Замовити написання статті для Scopus

Написання статті для публікації у журналах категорії А
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 1 сторінки
Гарантія на роботу
Терміни від 14 днів
Унікальність від 80%

Дізнайтесь вартість написання статті Scopus безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія на роботу
  Терміни від 14 днів
  Унікальність від 80%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити статтю Scopus?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  У чому складність написання статті Scopus?

  Наукометрична база Scopus та Web of Science – перші за популярністю в світі. Кількість публікацій наукових статей, тез, збірників, становить багатомільйонні цифри і регулярно зростає. Кількість рецензованих журналів досягло 24 тисяч.

  Опублікована стаття Scopus – приклад того, як зусилля винагороджуються. Враховуючи жорсткі критерії відбору матеріалу, журнали рідко дають згоду на публікацію з першого разу. Щоб не потрапити в число «відмовників», які складають 70-90% всіх заявок, поставтеся до питання відповідально.

  Публікації в таких джерелах ускладнюються наступними фактами:

  1. Відсутність уніфікованих критеріїв за змістом та оформленням. У різних журналів редакційна політика сильно відрізняється, а за окремими позиціями навіть протиставляється.
  2. Жорсткі критерії відбору за якістю.
  3. Велика конкуренція і черги за заявками.
  4. Необхідність підготовки якісного перекладу наукової статті на англійську мову.
  5. Постійно мінливий склад журналів, рецензованих Скопус.
  6. Платна основа розміщення та користування базою. Ціна публікації залежить від політики журналу.

  Всі ці фактори в сукупності часто стають перешкодою при написанні статей. Що мінімізувати ризики, рекомендується спочатку окреслити перелік можливих для публікації журналів, а потім приступати до підготовки статті.

  Чому варто замовити Scopus статті?

  Написання статті Скопус може зайняти менше часу, ніж її публікація. Це пояснюється кількістю заявок в журнал, періодичністю його виходу і, звичайно ж, доробками, які потрібні досить часто. Це головна причина, чому варто замовити написання статті – зменшити ризики відмови і прискорити процес розміщення.

  Переваги для замовника в компанії «Світ Знань»:

  • економія часу, який можна використовувати для основної роботи, підготовки до захисту дисертації тощо;
  • розумний підхід до витрачання коштів – платну основу публікацій ніхто не відміняв, а витрачати гроші на вітер нікому не хочеться;
  • отримання доступу до наукометричної бази через менеджера компанії, що фактично неможливо (тому що дуже дорого і недоцільно) у приватному порядку;
  • збереження спокою та нервів;
  • забезпечення грамотного, професійного перекладу на англійську мову анотації, ключових слів і інших обов’язкових структурних елементів.

  Найголовніше, звертаючись до професіонала, ви забезпечуєте собі якісну, грамотну, унікальну, цікаву наукову статтю, яка гідна бути побаченою в усьому світі.

  Автори, які будуть писати вашу наукову статтю Skopus – дипломовані фахівці з науковими ступенями.  За плечима кожного з них десятки успішних публікацій і сотні вдячних відгуків.  Ми гарантуємо якість статті і розміщення матеріалу на сторінках журналу. Надаємо безстрокові гарантії на всі виконані роботи.  Якщо матеріал з якоїсь причини вас не влаштував, або буде відхилений редакцією – доопрацюємо, відкоректуємо, додамо потрібну форму. Наша компанія гарантує супровід до переможного кінця.

  Ви можете бути впевнені в неухильному дотриманні авторських прав і абсолютної гарантії конфіденційності.  Ми неухильно дотримуємося принципів професійної етики – не підводимо, не обманюємо, що не розчаровуємо. Численні вже опубліковані статті Scopus – приклад і підтвердження надійності, професіоналізму і виконання гарантій компанією «Світ Знань».

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами