Публікація статей для студентів

Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 1 сторінки
Гарантія на публікацію
Терміни від 14 днів
Унікальність від 70%

Дізнайтесь вартість публікації статті безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія на публікацію
  Терміни від 14 днів
  Унікальність від 70%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити публікацію?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Ні для кого не секрет, що публікація стала головним показником завершеності наукового дослідження. Не було публікації – не було роботи. В даному випадку рукописів недостатньо. Для студентів завдання ускладнюється. Не так багато місць, де вони можуть розмістити свою роботу самостійно, без співавторства.

  Що таке публікації?

  Буквальний переклад з латинської мови звучить як всенародне оголошення. Публікація – це робота в рамках наукового дослідження або теоретичного узагальнення, доведена до співтовариства за допомогою в інформаційних чи наукових видань. Публікації для магістрантів, найчастіше зводяться до розміщення наукових статей і тез конференцій. Перелік видань, які згодні йти назустріч, невеликий. Як правило, це місцевий формат. Але навіть такий пункт в характеристиці зіграє на руку перед захистом.

  Навіщо потрібні публікації?

  Якщо мова йде не про майбутній захист докторської чи кандидатської дисертації, публікація носить не обов’язковий, а рекомендаційний характер. Це бонус при вступі до аспірантури, вагомий аргумент при захисті диплому, гарний акцент для репутації студента і спосіб спробувати свої сили. Публікації для майбутніх педагогів та багатьох інших фахівців важливі з точки зору особистісного зростання. Мета – продемонструвати навички, корисні напрацювання, активну позицію, а також знайти колег і однодумців.

  Куди опублікувати статтю?

  Найпопулярніше питання. Все залежить від якості матеріалу, тематики і статусу автора. У студентів вибір набагато менше, ніж у аспірантів і здобувачів. Видання рекомендується вибирати з переліку ВАК. Якщо студент співпрацює у співавторстві з викладачем або більш досвідченим колегою – завдання спрощується. Повний перелік офіційних видань для публікації студентів, як правило, є на кафедрі.

  Якщо публікуються тези конференції, питання стоїть менш гостро, матеріал поміщається в один спеціальний збірник.

  Коли потрібно замовити публікацію?

  Без професійної допомоги не обійтися, якщо:

  • відсутній досвід і розуміння, що і де публікувати;
  • відчувається дефіцит часу;
  • є високий ризик не впоратися самому;
  • це перша спроба студента;
  • вже була спроба, але вона виявилася невдалою.

  Звернення за допомогою – нормальна практика для студента. Адже репутація створюється на початку, і не хочеться виглядати дилетантом. Цілком природно прагнути до кращого.

  Де можна замовити публікацію?

  У надійних авторів. Акцент ставиться саме на надійності, оскільки, повторимося, мова про репутацію. Компанія «Світ Знань» пропонує підготувати на замовлення будь-які публікації і розмістити наукові статті у відповідному журналі. Ми знаємо, як опублікувати наукову статтю магістру, орієнтуємося, який потрібен обсяг, теми, формат, де шукати вимоги і як написати матеріал, щоб розкрити найкращі якості замовника. Наша надійність підтверджена часом.  За 20 років функціонування на ринку ми підготували тисячі студентських робіт, отримали і продовжуємо отримувати позитивні відгуки, за що дуже вдячні.

  Ми практикуємо договірне співробітництво і відразу ж висилаємо угоду кур’єрською службою.  Оформлення замовлення та оплата послуги здійснюються в дистанційному режимі. На відміну від конкуруючих компаній «Світ Знань» надає безстрокові гарантії на свої роботи.  Це означає, що кожен замовник незалежно від того, скільки часу пройшло з моменту отримання результату, може відправити публікацію на доопрацювання.  І ми відкоригуємо матеріал безкоштовно.  Публікації – це просто, якщо за справу беруться професіонали.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами