Магістерськa роботa на замовлення

Безкоштовні доопрацювання в необмеженій кількості
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6

Дізнайтесь вартість магістерської роботи безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 50 сторінок
  Гарантія необмежена до захисту
  Терміни від 10 днів
  Унікальність від 80%
  ✅ Цінавід 4000 грн
  ✅ Гарантіянеобмежена до захисту
  ✅ Термінивід 10 днів
  ✅ Авторпрофільний спеціаліст
  ✅ Оригінальністьвід 80%
  ✅ Бонусанотація, презентація, доповідь

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як працює сервіс

  Оформлення заявки
  Надайте нам інформацію про свою роботу: вид роботи, тема, термін виконання.
  Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкування з менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримання готової роботи
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Що студенти кажуть про нас?

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Скільки коштує магістерська робота в 2023 році?

  Магістерська робота ціна залишається важливим фактором при виборі спеціалізованої компанії для виконання проекту. Наші ціни на магістерські роботи в 2023 році розраховані на різні типи завдань та рівні їх складності. Ми гарантуємо високу якість та професіональний підхід до кожного завдання. Разом з нами, ви можете бути впевнені в якості виконання та завчасного отримання готової роботи, що сприяє успішному захисту вашого проекту. А безлімітні безкоштовні правки стануть приємним бонусом!

  Вид послугиЦінаТерміни виконання
  Магістерська робота теоретичнавід 4000 грн.від 10 днів
  Магістерська робота практичнавід 5000 грн.від 14 днів
  Робота підвищеної складностівід 6000 грн.від 14 днів
  Готова магістерська робота500 грн.від 1 дня

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Для отримання високого статусу магістра необхідно підготувати або замовити магістерську роботу і, звичайно ж, успішно її захистити. Ця задача є з розряду легких. Давайте разом розберемося з ключовими моментами, щоб не допускати помилок і не ризикувати. Виконувати завдання легше, коли зрозуміла його суть. Магістерська робота – не просто ускладнена курсова (так-так, така думка дуже поширена і часто стає причиною фіаско). Це самостійне, науково-дослідне завдання, необхідне для отримання академічного ступеня.

  Що таке магістерська робота?

  Виходячи з визначення, перелічимо головні ознаки, яким повинні відповідати всі магістерські роботи:

  • науковий стиль;
  • актуальна, новаторська, цікава тема;
  • обґрунтування теми, аргументація гіпотези;
  • правильно підібрана література в достатній кількості;
  • чітка структура, включаючи вступ, висновок, основну частину та оздоблювальні компоненти, такі як зміст, титульна сторінка, література, додатки;
  • оформлення відповідно до стандартів ДСТУ;
  • практична або теоретична значимість отриманих результатів.

  Перелік одночасно гранично зрозумілий і складний. Але якщо є чітке бачення, що робити, більшість пунктів виконуються автоматично.

  Важливо, щоб тема відповідала змісту. Не плутайте з жовтою пресою, де чіпляючий заголовок може перекрити за значимістю суть. Якщо заявлена, наприклад тема «Медіація як ефективний інструмент вирішення цивільних спорів», значить їй і потрібно присвячувати дослідження і не заглиблюватися в судовий процес.

  Як пишеться магістерська робота?

  90-100 сторінок дослідної праці – результат багатоетапного своєрідного квесту. Успішне проходження першого кроку дає право переходу на інший рівень. Такою алегорією хочеться вказати на обов’язковість дотримання послідовності.

  1. Визначитеся з темою. Пропрацюйте, що наразі важливо, цікаво, і, найголовніше, в міру досліджено. Чому? Зовсім нові теми з нуля досить складно розкрити (просто немає джерел), а надто заяложені – непросто уявити з нової сторони. На допомогу прийде золота середина.
  2. Виберіть наукового керівника. Це ваш головний колега, партнер і помічник на найближчі місяці (звичайно, якщо вибір вдалий). Занадто зайняті авторитетні вчені не можуть приділяти достатньо часу. А зовсім недосвідчені вчора ще аспіранти – не зможуть поділитися достатніми знаннями. Див. пункт вище про золоту середину.
  3. Підготуйте план. На початковому етапі це поки своєрідні нотатки, начерки та орієнтири. Але без них нікуди. Так ви не зіб’єтеся з наміченого шляху. Якщо завдання розбити на блоки (у нашому випадку – на пункти плану), написання пройде легше.
  4. Підготуйте інформаційну основу. Література і джерела – головне в написанні магістерської роботи. Пам’ятайте, всі матеріали повинні бути «свіжими» (не старше 3-5 років, крім рідкісних винятків), актуальними і перевіреними. 30% – це Інтернет – джерела.
  5. Приступайте до написання. Розділ за розділом. Потім вступ і висновок (їх начерки робляться спочатку, а фінальна варіація – в кінці).
  6. Оформіть матеріал: сторінки, виноски, малюнки, додатки, список літератури, титульна сторінка. Методичні рекомендації і ДСТУ 3008-95 вам в допомогу.
  7. Розробіть і подайте рецензію на магістерську роботу. Це потрібно зробити мінімум за місяць до захисту. Також на цьому етапі необхідно написати доповідь до магістерської роботи і відгук на неї.
  8. Завершальний і найбільш відповідальний крок – обговорення допуску до захисту. Якщо всі перераховані вище дії виконані, успішний результат не змусить себе чекати.

  Компанія «Світ Знань» багато років, виконує всі види студентських робіт на замовлення. Досвід в поєднанні з високою кваліфікацією авторів дозволяють гарантувати відмінний результат. Ми готуємо будь-які теми магістерських робіт, у тому числі англійською мовою, а також всі супутні роботи. Гарантії та переваги:

  1. Всебічна допомога та супровід до захисту.
  2. Можливість написати магістерську роботу «з нуля», включаючи вибір теми та підготовку рецензії.
  3. Прозоре, офіційне співробітництво, складання договору.
  4. Повна конфіденційність.
  5. Доступна ціна на послуги, гнучка система знижок, вигідні акційні пропозиції.

  Крім того, у компанії «Світ Знань» надається безстрокова гарантія на роботу. На відміну від компаній-конкурентів ми не обмежуємо вас терміном в один або кілька місяців для внесення коригувань у магістерську роботу. У нас з вами одна мета – ваш успішний захист. Ви можете замовити магістерську роботу з будь-якого куточка України дистанційно.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами