Замовити Мотиваційний лист

Напишемо швидко та якісно
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 1 сторінки
Гарантія необмежена до захисту
Терміни від 1 дня
Унікальність від 70%

Дізнайтесь вартість мотиваційного листа безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія необмежена до захисту
  Терміни від 1 дня
  Унікальність від 70%

  Мотиваційний лист є документом (подається у формі есе), у якому абітурієнт презентує себе та пояснює, що саме спонукало його обрати заклад вищої освіти та спеціальність для навчання. У ньому необхідно з найкращого боку описати свої здобутки, навички, пріоритети на майбутнє і постаратися зробити це так, щоб виглядати якомога презентабельніше порівняно з іншими особами, які претендують на місця. З листа можна дізнатися детальніше про кандидата, про його мислення, життєві цінності, пріоритети тощо.

  Варто зазначити, що мотиваційний лист трапляється не тільки у випадку вступу до закладу  вищої освіти. Його також просять надати під час прийому на роботу – у такому разі якщо припуститися помилки, то можна просто не пройти на наступний етап співбесіди. Не можна сказати, що це  відіграє фундаментальну роль у всіх компаніях і вишах, втім така практика, що бере початок у країнах Європи та США, набирає дедалі більших обертів і в нас.

  До того ж можна писати мотиваційний лист самостійно або ж делегувати це завдання фахівцям компанії “Світ Знань”. Який із варіантів кращий і що взагалі має бути написано в  мотиваційному листі розглянемо в цій статті.

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити мотиваційний лист?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  У яких випадках потрібно замовити мотиваційний лист?

  Чи потрібен чи ні мотиваційний лист вам обов’язково скажуть члени приймальної комісії у ВНЗ або ж співробітник  відділу кадрів у компанії. Найчастіше його вимагають у випадках, коли на вакансію претендує багато людей, коли посада дуже високооплачувана або ж коли люди просто хочуть більше знати про людину, з якою вони, можливо, працюватимуть у майбутньому.

  Для людей, які не мають навичок підготовки документів такого плану, краще не експериментувати і замовити мотиваційний лист у компанії “Світ Знань”. Це дасть змогу заощадити час і бути впевненим у тому, що есе буде підготовлено на найвищому рівні, а  відтак, що шанси вступити до університету або бути прийнятим на роботу зростуть.

   

  Терміни написання мотиваційного листа фахівцями компанії “Світ Знань”

  Мотиваційний лист відносно нескладний вид роботи, однак, його підготовка вимагає певних навичок і вмінь. Особливо це має місце у випадку, коли похвалитися особливо нічим, а обійняти посаду мотивує тільки висока заробітна плата або ж ВНЗ був обраний батьками. Ситуації в житті бувають різні, але якщо вже мету поставлено і її треба досягти, то краще довірити підготовку тим, хто розбирається у всіх нюансах.

  Фахівець впорається з таким завданням приблизно за день. Щоправда, такий термін досить умовний. У кожному випадку терміни написання мотиваційного листа узгоджуються індивідуально – усе залежить від того, куди подається есе, біографії автора тощо.Для людей же, які не знають, що таке лист і які вимоги висуваються до нього, на підготовку може піти й тиждень.

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Переваги співпраці з компанією “Світ Знань”

  Замовити мотиваційний лист, а не писати його самостійно  необхідно з низки причин:

  Оформити замовлення в нашій компанії, а не у конкурентів доречно також через те, що ціна у нас найнижча на ринку.

  Варто зазначити, що у нас є фахівці, які досконало володіють англійською мовою, і тому за необхідності вони можуть виконати підготовку мотиваційного листа іноземною мовою. Ви можете не перейматися, що переклад буде виконано некоректно, термінологія буде перекладена неправильно тощо.

   

  Вартість написання мотиваційного листа

  Вартість мотиваційного листа в кожному випадку визначається індивідуально. Останнє залежить від мети, обсягу, переліку заслуг замовника. Важливе значення також має мова написання есе.

   

  Як замовити написання мотиваційного листа у “Світ Знань”?

  Оформити замовлення на мотиваційний лист можна за одним із номерів, зазначених на сайті, через офіційний сайт компанії (шляхом заповнення форми зворотного зв’язку), месенджер або ж електронну скриньку.

  Що таке мотиваційний лист: особливості,  компоненти?

  Мотиваційний лист – це документ, що виконує роль есе, спрямованого на вираз максимально вигідних аспектів особистості автора, підкреслення його відмінностей в порівнянні з іншими кандидатами та аргументацію того, чому саме він вважає себе  бути обраним на вступ або прийняття до певного навчального закладу, компанії тощо.

  Структура мотиваційного листа включає такі компоненти:

  • Шапку. Цей елемент листа є найменш вибагливим у плані підготовки – не потрібно щось вигадувати, фантазувати тощо, потрібно просто вказати дані людини, якій він адресований. При цьому важливо належним чином вказати їх, уникнувши будь-яких помилок у пунктуації та граматиці. Щодо сприйняття майбутнім “читачем” та його ролі в компанії або навчальному закладі, цей момент  потрібно уточнити у контактної особи. Дозвольте зазначити, що ніхто не бажає бачити помилок у своєму прізвищі чи неправильно вказаної посади поруч зі своїм іменем.
  • Вступ. У цьому розділі вже важливо продемонструвати себе з найкращого боку та чітко виразити зацікавленість у навчанні або роботі. Якщо існує декілька причин, які вас спонукали обрати цей конкретний курс діяльності, варто про це згадати. Головне – зберегти баланс. Сухе перерахування фактів малоймовірно зацікавить, а переважна кількість похвал може бути неактуальною.
  • Основна частина. Цей розділ повністю присвячено вам, автору мотиваційного листа. Тут наступне важливо – ретельно продумати кожну деталь і грамотно підходити до кожного елементу. Треба виокремити свої переваги, досягнення, що є значущими для конкретної галузі та інших важливих аспектів.

  Молодим фахівцям у процесі  працевлаштування особливо похвалитися нічим, так само як і тим, хто щойно вийшов “зі стін школи”. Втім вказувати на свою “неспроможність” не можна в жодному разі – натомість слід окреслити свої плани на майбутнє, продемонструвати зацікавленість в обраному напрямі тощо.

  • висновки. Писати надто багато тут немає сенсу – кількох речень буде цілком достатньо для того, щоб усе було красиво і за “всіма канонами”. Необхідно просто висловити свою готовність приступити до роботи, навчання;
  • подяка автора мотиваційного листа та його підпис.

   

  • Чи доречно додавати фото та картинки в мотиваційний лист?

  Ні, до мотиваційного листа не варто додавати графіку в будь-якому її прояві.

  • Чи можна запозичувати текст для мотиваційного листа з інтернету?

  Ні, така практика не є найкращим рішенням через те, що читачеві буде зовсім не цікаво читати шаблонні фрази. Хоча, в принципі, особливо «скопіпастити» теж не вийде, адже левова частка листа присвячена особистості автора.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами