ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 

м. Київ                                                                                                                                                                                         «1» січня 2023 р.

Ця Політика конфіденційності персональних даних (далі – Політика конфіденційності) діє щодо всієї інформації, яку ІА «Світ Знань», розташований на доменному імені https://diploms.kiev.ua/, може отримати від Користувача під час використання сайту Компанії.

 

 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1. У цій Політиці конфіденційності використовуються такі терміни:

1.1.1. Адміністрація сайту ІА «Світ Знань» (далі – Адміністрація сайту) – уповноважені співробітники управління сайтом, діючі від імені «Світ Знань», які організовують і (або) здійснює обробку персональних даних, а також визначає мету обробки персональних даних, склад персональних даних, які підлягають обробці, дії (операції), що здійснюються з персональними даними.

1.1.2. «Персональні дані» – будь-яка інформація, що відноситься до прямо або побічно визначеній фізичній особі (суб’єкту персональних даних).

1.1.3. «Обробка персональних даних – будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), які здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів із персональними даними, включаючи збір, запис, систематизацію, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, передачу (поширення, надання, доступ, видалення, знищення персональних даних.

1.1.4. «Конфіденційність персональних даних» – обов’язкове для дотримання Оператором або іншими, які отримали доступ до персональних даних, осіб вимога не допускати їх поширення без згоди суб’єкта персональних даних або наявності іншого законного підстави.

1.1.5. «Користувач сайту https://diploms.kiev.ua/ (далі – Користувач)» – особа, яка має доступ до Сайту, за допомогою мережі Інтернет і використовує Сайт ІА «Світ Знань».

1.1.6. «Cookies» — невеликий фрагмент даних, відправлений веб-сервером і зберігається на комп’ютері користувача, який веб-клієнт або веб-браузер кожен раз пересилає веб-серверу в HTTP-запиті при спробі відкрити сторінку відповідного сайту.

1.1.7. «IP-адреса» — унікальний мережева адреса вузла в комп’ютерній мережі, побудована за протоколом IP.

 

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Використання Користувачем сайту https://diploms.kiev.ua/ означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

2.2. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання сайту https://diploms.kiev.ua/.

2.3.Ця Політика конфіденційності застосовується тільки до сайту https://diploms.kiev.ua/. ІА «Світ Знань» не контролює і не несе відповідальності за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступним на сайті Компанії.

2.4. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту https://diploms.kiev.ua/.

 

 1. ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 

3.1. Ця Політика конфіденційності встановлює зобов’язання Адміністрації сайту https://diploms.kiev.ua/ щодо нерозголошення і забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач надає за запитом Адміністрації сайту при оформленні замовлення послуги.

3.2. Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на Сайті ІА “Світ Знань”:

3.2.1. Прізвище, ім’я Користувача;

3.2.2. Контактний телефон;

3.2.3. Адреса електронної пошти (e-mail);

3.3. Компанія захищає Дані, які автоматично передаються в процесі перегляду рекламних блоків і при відвідуванні сторінок, на яких встановлено статистичний скрипт системи (“піксель”):

 • IP-адреса;
 • інформація з cookies;
 • інформація про браузері;
 • час доступу.

3.3.1. Компанія здійснює збір статистики про IP-адреси своїх відвідувачів. Дана інформація використовується з метою виявлення і вирішення технічних проблем, для контролю законності проведених фінансових платежів.

3.4.Будь-яка інша персональна інформація не обговорена вище підлягає надійному зберіганню і нерозповсюдження, за винятком випадків, передбачених в п.п.  5.2.  і 5.3.  цієї Політики конфіденційності.

 

 1. ЦІЛІ ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА

4.1. Персональні дані Користувача Адміністрація сайту https://diploms.kiev.ua/ може використовувати в цілях:

4.1.1. Ідентифікації Користувача, зареєстрованого на сайті https://diploms.kiev.ua/, для оформлення замовлення.

4.1.2. Встановлення з Користувачем зворотного зв’язку, включаючи напрямок повідомлень, запитів, що стосуються використання Сайту https://diploms.kiev.ua/, надання послуг, обробка запитів і заявок від Користувача.

4.1.3. Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.

 

 1. СПОСОБИ І ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

5.1. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом, в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.

5.2. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту має право передавати персональні дані третім особам, зокрема, кур’єрським службам, організаціями поштового зв’язку, операторам електрозв’язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на Сайті ІА «Світ Знань».

5.3. Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України тільки на підставах та в порядку, встановленим законодавством України.

5.4. Адміністрація сайту вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

 

 1. Додаткові умови

6.1.  Адміністрація сайту має право вносити зміни в справжню Політику конфіденційності без згоди Користувача.

6.2. Нова Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті https://diploms.kiev.ua/, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.

6.3.  Всі пропозиції або питання по цій Політиці конфіденційності слід повідомляти 2331533@gmail.com

6.4.  Діюча Політика конфіденційності розміщена на сторінці за адресою https://diploms.kiev.ua/uk/politika-konfidentsijnosti/.

 

Оновлене «1» січня 2023 р.

Right Menu Icon

Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

  Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами