Розділи дисертації

Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6

Дізнайтесь вартість розділу дисертації безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 40 сторінок
  Гарантія 12 місяців
  Терміни від 1 міс.
  Унікальність від 80%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як працює сервіс

  Оформлення заявки
  Надайте нам інформацію про свою роботу: вид роботи, тема, термін виконання.
  Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкування з менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримання готової роботи
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Що студенти кажуть про нас?

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Структура дисертації. Що собою являє вступ?

  Це «вступне слово», що містить актуальність, обґрунтування вибору теми, характеристику цілей, завдань, об’єкта і предмета. Тут прописується ступінь вивченості матеріалу, власні напрацювання автора в цьому питанні і окреслюється проблема, важливість подальшої діяльності. Вступ рекомендується писати в кінці. Тобто загальні начерки складаються на першому етапі, і вони служать орієнтиром, але фінальна версія вимальовується тільки після виконання всього дисертаційного дослідження. Обсяг становить 3-6 сторінок.

  Основні розділи дисертації в сукупності з усіма структурними елементами – перше, що оцінюється перед допуском до захисту. До моменту, коли буде уловлена суть дослідження, перевіряється оформлення і наявність всіх пунктів. Змістовна частина несе основне смислове навантаження, і визначає реальну значимість наукової праці.

  Перша глава дисертації

  Перший розділ дисертації займає об’єм від 20 до 40 аркушів. Він містить ємний огляд використаних літературних джерел і аналіз, наскільки вивчена проблема, в чому доцільність дослідження, чого в цьому напрямку досягли інші автори. Також перший розділ містить сформульовану гіпотезу (або кілька), які будуть підтверджені або спростовані науковою працею. У цьому структурному елементі дисертації включаються положення, які будуть винесені на захист.

  Другий розділ дисертації

  Цей розділ присвячується методології дослідження. Описуються методи та контингент, до якого вони застосовуються. Важливий детальний виклад організації експерименту, використовуваної апаратури. У другому розділі відображається інформація про досліджувані об’єкти. Головне завдання цієї структурної частини – дати вичерпні відповіді на запитання, як були отримані дані і за допомогою чого можливе проведення аналогічних досліджень. Якщо описуються методики об’ємні, потрібно поділ розділу на підрозділи. Загальний обсяг – 8-12 сторінок.

  Третій розділ дисертаційного дослідження

  Цей розділ присвячено результатам дослідження та займає найбільший обсяг – 90 сторінок. 3 частина дисертації відображає власні результати дослідження, включає отримані і вже оброблені дані, наочні ілюстрації результатів. У більшості випадків ця глава поділяється на параграфи, кожен з яких присвячується окремим напрямам дослідження або інформаційному блоку. Якщо матеріалу дуже багато, результатами дослідження присвячуються відразу дві глави.

  Четвертий розділ дисертації

  20-30 сторінок відводяться під обговорення та аналіз результатів. У цьому структурному елементі дисертації вирішуються два завдання: 1) зіставляються результати інших авторів з отриманими в дослідженні підсумками;  2) пояснюється, з позиції якої з існуючих наукових концепцій можна оцінювати отримані в дослідженні дані. На цій стадії проявляється основна відмінність кандидатської від докторської дисертації. У другому випадку отримані здобувачем дані, як правило, претендують на самостійне напрацювання і відкриття, оскільки не вписуються ні в одну з уже існуючих концепцій.

  Висновок дисертаційного дослідження

  У підсумковій частині з висновками кожної спочатку поставленої задачі має бути представлено рішення. Це в ідеалі. Проте не виключений сценарій, коли жоден висновок не відповідає завданню, або, навпаки, на одну задачу доводиться відразу кілька висновків. Структура дисертації обов’язково включає практичні рекомендації.  Це своєрідне підтвердження, що у дослідження є сенс і воно проведено не дарма. У підсумковому розділі наводяться рекомендації для практичного застосування або використання в теорії. Якщо ж вам потрібно написати основні розділи дисертації, компанія «Світ Знань» з радістю прийде на допомогу і виконає дисертацію на замовлення або будь-який її розділ.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами