Замовити написання статті для Scopus

Написання статті для публікації у журналах категорії А
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 1 сторінки
Гарантія на роботу
Терміни від 14 днів
Унікальність від 80%

Дізнайтесь вартість написання статті Scopus безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія на роботу
  Терміни від 14 днів
  Унікальність від 80%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити статтю Scopus?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  У чому складність написання статті Scopus?

  Наукометрична база Scopus та Web of Science – перші за популярністю в світі. Кількість публікацій наукових статей, тез, збірників, становить багатомільйонні цифри і регулярно зростає. Кількість рецензованих журналів досягло 24 тисяч.

  Опублікована стаття Scopus – приклад того, як зусилля винагороджуються. Враховуючи жорсткі критерії відбору матеріалу, журнали рідко дають згоду на публікацію з першого разу. Щоб не потрапити в число «відмовників», які складають 70-90% всіх заявок, поставтеся до питання відповідально.

  Публікації в таких джерелах ускладнюються наступними фактами:

  1. Відсутність уніфікованих критеріїв за змістом та оформленням. У різних журналів редакційна політика сильно відрізняється, а за окремими позиціями навіть протиставляється.
  2. Жорсткі критерії відбору за якістю.
  3. Велика конкуренція і черги за заявками.
  4. Необхідність підготовки якісного перекладу наукової статті на англійську мову.
  5. Постійно мінливий склад журналів, рецензованих Скопус.
  6. Платна основа розміщення та користування базою. Ціна публікації залежить від політики журналу.

  Всі ці фактори в сукупності часто стають перешкодою при написанні статей. Що мінімізувати ризики, рекомендується спочатку окреслити перелік можливих для публікації журналів, а потім приступати до підготовки статті.

  Чому варто замовити Scopus статті?

  Написання статті Скопус може зайняти менше часу, ніж її публікація. Це пояснюється кількістю заявок в журнал, періодичністю його виходу і, звичайно ж, доробками, які потрібні досить часто. Це головна причина, чому варто замовити написання статті – зменшити ризики відмови і прискорити процес розміщення.

  Переваги для замовника в компанії «Світ Знань»:

  • економія часу, який можна використовувати для основної роботи, підготовки до захисту дисертації тощо;
  • розумний підхід до витрачання коштів – платну основу публікацій ніхто не відміняв, а витрачати гроші на вітер нікому не хочеться;
  • отримання доступу до наукометричної бази через менеджера компанії, що фактично неможливо (тому що дуже дорого і недоцільно) у приватному порядку;
  • збереження спокою та нервів;
  • забезпечення грамотного, професійного перекладу на англійську мову анотації, ключових слів і інших обов’язкових структурних елементів.

  Найголовніше, звертаючись до професіонала, ви забезпечуєте собі якісну, грамотну, унікальну, цікаву наукову статтю, яка гідна бути побаченою в усьому світі.

  Автори, які будуть писати вашу наукову статтю Skopus – дипломовані фахівці з науковими ступенями.  За плечима кожного з них десятки успішних публікацій і сотні вдячних відгуків.  Ми гарантуємо якість статті і розміщення матеріалу на сторінках журналу. Надаємо безстрокові гарантії на всі виконані роботи.  Якщо матеріал з якоїсь причини вас не влаштував, або буде відхилений редакцією – доопрацюємо, відкоректуємо, додамо потрібну форму. Наша компанія гарантує супровід до переможного кінця.

  Ви можете бути впевнені в неухильному дотриманні авторських прав і абсолютної гарантії конфіденційності.  Ми неухильно дотримуємося принципів професійної етики – не підводимо, не обманюємо, що не розчаровуємо. Численні вже опубліковані статті Scopus – приклад і підтвердження надійності, професіоналізму і виконання гарантій компанією «Світ Знань».

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами