Роздатковий матеріал до дипломної роботи

Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6

Дізнайтесь вартість роздаткового матеріалу безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія на роботу
  Терміни від 1 дня
  Унікальність від 70%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як працює сервіс

  Оформлення заявки
  Надайте нам інформацію про свою роботу: вид роботи, тема, термін виконання.
  Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкування з менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримання готової роботи
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Що студенти кажуть про нас?

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Що таке «роздатковий матеріал» і навіщо він потрібен?

  Роздаткові матеріали – це частина дослідження, готується для наочного позиціонування своєї роботи. Мова йде про всім нам відомі креслення, таблиці, діаграми, графіки, плакати, схеми. Найчастіше підготовка роздаткового матеріалу проходить паралельно з розробкою презентації. Вони повинні взаємодоповнювати один одного і йти синхронно. Не потрібно пояснювати, наскільки добре спрацьовує промова доповіді, підкріплена картинками і слайдами. Так зрозуміліше, цікавіше і відразу прослідковується, що студент «заморочився». Якісний роздатковий матеріал з математики або фізики, юриспруденції або менеджменту стане хорошим інструментом візуалізації студентської роботи. Це бонус при захисті та секрет, як уникнути багатьох зайвих запитань від викладача.

  Особливості структури роздаткового матеріалу

  Найчастіше роздатковий матеріал готується до дипломної роботи. Всі ці дані можуть міститися в основних розділах. Але для наочності виносяться відокремлено. Рекомендований обсяг – 10 сторінок. Більше не потрібно. Потрібно рівномірно розподіляти наочний матеріал з розділами приблизно наступним чином:

  • 2 аркуші на табличне відображення завдань, цілей, предмета об’єкту дослідження, організаційної структури тощо;
  • по 2-3 аркуші другого й третього розділу;
  • 1-2 сторінки присвячується висновкам по роботі, техніко-економічними показниками, аналізу прибутку;
  • якщо автор пропонує в дипломі якесь своє визначення – 1 сторінка роздаткового матеріалу відводиться його опису.

  Основний акцент завжди робиться на два ключові розділи диплома. Якщо є презентація, роздатковий матеріал може не перевищувати обсяг 7 аркушів.

  Де замовити роздатковий матеріал?

  Оформлення роздаткового матеріалу до дипломної роботи може викликати складнощі. Компанія «Світ Знань» пропонує консультаційну та практичну допомогу. Ми виконуємо на замовлення дипломні роботи «під ключ» чи можемо окремо підготувати будь-який структурний елемент. Переваги компанії:

  • багаторічний досвід функціонування на ринку України;
  • професійні дипломовані автори;
  • складання договору;
  • супровід до захисту;
  • відповідальне ставлення;
  • безстрокова гарантія доробок;
  • поділ вартості на завдаток і основну частину;
  • гнучка система знижок;
  • дистанційне співробітництво.

  Ми орієнтовані на інтереси замовника і робимо все можливе для комфортного та надійного співробітництва. Результат – безліч позитивних відгуків і клієнтська база, яка постійно поповнюється.

  Виконання дипломної роботи та роздаткового матеріалу зокрема – відповідальний формат, від успіху якого залежить підсумок навчання. Ми розуміємо всю відповідальність, тому гарантуємо успішний результат.Наші автори ма ють достатній досвід, щоб підготувати роздатковий матеріал з математики, інформатики та будь-якої дисципліни, який буде відповідати стандартам за змістом і оформленням.

  Якщо будуть потрібні доопрацювання, ми виконуємо їх безкоштовно.  Кількість не обмежена, як і терміни, в які ви можете звернутися за коригуванням. На відміну від наших колег компанія «Світ Знань» не ставить термін обмеження в один місяць чи тиждень. Спокійно погоджуйте результат з науковим керівником. Гарантуємо конфіденційність і дотримання авторських прав. Пропонуємо вигідну вартість.  Якщо ви приводите друга, отримуєте знижку на дипломний проект. Вартість залежить від обсягу, терміновості, складності теми. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, враховуємо побажання і формат.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами