Замовити Мотиваційний лист

Напишемо швидко та якісно
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 1 сторінки
Гарантія необмежена до захисту
Терміни від 1 дня
Унікальність від 70%

Дізнайтесь вартість мотиваційного листа безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія необмежена до захисту
  Терміни від 1 дня
  Унікальність від 70%

  Мотиваційний лист є документом (подається у формі есе), у якому абітурієнт презентує себе та пояснює, що саме спонукало його обрати заклад вищої освіти та спеціальність для навчання. У ньому необхідно з найкращого боку описати свої здобутки, навички, пріоритети на майбутнє і постаратися зробити це так, щоб виглядати якомога презентабельніше порівняно з іншими особами, які претендують на місця. З листа можна дізнатися детальніше про кандидата, про його мислення, життєві цінності, пріоритети тощо.

  Варто зазначити, що мотиваційний лист трапляється не тільки у випадку вступу до закладу  вищої освіти. Його також просять надати під час прийому на роботу – у такому разі якщо припуститися помилки, то можна просто не пройти на наступний етап співбесіди. Не можна сказати, що це  відіграє фундаментальну роль у всіх компаніях і вишах, втім така практика, що бере початок у країнах Європи та США, набирає дедалі більших обертів і в нас.

  До того ж можна писати мотиваційний лист самостійно або ж делегувати це завдання фахівцям компанії “Світ Знань”. Який із варіантів кращий і що взагалі має бути написано в  мотиваційному листі розглянемо в цій статті.

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити мотиваційний лист?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  У яких випадках потрібно замовити мотиваційний лист?

  Чи потрібен чи ні мотиваційний лист вам обов’язково скажуть члени приймальної комісії у ВНЗ або ж співробітник  відділу кадрів у компанії. Найчастіше його вимагають у випадках, коли на вакансію претендує багато людей, коли посада дуже високооплачувана або ж коли люди просто хочуть більше знати про людину, з якою вони, можливо, працюватимуть у майбутньому.

  Для людей, які не мають навичок підготовки документів такого плану, краще не експериментувати і замовити мотиваційний лист у компанії “Світ Знань”. Це дасть змогу заощадити час і бути впевненим у тому, що есе буде підготовлено на найвищому рівні, а  відтак, що шанси вступити до університету або бути прийнятим на роботу зростуть.

   

  Терміни написання мотиваційного листа фахівцями компанії “Світ Знань”

  Мотиваційний лист відносно нескладний вид роботи, однак, його підготовка вимагає певних навичок і вмінь. Особливо це має місце у випадку, коли похвалитися особливо нічим, а обійняти посаду мотивує тільки висока заробітна плата або ж ВНЗ був обраний батьками. Ситуації в житті бувають різні, але якщо вже мету поставлено і її треба досягти, то краще довірити підготовку тим, хто розбирається у всіх нюансах.

  Фахівець впорається з таким завданням приблизно за день. Щоправда, такий термін досить умовний. У кожному випадку терміни написання мотиваційного листа узгоджуються індивідуально – усе залежить від того, куди подається есе, біографії автора тощо.Для людей же, які не знають, що таке лист і які вимоги висуваються до нього, на підготовку може піти й тиждень.

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Переваги співпраці з компанією “Світ Знань”

  Замовити мотиваційний лист, а не писати його самостійно  необхідно з низки причин:

  Оформити замовлення в нашій компанії, а не у конкурентів доречно також через те, що ціна у нас найнижча на ринку.

  Варто зазначити, що у нас є фахівці, які досконало володіють англійською мовою, і тому за необхідності вони можуть виконати підготовку мотиваційного листа іноземною мовою. Ви можете не перейматися, що переклад буде виконано некоректно, термінологія буде перекладена неправильно тощо.

   

  Вартість написання мотиваційного листа

  Вартість мотиваційного листа в кожному випадку визначається індивідуально. Останнє залежить від мети, обсягу, переліку заслуг замовника. Важливе значення також має мова написання есе.

   

  Як замовити написання мотиваційного листа у “Світ Знань”?

  Оформити замовлення на мотиваційний лист можна за одним із номерів, зазначених на сайті, через офіційний сайт компанії (шляхом заповнення форми зворотного зв’язку), месенджер або ж електронну скриньку.

  Що таке мотиваційний лист: особливості,  компоненти?

  Мотиваційний лист – це документ, що виконує роль есе, спрямованого на вираз максимально вигідних аспектів особистості автора, підкреслення його відмінностей в порівнянні з іншими кандидатами та аргументацію того, чому саме він вважає себе  бути обраним на вступ або прийняття до певного навчального закладу, компанії тощо.

  Структура мотиваційного листа включає такі компоненти:

  • Шапку. Цей елемент листа є найменш вибагливим у плані підготовки – не потрібно щось вигадувати, фантазувати тощо, потрібно просто вказати дані людини, якій він адресований. При цьому важливо належним чином вказати їх, уникнувши будь-яких помилок у пунктуації та граматиці. Щодо сприйняття майбутнім “читачем” та його ролі в компанії або навчальному закладі, цей момент  потрібно уточнити у контактної особи. Дозвольте зазначити, що ніхто не бажає бачити помилок у своєму прізвищі чи неправильно вказаної посади поруч зі своїм іменем.
  • Вступ. У цьому розділі вже важливо продемонструвати себе з найкращого боку та чітко виразити зацікавленість у навчанні або роботі. Якщо існує декілька причин, які вас спонукали обрати цей конкретний курс діяльності, варто про це згадати. Головне – зберегти баланс. Сухе перерахування фактів малоймовірно зацікавить, а переважна кількість похвал може бути неактуальною.
  • Основна частина. Цей розділ повністю присвячено вам, автору мотиваційного листа. Тут наступне важливо – ретельно продумати кожну деталь і грамотно підходити до кожного елементу. Треба виокремити свої переваги, досягнення, що є значущими для конкретної галузі та інших важливих аспектів.

  Молодим фахівцям у процесі  працевлаштування особливо похвалитися нічим, так само як і тим, хто щойно вийшов “зі стін школи”. Втім вказувати на свою “неспроможність” не можна в жодному разі – натомість слід окреслити свої плани на майбутнє, продемонструвати зацікавленість в обраному напрямі тощо.

  • висновки. Писати надто багато тут немає сенсу – кількох речень буде цілком достатньо для того, щоб усе було красиво і за “всіма канонами”. Необхідно просто висловити свою готовність приступити до роботи, навчання;
  • подяка автора мотиваційного листа та його підпис.

   

  • Чи доречно додавати фото та картинки в мотиваційний лист?

  Ні, до мотиваційного листа не варто додавати графіку в будь-якому її прояві.

  • Чи можна запозичувати текст для мотиваційного листа з інтернету?

  Ні, така практика не є найкращим рішенням через те, що читачеві буде зовсім не цікаво читати шаблонні фрази. Хоча, в принципі, особливо «скопіпастити» теж не вийде, адже левова частка листа присвячена особистості автора.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами