Зарубіжна публікація

Журнали категорії А та Б
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6

Дізнайтесь вартість зарубіжної публікації безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія на публікацію
  Терміни від 1 міс.
  Унікальність від 80%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як працює сервіс

  Оформлення заявки
  Надайте нам інформацію про свою роботу: вид роботи, тема, термін виконання.
  Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкування з менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримання готової роботи
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Що студенти кажуть про нас?

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Що таке зарубіжна публікація?

  Вже з перших років навчання сміливо можна цікавитися, як опублікувати статтю в закордонному журналі. Такі знання не завадять, особливо якщо попереду далекоглядні плани і цілі захистити дисертацію. Іноземні публікації – додатковий бонус у науковій діяльності. Ви напевно вже чули про видавництво Elsevier, якому належить четверта частина наукових видань у світі. Саме тут публікуються статті Scopus, WoS. Де могли стикатися? При написанні будь-якої наукової роботи, у тому числі курсової чи реферату. Якщо, звичайно, ретельно опрацьовували джерела.

  Зарубіжна публікація – це наукова стаття або інша науковий праця, опублікована в рецензованому міжнародними наукометричними базами виданні. В одному тільки Скопус рецензується понад 24 тисяч джерел. Вибір величезний, але критерії до змісту і оформлення дуже жорсткі.

  Навіщо потрібні іноземні публікації ВАК, Scopus, WoS?

  Наукова стаття в іноземному журналі ще нікому не завадила. Більш того, це обов’язкова умова при захисті кандидатської дисертації (без хоча б однієї такої публікації до захисту не допустять) і докторського дослідження (мінімум три закордонні публікації).

  Інші переваги:

  Чому варто замовити зарубіжну публікацію?

  Така категорія наукових робіт відрізняється від статей для місцевих журналів. Складність в тому, що немає універсальних вимог і критеріїв. Тобто, звичайно, грамотність, унікальність, наукова новизна та інші базові категорії повинні дотримуватися завжди, але приватні вимоги у журналів різняться. Якщо ви не знаєте, який журнал вибрати, як «підігнати» під нього матеріал, в чому особливість підготовки або взагалі вам здається, що наявна стаття слабенька, зверніться за допомогою. З огляду на високий відсоток відмови в публікаціях з першого разу, давайте будемо об’єктивні: при самостійному виконанні (особливо якщо це перший досвід), ймовірність почути «ні» набагато вище шансів на затвердження заявки.

  Де замовити публікації наукових статей за кордоном?

  Компанія «Світ Знань» пропонує співпрацю і підготовку на замовлення зарубіжних публікацій будь-якої складності.  Ми:

  Кожне замовлення доручається тільки профільному фахівцю з великим досвідом.  Ми гарантуємо безстрокові доопрацювання, якщо такі  виявляться потрібними, а також забезпечуємо повний супровід до підсумкового результату.Публікації наукових статей за кордоном мають свою специфіку.  Ми гарантуємо правильне оформлення, актуальність, повну відповідність вимогам конкретного видання.  Зі знаннями, як опублікувати статтю в зарубіжному журналі, і практичними навичками процес йде набагато швидше.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами