Публікація ВАК

Фахові журнали категорії Б
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 1 сторінки
Гарантія на публікацію
Терміни від 1 міс.
Унікальність від 80%

Дізнайтесь вартість публікації ВАК безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія на публікацію
  Терміни від 1 міс.
  Унікальність від 80%

  Відгуки студентів

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити публікацію ВАК?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу
  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Що таке публікація ВАК?

  Публікація ВАК – це розміщення статті в одному з таких журналів. Якщо заявка прийнята, значить, матеріал відповідає критеріям якості і правильно оформлений. А вимоги до цих пунктів не можна назвати простими. Особливо складні ВАК публікації для магістрів – не кожен журнал «люб’язно» зустрічає науковців-початківців.

  За «якість» володарів вчених ступенів в країні відповідає Вища кваліфікаційна (атестаційна) комісія. Ця ж структура рецензує журнали, які вважаються авторитетним джерелом наукової думки. Тобто недостатньо просто опублікувати статтю в бульварній пресі. Публікація у ваківському журналі – відмінний бонус для студентів, аспірантів і досвідчених вчених. Такий майданчик для викладу думок відкриває можливості і перспективи. Але підхід до написання також повинен бути відповідним. Давайте розбиратися.

  Як пишеться ВАК публікація?

  Представимо процес у вигляді таблиці з етапами:

  1.Вибір теми та журналуКраще діяти саме в такій послідовності. Під конкретний журнал легше писати статтю, ніж потім коригувати матеріал. Тобто ви спочатку вибираєте видання (або декілька) у відповідності з темою і чітко дотримуєтесь вимог.
  2.Пошук джерелЦей етап багато в чому визначає успішність подальшого процесу. Чим більше опрацьовано якісної літератури, тим краще буде зміст. Не забуваємо, що всі джерела не старше 3 років, важливі Інтернет ресурси, можна і потрібно використовувати іноземні джерела (при якісному перекладі), архівні документи, статистику.
  3.Складання плану, окреслення структуриПлан і позначення структурних елементів, під кожним з яких будуть прописані питання, допоможе тримати правильний вектор. Наприклад, вступна частина: у чому актуальність, яка ідея, мета, завдання, які використовуються методики, наскільки опрацьована тема, які позиції інших авторів заслуговують уваги тощо.
  4.Написання «тіла» статтіЯкщо перераховані вище етапи пройдені якісно, в цій частині важливо просто згрупувати думки і надати їм єдність форми на папері.
  5.Вичитування, коригування, перевіркаСирий матеріал повинен набути завершену форму. В тому числі на цьому етапі перевіряється унікальність (не менше 85%).
  6.ОформленняСписок літератури, посилання, виноски, додатки та інші елементи повинні відповідати нормам і рекомендаціям. Вимоги до оформлення у журналів можуть відрізнятися.

  Можна купити готову статтю ВАК?

  Варіант замовити або придбати готову публікацію ВАК стає справжнім порятунком, якщо немає часу, сил, бажання все робити самому. З огляду на сучасний темп життя, такий сценарій зустрічається часто.  Головне – вибрати надійного партнера. Саме надійність і відповідальне ставлення служать головними принципами роботи компанії «Світ Знань».  Ми орієнтуємося виключно на успіх замовника, тому гарантуємо:

  • якість публікації;
  • унікальність;
  • актуальність і обґрунтованість теми;
  • відповідність вимогам конкретного журналу;
  • оперативність виконання;
  • сумлінний підхід.

  При замовленні статті для публікації в ВАК журналі ви гарантовано можете розраховувати на абсолютний супровід до фінального етапу. Ми виконуємо доробки в потрібних кількостях без обмеження по термінах.  Але при цьому, звичайно ж, робимо все, щоб така потреба не виникла. Звертаючись до компанії «Світ Знань» будьте впевнені, що публікація в ВАКівському журналі стане предметом вашої гордості і виправдає очікування. З нами надійно, комфортно і вигідно.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами