Замовити рецензію на дипломну роботу

Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 1 сторінки
Гарантія на роботу
Терміни від 1 дня
Унікальність від 80%

Дізнайтесь вартість рецензії на диплом безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія на роботу
  Терміни від 1 дня
  Унікальність від 80%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити рецензію?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Що таке рецензія?

  Рецензія – це один з обов’язкових документів для допуску до захисту дипломного проекту. При підготовці виникає багато питань: хто пише, навіщо вона потрібна і як оформляється. Дамо коротку відповідь на кожен з них. Це документ, що містить загальну характеристику й оцінку дослідження. Рецензія включає:

  • короткий аналіз дослідження;
  • рівень відповідності диплома вимогам, що пред’являються до випускних кваліфікаційних робіт;
  • детальний опис переваг і недоліків.

  Звичайно, об’єктивність повинна стояти на першому місці. Однак успіх захисту багато в чому залежить від змісту рецензії. Зі зрозумілих причин позитивність змісту повинна переважати. Інакше у комісії може сформуватися негативне ставлення.

  Хто може бути рецензентом?

  У переліку осіб, хто пише рецензії на дипломи, можуть бути такі суб’єкти:

  • дипломовані фахівці, чий профіль відповідає обраній спеціальності;
  • рецензенти не можуть працювати на тій же кафедрі, де працює науковий керівник студента;
  • наявність ступеня кандидата або доктора наук у особи, яка складає рецензії, буде додатковою перевагою;
  • укладачами такого документа можуть бути керівники або помічники керівників тих структур, на яких студент проходив переддипломну практику.

  Звичайно ж, рівень високої зайнятості зазначених осіб ніхто не відміняв. Тому ініціатива написати рецензію самостійно і дати на підпис фахівця найчастіше сприймається як вдале рішення.

  Де замовити рецензію на дипломну роботу?

  Якщо ви не розумієте, як краще скласти рецензію на диплом, а рецензент не буде писати її самостійно, ми виконаємо цю частину роботи на замовлення. Компанія «Світ Знань» має великий досвід написання дипломів та супутньої документації. У нас можна замовити дипломні проекти і рецензії на них з усіх дисциплін і тем, в тому числі з економіки, бухгалтерського обліку, юриспруденції та інших складних категорій.

  Кваліфікація наших авторів дозволяє охопити широкий спектр робіт, від дипломів дизайнера до філолога, від інженера до медика. Кожен результат об’єднує загальний критерій – якість. Це наша мета і девіз.

  Які переваги рецензії на замовлення?

  Готова рецензія звільняє від безлічі турбот. Не потрібно думати, як знайти золоту середину, щоб описати переваги і при цьому не перетворити документ у вдячну грамоту. Рецензія відрізняється специфічним стилем, ємністю інформації, умінням вказати на головні і сильні аспекти. Для грамотного викладу потрібен досвід. Адже передбачається, що рецензент – це професіонал, який досконало розбирається в темі.

  Ми виконуємо рецензії на замовлення:

  • максимально швидко;
  • грамотно;
  • в чіткій відповідності з дипломною роботою;
  • унікально;
  • з дотриманням вимог по оформленню.

  Рецензія від компанії «Світ Знань» стане вашою підмогою на захисті і допоможе розкрити сильні сторони дослідження.

  Ми гарантуємо безстрокові доопрацювання. Це наша конкурентна перевага, оскільки на відміну від колег, не обмежуємо вас тимчасовими рамками в тиждень, місяць. Чому?  По-перше, наші автори впевнені в своїх силах і грамотності.  По-друге, ми прагнемо до вашого успіху, а не просто до якнайшвидшого виконання замовлення. Звертаючись до компанії «Світ Знань» замовники можуть не сумніватися в дотриманні авторських прав і збереження персональних даних. Рецензія – це важлива документація при підготовці до захисту диплома, тому до її складання потрібно поставитися з усією відповідальністю.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами