Оформлення списку літератури

Оформимо джерела Вашої роботи швидко та легко
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6

Дізнайтесь вартість оформлення літератури безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія необмежена до захисту
  Терміни від 1 дня
  Унікальність від 80%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як працює сервіс

  Оформлення заявки
  Надайте нам інформацію про свою роботу: вид роботи, тема, термін виконання.
  Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкування з менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримання готової роботи
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Що студенти кажуть про нас?

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Розуміння, як оформити список літератури, стане в нагоді і для диплому, і для курсових робіт. Цей обов’язковий структурний елемент вимагає особливого підходу. Крапки, коми, косі лінії, кількість сторінок – заплутатися можна. Щоб максимально полегшити завдання, запам’ятайте головне.

  Різновиди оформлення літератури

  Головним орієнтиром при підготовці студентської праці служать методичні рекомендації, а також загальні норми ДСТУ 3008-95. Всього існує кілька видів літературних списків – алфавітний, хронологічний і послідовний.

  1. З першим видом знайомий кожен. Для оформлення списку літератури курсової, магістерської роботи або диплома він кращий, а іноді і єдино можливий.
  2. За хронологією, тобто за датою прийняття або настання чого-небудь, як правило, розміщуються історичні джерела. Варіант може бути актуальним для деяких курсових або рефератів.
  3. Третій вид передбачає, що джерела у списку зазначаються у міру їх згадування в тексті. Якщо викладач прямо не вказав на такий варіант, краще його не використовувати з власної ініціативи.

  Послідовність розміщення бібліографічних джерел

  Джерела літератури діляться на багато категорій. Стандарти оформлення списку до диплому, курсової роботи або реферату, як, втім, і до кандидатської дисертації, вибудовується за певною ієрархією:

  1. Міжнародні нормативні акти – Пакти, Конвенції.
  2. Національне законодавство – від Конституції до локальних актів, по мірі значущості.
  3. Теоретична література у вигляді підручників, збірників.
  4. Дослідницькі праці – дисертації, монографії, наукові статті, інші публікації.
  5. Інтернет джерела.
  6. Іноземні джерела. Внутрішньо вони також поділяються за цим списком.

  Ключові вимоги ВАК до оформлення використаної літератури

  Вимоги ВАК встановлюють, що всі використані джерела мають бути не старше 3-5 років. Чим свіжа і актуальніша публікація, тим краще. Виняток становлять відсилання до хроніки, архівних документів і деякі підручники теорії. Не можна вказувати у списку літератури джерела, які не згадувалися по тексту диплому, курсової, і на які немає посилань. Навпаки, важливо відобразити в переліку в кінці роботи всі використані в самому тексті матеріали інших авторів.

  Оформлення сайтів в переліку передбачає вказівку активного посилання на ресурс і дати, коли вона була доступна. Це викликано тим, що на момент здачі роботи, сайт, сторінка або профіль вже можуть бути не активні. Один з принципів складання переліку джерел – їх достатню кількість. Для дипломних робіт мінімально повинно бути 40 пунктів літератури.  У курсових роботах від 15 позицій.  Чим складніше категорія, тим більше джерел.

  Оформлення списку літератури – найскладніша технічна частина студентської роботи. Це пояснюється пунктуацією. Автори нашої компанії «набили руку» на цьому питанні. Вони знають, де шукати і як застосовувати правила оформлення, в чому секрети і особливості відображення різних джерел. Послуга особливо актуальна, якщо потрібен список іноземної літератури, адже вона вказується на мові першоджерела. Ми можемо підібрати, впорядкувати і грамотно оформити джерела до будь-якої студентської роботи. Якщо ви замовили завдання «з нуля», значить, оформлення автоматично включається в замовлення.

  Компанія «Світ Знань» надає гарантії якості, конфіденційності та безкоштовних доробок.  І не місяць, не два, а завжди! Ми знаємо, як оформити список літератури будь-якої роботи і з радістю поділимося лайфхаками.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами