальний текст. Список літератури, звичайно ж, теж не повинен включатися в перевірку.

  Чому виникають проблеми з рівнем унікальності роботи?

  Крім банальної і стандартної причини – сліпого копіювання чужого тексту або дуже поганого рерайту, причини не проходження перевірки на Антиплагіат можуть бути, так би мовити, не спеціальними:

  • текст рясніє вузькопрофільними термінами;
  • диплом або курсова перевантажені власними іменами відомих осіб, об’єктів;
  • автору не вистачило досвіду донести широко використовувану інформацію своїми словами;
  • матеріал містить більшу кількість посилань на нормативно-правові акти;
  • хтось проти волі іншої особи запозичив текст і опублікував його раніше. Тобто мають місце шахрайські або недобросовісні дії.

  Однак, найчастіше, якщо є досвід та робота виконується самостійно, таких проблем не виникне. Адже одна з ключових умов будь-якої наукової роботи – індивідуальність, авторський підхід.

  Як правильно перевіряти унікальність магістерської або диплому?

  За таким критерієм, як перевірка на Антиплагіат, дипломна робота має бути перевірена по ​​багатьом програмам. Незважаючи на їх численність, є так звані лідери сегменту Антиплагіат. Це бази Etxt, Text.ru, Contnt Watch, Istio, Advego, Unicheck і, звичайно ж Антиплагіат.ВУЗ. Так от, якщо студентська робота за всіма зазначеними програмами показує вище 85 % – це гарантований успіх. Звичайно, якщо ніхто не «зіллє» матеріал в мережу до його перевірки або захисту. Помилка багатьох авторів – використання тільки одного сервісу. 100% на одному ресурсі не виключає 60% унікальності цього ж тексту на іншому.

  Як зменшити плагіат в дипломній роботі?

  Крім банального поради – писати матеріал самому і застосовувати авторський підхід – є кілька вдалих порад:

  • уникайте перенасичення термінами, відомими прізвищами, прямою мовою, власними іменами;
  • частіше використовуйте синоніми, якщо це не професійні терміни, або займенники;
  • вказуйте повну назву законів та інших нормативних актів тільки один раз в розділі, а потім використовуйте посилання на номер;
  • перевірте текст на водність і «тошнотність», усуньте зайві виділені фрагменти, у міру можливості;
  • уникайте тавтології;
  • експериментуйте зі структурою і послідовністю викладу матеріалу. Звичайно, без шкоди якості.

  У гонитві за унікальністю не можна перекручувати і спотворювати дані, вказувати неіснуючу інформацію, забруднювати текст дивними конструкціями. Як варіант, там, де доречно, використовуйте схеми і зображення для донесення інформації. Однак ця частина не враховується в обсяг слів. Наостанок пам’ятайте, що завжди є можливість звернутися до фахівців. Компанія «Світ Знань» перевірить текст по всім перевіркам на Антиплагіат (в тому числі платними і обмеженими версіями, оскільки у нас є доступ) і підготує кращий результат.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами