Проекти ресторану / готелю

Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6

Дізнайтесь вартість проекту ресторану / готелю безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 50 сторінок
  Гарантія необмежена до захисту
  Терміни від 14 днів
  Унікальність від 80%

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як працює сервіс

  Оформлення заявки
  Надайте нам інформацію про свою роботу: вид роботи, тема, термін виконання.
  Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкування з менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримання готової роботи
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Що студенти кажуть про нас?

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Що таке проекти ресторанів і готелів?

  Проекти та завдання щодо їх підготовки у студентів викликають найбільшу кількість запитань. Насправді «не такий страшний вовк, як його малюють». Досить включити логіку і трохи нестандартного мислення. Може саме ви майбутній успішний ресторатор або власник мережі готелів Hilton. Давайте пробувати.

  Під проектом розуміється самостійний вид діяльності студента для розробки способів вирішення конкретних проблем або реалізації заздалегідь запланованих завдань. Такий формат завдань актуальний, оскільки дозволяє продемонструвати:

  • креативність, творчий підхід;
  • «ділову хватку»;
  • вміння втілювати теорію на практиці;
  • ступінь освоєння матеріалу курсу;
  • інтелектуальне «прокачування» мозку;
  • рівень знань і практичної підготовки.

  Наприклад, поставлено завдання – запустити свій ресторан і розробити механізм цього процесу. Це актуально для студентів факультетів готельно-ресторанної справи, а от майбутні дизайнери інтер’єрів можуть розробити дизайн-проект ресторану тощо.

  Яким повинен бути проект ресторану?

  Реальним і цікавим. Інтернет переповнений шаблонами, як відкрити міні готель на 30 гостей, сімейне придорожнє кафе та інші банальності. Хоча, знову-таки, якісний проект завжди заслуговує уваги, навіть якщо його ідея стара як світ. Якщо потрібно дипломний проект, тут важливо всебічне охоплення і теорії, і практики. Задійте максимальну кількість знань як ресурсів, проаналізуйте успішний і провальний досвід вже запущених кимось стартапів. Оптимально, якщо ваш дипломний проект зможе стати прикладом, як врахувати і не допустити чужі помилки.

  Важлива чіткість і обґрунтованість розрахунків. Зіставляйте цифри, не вигадуйте факти. Погодьтеся, дивно в міні готелі на 4 номери передбачати набори постільної білизни упаковками в 100 комплектів. Тобто, будь-який бізнес, нехай навіть на етапі проекту, любить рахунок.

  Коли потрібно замовити проект готелю студенту?

  Скоро захист або відповідальна здача іспиту, а ідей немає? Натхнення може так і не дійти, а ціна питання надто велика. Замовте готовий проект, якщо:

  • не відчуваєте в собі сили;
  • вже готували провальний варіант;
  • не впевнені в актуальності та обґрунтованість ідеї;
  • сумніваєтеся в розрахунках;
  • поняття не маєте, що собою являє така робота як проект;
  • немає часу на самостійне виконання.

  Підстраховка нікому не завадить. А якщо у вас на руках буде еталонний зразок, можливо надалі він стане орієнтиром самостійного виконання інших завдань.

  На сайті компанії «Світ Знань». Ми виконуємо замовлення з будь-якого регіону України, досить мати вихід в Інтернет. Чому ви не повинні сумніватися?

  1. Написання проекту доручається кваліфікованому автору, у якого є досвід, знання і неймовірні ідеї.
  2. Гарантується якість і безкоштовні доопрацювання до тих пір, поки результат не задовольнить замовника. Однак, як правило, такі не потрібні.
  3. Складається договір, який є юридичною гарантією для замовника.
  4. Пропонується кілька варіантів тем, ідей, форматів реалізації. Ми готуємо будь-які проекти для студентів, в тому числі реалізовуємо ваші ідеї або пишемо матеріал «з нуля».

  Наша компанія дотримується принципу орієнтації на інтереси клієнта, дотримання конфіденційності та максимально швидкого виконання. Не пізніше обумовленого терміну ви отримуєте повідомлення про готовність і виконаний проект на електронну пошту. Крім того, ми пропонуємо купити готові проекти ресторану, готелю і багато інших варіанти, які вже чекають свого власника.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами