Перевірка на плагіат

Дипломної, статті чи дисертації
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 1 сторінки
Гарантія + звіт перевірки
Терміни від 1 дня
Унікальність від 70%

Дізнайтесь вартість перевірки на плагіат безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія + звіт перевірки
  Терміни від 1 дня
  Унікальність від 70%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити перевірку на плагіат?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Що таке плагіат в роботі?

  Складно навіть уявити, скільки проблем і неприємностей доставила перевірка на Антиплагіат. Здавалося б, ось вона, готова дипломна робота, курсова, дисертація, проект – а ні. Злощасні відсотки змушують сідати зручніше і експериментувати. Ми знаємо, як уникнути такого сценарію.

  Термін перекладається як запозичення. В контексті наукових робіт – це неприпустиме, незаконне, що перевищує дозволені норми, використання чужих теоретичних напрацювань. Іншими словами, плагіат – це ненависні кольорові фрагменти тексту, які з’їдають унікальність при перевірці. Посилання, виноски і правильно оформлені цитати не є плагіатом. Вже легше. Однак якщо при їх оформленні не використовувати спеціальні програми Word, вони будуть читатися перевіркою як загальний текст. Список літератури, звичайно ж, теж не повинен включатися в перевірку.

  Чому виникають проблеми з рівнем унікальності роботи?

  Крім банальної і стандартної причини – сліпого копіювання чужого тексту або дуже поганого рерайту, причини не проходження перевірки на Антиплагіат можуть бути, так би мовити, не спеціальними:

  • текст рясніє вузькопрофільними термінами;
  • диплом або курсова перевантажені власними іменами відомих осіб, об’єктів;
  • автору не вистачило досвіду донести широко використовувану інформацію своїми словами;
  • матеріал містить більшу кількість посилань на нормативно-правові акти;
  • хтось проти волі іншої особи запозичив текст і опублікував його раніше. Тобто мають місце шахрайські або недобросовісні дії.

  Однак, найчастіше, якщо є досвід та робота виконується самостійно, таких проблем не виникне. Адже одна з ключових умов будь-якої наукової роботи – індивідуальність, авторський підхід.

  Як правильно перевіряти унікальність магістерської або диплому?

  За таким критерієм, як перевірка на Антиплагіат, дипломна робота має бути перевірена по ​​багатьом програмам. Незважаючи на їх численність, є так звані лідери сегменту Антиплагіат. Це бази Etxt, Text.ru, Contnt Watch, Istio, Advego, Unicheck і, звичайно ж Антиплагіат.ВУЗ. Так от, якщо студентська робота за всіма зазначеними програмами показує вище 85 % – це гарантований успіх. Звичайно, якщо ніхто не «зіллє» матеріал в мережу до його перевірки або захисту. Помилка багатьох авторів – використання тільки одного сервісу. 100% на одному ресурсі не виключає 60% унікальності цього ж тексту на іншому.

  Як зменшити плагіат в дипломній роботі?

  Крім банального поради – писати матеріал самому і застосовувати авторський підхід – є кілька вдалих порад:

  • уникайте перенасичення термінами, відомими прізвищами, прямою мовою, власними іменами;
  • частіше використовуйте синоніми, якщо це не професійні терміни, або займенники;
  • вказуйте повну назву законів та інших нормативних актів тільки один раз в розділі, а потім використовуйте посилання на номер;
  • перевірте текст на водність і «тошнотність», усуньте зайві виділені фрагменти, у міру можливості;
  • уникайте тавтології;
  • експериментуйте зі структурою і послідовністю викладу матеріалу. Звичайно, без шкоди якості.

  У гонитві за унікальністю не можна перекручувати і спотворювати дані, вказувати неіснуючу інформацію, забруднювати текст дивними конструкціями. Як варіант, там, де доречно, використовуйте схеми і зображення для донесення інформації. Однак ця частина не враховується в обсяг слів. Наостанок пам’ятайте, що завжди є можливість звернутися до фахівців. Компанія «Світ Знань» перевірить текст по всім перевіркам на Антиплагіат (в тому числі платними і обмеженими версіями, оскільки у нас є доступ) і підготує кращий результат.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами