Замовити рецензію на дипломну роботу

Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 1 сторінки
Гарантія на роботу
Терміни від 1 дня
Унікальність від 80%

Дізнайтесь вартість рецензії на диплом безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія на роботу
  Терміни від 1 дня
  Унікальність від 80%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити рецензію?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Що таке рецензія?

  Рецензія – це один з обов’язкових документів для допуску до захисту дипломного проекту. При підготовці виникає багато питань: хто пише, навіщо вона потрібна і як оформляється. Дамо коротку відповідь на кожен з них. Це документ, що містить загальну характеристику й оцінку дослідження. Рецензія включає:

  • короткий аналіз дослідження;
  • рівень відповідності диплома вимогам, що пред’являються до випускних кваліфікаційних робіт;
  • детальний опис переваг і недоліків.

  Звичайно, об’єктивність повинна стояти на першому місці. Однак успіх захисту багато в чому залежить від змісту рецензії. Зі зрозумілих причин позитивність змісту повинна переважати. Інакше у комісії може сформуватися негативне ставлення.

  Хто може бути рецензентом?

  У переліку осіб, хто пише рецензії на дипломи, можуть бути такі суб’єкти:

  • дипломовані фахівці, чий профіль відповідає обраній спеціальності;
  • рецензенти не можуть працювати на тій же кафедрі, де працює науковий керівник студента;
  • наявність ступеня кандидата або доктора наук у особи, яка складає рецензії, буде додатковою перевагою;
  • укладачами такого документа можуть бути керівники або помічники керівників тих структур, на яких студент проходив переддипломну практику.

  Звичайно ж, рівень високої зайнятості зазначених осіб ніхто не відміняв. Тому ініціатива написати рецензію самостійно і дати на підпис фахівця найчастіше сприймається як вдале рішення.

  Де замовити рецензію на дипломну роботу?

  Якщо ви не розумієте, як краще скласти рецензію на диплом, а рецензент не буде писати її самостійно, ми виконаємо цю частину роботи на замовлення. Компанія «Світ Знань» має великий досвід написання дипломів та супутньої документації. У нас можна замовити дипломні проекти і рецензії на них з усіх дисциплін і тем, в тому числі з економіки, бухгалтерського обліку, юриспруденції та інших складних категорій.

  Кваліфікація наших авторів дозволяє охопити широкий спектр робіт, від дипломів дизайнера до філолога, від інженера до медика. Кожен результат об’єднує загальний критерій – якість. Це наша мета і девіз.

  Які переваги рецензії на замовлення?

  Готова рецензія звільняє від безлічі турбот. Не потрібно думати, як знайти золоту середину, щоб описати переваги і при цьому не перетворити документ у вдячну грамоту. Рецензія відрізняється специфічним стилем, ємністю інформації, умінням вказати на головні і сильні аспекти. Для грамотного викладу потрібен досвід. Адже передбачається, що рецензент – це професіонал, який досконало розбирається в темі.

  Ми виконуємо рецензії на замовлення:

  • максимально швидко;
  • грамотно;
  • в чіткій відповідності з дипломною роботою;
  • унікально;
  • з дотриманням вимог по оформленню.

  Рецензія від компанії «Світ Знань» стане вашою підмогою на захисті і допоможе розкрити сильні сторони дослідження.

  Ми гарантуємо безстрокові доопрацювання. Це наша конкурентна перевага, оскільки на відміну від колег, не обмежуємо вас тимчасовими рамками в тиждень, місяць. Чому?  По-перше, наші автори впевнені в своїх силах і грамотності.  По-друге, ми прагнемо до вашого успіху, а не просто до якнайшвидшого виконання замовлення. Звертаючись до компанії «Світ Знань» замовники можуть не сумніватися в дотриманні авторських прав і збереження персональних даних. Рецензія – це важлива документація при підготовці до захисту диплома, тому до її складання потрібно поставитися з усією відповідальністю.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами