Зарубіжна публікація

Журнали категорії А та Б
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 1 сторінки
Гарантія на публікацію
Терміни від 1 міс.
Унікальність від 80%

Дізнайтесь вартість зарубіжної публікації безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія на публікацію
  Терміни від 1 міс.
  Унікальність від 80%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити зарубіжну публікацію

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Що таке зарубіжна публікація?

  Вже з перших років навчання сміливо можна цікавитися, як опублікувати статтю в закордонному журналі. Такі знання не завадять, особливо якщо попереду далекоглядні плани і цілі захистити дисертацію. Іноземні публікації – додатковий бонус у науковій діяльності. Ви напевно вже чули про видавництво Elsevier, якому належить четверта частина наукових видань у світі. Саме тут публікуються статті Scopus, WoS. Де могли стикатися? При написанні будь-якої наукової роботи, у тому числі курсової чи реферату. Якщо, звичайно, ретельно опрацьовували джерела.

  Зарубіжна публікація – це наукова стаття або інша науковий праця, опублікована в рецензованому міжнародними наукометричними базами виданні. В одному тільки Скопус рецензується понад 24 тисяч джерел. Вибір величезний, але критерії до змісту і оформлення дуже жорсткі.

  Навіщо потрібні іноземні публікації ВАК, Scopus, WoS?

  Наукова стаття в іноземному журналі ще нікому не завадила. Більш того, це обов’язкова умова при захисті кандидатської дисертації (без хоча б однієї такої публікації до захисту не допустять) і докторського дослідження (мінімум три закордонні публікації).

  Інші переваги:

  • авторитет, статус, репутація й інші, так сказати, гонорові категорії, які дуже знадобляться у становленні професіоналізму;
  • допуск до участі в деяких грантах і підвищення шансів на успіх їх отримання;
  • пошук спонсорів своїх проектів. Часи, коли «художник повинен бути бідний» давно не актуальні. Науковим творцям важливо мати ґрунт під ногами, хоча б для можливості якісного проведення експериментів;
  • розширення кола знайомств, отримання об’єктивної критики;
  • збільшення показника цитованості. Приємно ж, коли власне дослідження «йде в маси», користується попитом, і вже з нього пишуть дипломи та наукові статті.

  Чому варто замовити зарубіжну публікацію?

  Така категорія наукових робіт відрізняється від статей для місцевих журналів. Складність в тому, що немає універсальних вимог і критеріїв. Тобто, звичайно, грамотність, унікальність, наукова новизна та інші базові категорії повинні дотримуватися завжди, але приватні вимоги у журналів різняться. Якщо ви не знаєте, який журнал вибрати, як «підігнати» під нього матеріал, в чому особливість підготовки або взагалі вам здається, що наявна стаття слабенька, зверніться за допомогою. З огляду на високий відсоток відмови в публікаціях з першого разу, давайте будемо об’єктивні: при самостійному виконанні (особливо якщо це перший досвід), ймовірність почути «ні» набагато вище шансів на затвердження заявки.

  Де замовити публікації наукових статей за кордоном?

  Компанія «Світ Знань» пропонує співпрацю і підготовку на замовлення зарубіжних публікацій будь-якої складності.  Ми:

  • готуємо наукові публікації для іноземних журналів «з нуля»;
  • допомагаємо вибрати журнал, визначитися з темою і написати матеріал під конкретне видання;
  • проводимо безкоштовний аудит вже наявної статті, надаємо рекомендації щодо її поліпшення і допрацьовуємо матеріал для публікації.

  Кожне замовлення доручається тільки профільному фахівцю з великим досвідом.  Ми гарантуємо безстрокові доопрацювання, якщо такі  виявляться потрібними, а також забезпечуємо повний супровід до підсумкового результату.Публікації наукових статей за кордоном мають свою специфіку.  Ми гарантуємо правильне оформлення, актуальність, повну відповідність вимогам конкретного видання.  Зі знаннями, як опублікувати статтю в зарубіжному журналі, і практичними навичками процес йде набагато швидше.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами