Оформлення списку літератури

Оформимо джерела Вашої роботи швидко та легко
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 1 сторінки
Гарантія необмежена до захисту
Терміни від 1 дня
Унікальність від 80%

Дізнайтесь вартість оформлення літератури безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія необмежена до захисту
  Терміни від 1 дня
  Унікальність від 80%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити оформлення списку літератури?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Розуміння, як оформити список літератури, стане в нагоді і для диплому, і для курсових робіт. Цей обов’язковий структурний елемент вимагає особливого підходу. Крапки, коми, косі лінії, кількість сторінок – заплутатися можна. Щоб максимально полегшити завдання, запам’ятайте головне.

  Різновиди оформлення літератури

  Головним орієнтиром при підготовці студентської праці служать методичні рекомендації, а також загальні норми ДСТУ 3008-95. Всього існує кілька видів літературних списків – алфавітний, хронологічний і послідовний.

  1. З першим видом знайомий кожен. Для оформлення списку літератури курсової, магістерської роботи або диплома він кращий, а іноді і єдино можливий.
  2. За хронологією, тобто за датою прийняття або настання чого-небудь, як правило, розміщуються історичні джерела. Варіант може бути актуальним для деяких курсових або рефератів.
  3. Третій вид передбачає, що джерела у списку зазначаються у міру їх згадування в тексті. Якщо викладач прямо не вказав на такий варіант, краще його не використовувати з власної ініціативи.

  Послідовність розміщення бібліографічних джерел

  Джерела літератури діляться на багато категорій. Стандарти оформлення списку до диплому, курсової роботи або реферату, як, втім, і до кандидатської дисертації, вибудовується за певною ієрархією:

  1. Міжнародні нормативні акти – Пакти, Конвенції.
  2. Національне законодавство – від Конституції до локальних актів, по мірі значущості.
  3. Теоретична література у вигляді підручників, збірників.
  4. Дослідницькі праці – дисертації, монографії, наукові статті, інші публікації.
  5. Інтернет джерела.
  6. Іноземні джерела. Внутрішньо вони також поділяються за цим списком.

  Ключові вимоги ВАК до оформлення використаної літератури

  Вимоги ВАК встановлюють, що всі використані джерела мають бути не старше 3-5 років. Чим свіжа і актуальніша публікація, тим краще. Виняток становлять відсилання до хроніки, архівних документів і деякі підручники теорії. Не можна вказувати у списку літератури джерела, які не згадувалися по тексту диплому, курсової, і на які немає посилань. Навпаки, важливо відобразити в переліку в кінці роботи всі використані в самому тексті матеріали інших авторів.

  Оформлення сайтів в переліку передбачає вказівку активного посилання на ресурс і дати, коли вона була доступна. Це викликано тим, що на момент здачі роботи, сайт, сторінка або профіль вже можуть бути не активні. Один з принципів складання переліку джерел – їх достатню кількість. Для дипломних робіт мінімально повинно бути 40 пунктів літератури.  У курсових роботах від 15 позицій.  Чим складніше категорія, тим більше джерел.

  Оформлення списку літератури – найскладніша технічна частина студентської роботи. Це пояснюється пунктуацією. Автори нашої компанії «набили руку» на цьому питанні. Вони знають, де шукати і як застосовувати правила оформлення, в чому секрети і особливості відображення різних джерел. Послуга особливо актуальна, якщо потрібен список іноземної літератури, адже вона вказується на мові першоджерела. Ми можемо підібрати, впорядкувати і грамотно оформити джерела до будь-якої студентської роботи. Якщо ви замовили завдання «з нуля», значить, оформлення автоматично включається в замовлення.

  Компанія «Світ Знань» надає гарантії якості, конфіденційності та безкоштовних доробок.  І не місяць, не два, а завжди! Ми знаємо, як оформити список літератури будь-якої роботи і з радістю поділимося лайфхаками.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами