Замовити розділ дисертації

Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 40 сторінок
Гарантія 12 місяців
Терміни від 1 міс.
Унікальність від 80%

Дізнайтесь вартість розділу дисертації безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 40 сторінок
  Гарантія 12 місяців
  Терміни від 1 міс.
  Унікальність від 80%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити розділ дисертації?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Структура дисертації. Що собою являє вступ?

  Це «вступне слово», що містить актуальність, обґрунтування вибору теми, характеристику цілей, завдань, об’єкта і предмета. Тут прописується ступінь вивченості матеріалу, власні напрацювання автора в цьому питанні і окреслюється проблема, важливість подальшої діяльності. Вступ рекомендується писати в кінці. Тобто загальні начерки складаються на першому етапі, і вони служать орієнтиром, але фінальна версія вимальовується тільки після виконання всього дисертаційного дослідження. Обсяг становить 3-6 сторінок.

  Основні розділи дисертації в сукупності з усіма структурними елементами – перше, що оцінюється перед допуском до захисту. До моменту, коли буде уловлена суть дослідження, перевіряється оформлення і наявність всіх пунктів. Змістовна частина несе основне смислове навантаження, і визначає реальну значимість наукової праці.

  Перша глава дисертації

  Перший розділ дисертації займає об’єм від 20 до 40 аркушів. Він містить ємний огляд використаних літературних джерел і аналіз, наскільки вивчена проблема, в чому доцільність дослідження, чого в цьому напрямку досягли інші автори. Також перший розділ містить сформульовану гіпотезу (або кілька), які будуть підтверджені або спростовані науковою працею. У цьому структурному елементі дисертації включаються положення, які будуть винесені на захист.

  Другий розділ дисертації

  Цей розділ присвячується методології дослідження. Описуються методи та контингент, до якого вони застосовуються. Важливий детальний виклад організації експерименту, використовуваної апаратури. У другому розділі відображається інформація про досліджувані об’єкти. Головне завдання цієї структурної частини – дати вичерпні відповіді на запитання, як були отримані дані і за допомогою чого можливе проведення аналогічних досліджень. Якщо описуються методики об’ємні, потрібно поділ розділу на підрозділи. Загальний обсяг – 8-12 сторінок.

  Третій розділ дисертаційного дослідження

  Цей розділ присвячено результатам дослідження та займає найбільший обсяг – 90 сторінок. 3 частина дисертації відображає власні результати дослідження, включає отримані і вже оброблені дані, наочні ілюстрації результатів. У більшості випадків ця глава поділяється на параграфи, кожен з яких присвячується окремим напрямам дослідження або інформаційному блоку. Якщо матеріалу дуже багато, результатами дослідження присвячуються відразу дві глави.

  Четвертий розділ дисертації

  20-30 сторінок відводяться під обговорення та аналіз результатів. У цьому структурному елементі дисертації вирішуються два завдання: 1) зіставляються результати інших авторів з отриманими в дослідженні підсумками;  2) пояснюється, з позиції якої з існуючих наукових концепцій можна оцінювати отримані в дослідженні дані. На цій стадії проявляється основна відмінність кандидатської від докторської дисертації. У другому випадку отримані здобувачем дані, як правило, претендують на самостійне напрацювання і відкриття, оскільки не вписуються ні в одну з уже існуючих концепцій.

  Висновок дисертаційного дослідження

  У підсумковій частині з висновками кожної спочатку поставленої задачі має бути представлено рішення. Це в ідеалі. Проте не виключений сценарій, коли жоден висновок не відповідає завданню, або, навпаки, на одну задачу доводиться відразу кілька висновків. Структура дисертації обов’язково включає практичні рекомендації.  Це своєрідне підтвердження, що у дослідження є сенс і воно проведено не дарма. У підсумковому розділі наводяться рекомендації для практичного застосування або використання в теорії. Якщо ж вам потрібно написати основні розділи дисертації, компанія «Світ Знань» з радістю прийде на допомогу і виконає дисертацію на замовлення або будь-який її розділ.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами