Публікація ВАК

Фахові журнали категорії Б
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6

Дізнайтесь вартість публікації ВАК безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 1 сторінки
  Гарантія на публікацію
  Терміни від 1 міс.
  Унікальність від 80%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як працює сервіс

  Оформлення заявки
  Надайте нам інформацію про свою роботу: вид роботи, тема, термін виконання.
  Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкування з менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримання готової роботи
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Що студенти кажуть про нас?

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Що таке публікація ВАК?

  Публікація ВАК – це розміщення статті в одному з таких журналів. Якщо заявка прийнята, значить, матеріал відповідає критеріям якості і правильно оформлений. А вимоги до цих пунктів не можна назвати простими. Особливо складні ВАК публікації для магістрів – не кожен журнал «люб’язно» зустрічає науковців-початківців.

  За «якість» володарів вчених ступенів в країні відповідає Вища кваліфікаційна (атестаційна) комісія. Ця ж структура рецензує журнали, які вважаються авторитетним джерелом наукової думки. Тобто недостатньо просто опублікувати статтю в бульварній пресі. Публікація у ваківському журналі – відмінний бонус для студентів, аспірантів і досвідчених вчених. Такий майданчик для викладу думок відкриває можливості і перспективи. Але підхід до написання також повинен бути відповідним. Давайте розбиратися.

  Як пишеться ВАК публікація?

  Представимо процес у вигляді таблиці з етапами:

  1.Вибір теми та журналуКраще діяти саме в такій послідовності. Під конкретний журнал легше писати статтю, ніж потім коригувати матеріал. Тобто ви спочатку вибираєте видання (або декілька) у відповідності з темою і чітко дотримуєтесь вимог.
  2.Пошук джерелЦей етап багато в чому визначає успішність подальшого процесу. Чим більше опрацьовано якісної літератури, тим краще буде зміст. Не забуваємо, що всі джерела не старше 3 років, важливі Інтернет ресурси, можна і потрібно використовувати іноземні джерела (при якісному перекладі), архівні документи, статистику.
  3.Складання плану, окреслення структуриПлан і позначення структурних елементів, під кожним з яких будуть прописані питання, допоможе тримати правильний вектор. Наприклад, вступна частина: у чому актуальність, яка ідея, мета, завдання, які використовуються методики, наскільки опрацьована тема, які позиції інших авторів заслуговують уваги тощо.
  4.Написання «тіла» статтіЯкщо перераховані вище етапи пройдені якісно, в цій частині важливо просто згрупувати думки і надати їм єдність форми на папері.
  5.Вичитування, коригування, перевіркаСирий матеріал повинен набути завершену форму. В тому числі на цьому етапі перевіряється унікальність (не менше 85%).
  6.ОформленняСписок літератури, посилання, виноски, додатки та інші елементи повинні відповідати нормам і рекомендаціям. Вимоги до оформлення у журналів можуть відрізнятися.

  Можна купити готову статтю ВАК?

  Варіант замовити або придбати готову публікацію ВАК стає справжнім порятунком, якщо немає часу, сил, бажання все робити самому. З огляду на сучасний темп життя, такий сценарій зустрічається часто.  Головне – вибрати надійного партнера. Саме надійність і відповідальне ставлення служать головними принципами роботи компанії «Світ Знань».  Ми орієнтуємося виключно на успіх замовника, тому гарантуємо:

  • якість публікації;
  • унікальність;
  • актуальність і обґрунтованість теми;
  • відповідність вимогам конкретного журналу;
  • оперативність виконання;
  • сумлінний підхід.

  При замовленні статті для публікації в ВАК журналі ви гарантовано можете розраховувати на абсолютний супровід до фінального етапу. Ми виконуємо доробки в потрібних кількостях без обмеження по термінах.  Але при цьому, звичайно ж, робимо все, щоб така потреба не виникла. Звертаючись до компанії «Світ Знань» будьте впевнені, що публікація в ВАКівському журналі стане предметом вашої гордості і виправдає очікування. З нами надійно, комфортно і вигідно.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами