Де вчитись на дизайнера в Україні?

26 Кві 2023
4 138

Дизайнер – це популярна професія, яка цінується завдяки високій оплаті праці та можливості розкриття творчого потенціалу. Багато учнів або абітурієнтів перед вступом бажають здобути вищу освіту за цією спеціальністю, проте вагаються з пошуком навчальних закладів. Перед тим, як виконувати замовлення або влаштуватися в компанію, необхідно мати не лише талант, а й диплом про закінчення, який видає ВНЗ. З цієї причини вважається за необхідне розглянути ТОП кращих освітніх закладів для навчання професії дизайну.

 

Які спеціалізації дизайнерів?

Перед вступом на факультет дизайну на бюджет або контракт майбутньому студенту рекомендується розібратися зі спеціалізаціями дизайнера. Існує безліч таких видів, але популярністю користується лише десять. Пропонується вивчити потрібні спеціалізації у зручному форматі таблиці.

Спеціалізація

Суть

Формати навчання

Графічний дизайнОсновні навички. Виготовлення афіш, банерів, логотипів тощоВНЗ, курси
Веб-дизайнПопулярний напрямок. Створення сайтів, додатків, аналітикаВНЗ, курси (онлайн та офлайн)
Анімаційний дизайнМалювання та створення анімації для медіа, фільмів або ІТКурси та інші навчальні заклади
Дизайнер інтер’єруВізуалізація просторів кімнат у будинках, квартирах, інших приміщенняхВНЗ та курси
Промисловий дизайнВізуальна розробка авто, гаджетів, побутової та ін.технікиСпеціалізовані навчальні заклади, курси
АрхітектураДизайн будівель та споруд (не тільки зовнішній вигляд, а й функціональна частина)Курси та ВНЗ
Графічний дизайнРозробка концепцій для електронних ЗМІ чи друкованих ЗМІВНЗ та курси
Дизайн одягуВідображення та моделювання одягу, взуття, аксесуарівНавчальні заклади та курси
Дизайн середовищаФормування візуальних ідей дворів, будинків, візуального просторуКурси та навчальні заклади
Арт директорКерівна посада. Управління процесами, які виконують дизайнериКурси та інші УЗ

 

Де вивчати дизайн у 2023 році: список ВНЗ України

Незважаючи на складну ситуацію, в країні функціонує низка популярних ВНЗ, які гарантують освіту дизайнера. До таких належать художні навчальні заклади, які мають держакредитацію та позитивну репутацію у низці Європейських держав. Рекомендується виділити такі ВНЗ:

 • КНУКіМ. Інститут культури та мистецтв знаходиться у столиці України. Займає лідерські позиції за рахунок інноваційного підходу та альтернативних програм навчання.
 • Одеська ЮрАкадемія. Популярна завдяки наявності міжнародно визнаного авторитету. ВНЗ пропонує вигідну умову вступу на контракт чи безкоштовне навчання.
 • НАУ. У Національному авіаційному університеті також працює факультет дизайну. Видаються дипломи державного зразка, які визнаються компаніями у всьому світі.
 • Університет технології та дизайну у Києві. Стандартні методики навчання, доступна вартість навчання та ефективні знання – основні переваги установи.
 • П’ята позиція – Коледж будівництва, дизайну та архітектури у Львові. У закладі представлено чотири основні напрями навчання. Діють вигідні умови для вступу.

 

Які предмети здавати на вступ та який прохідний бал на бюджет?

Кожен навчальний заклад надає індивідуальні умови для вступу до бюджету. При цьому в Україні існує єдиний стандарт предметів, які потрібні для зарахування на навчальні курси. Як правило, серед вступних предметів (крім зовнішнього незалежного оцінювання) можуть бути такі:

 1. Математика;
 2. Українська мова;
 3. Інформатика;
 4. Історія України.

Середній прохідний бал для вступу до бюджету становить мінімум 170-180 з урахуванням загальної оцінки в атестаті та ЗНО. Також враховуються інші нюанси, пов’язані із соціальним статусом абітурієнта та сімейним становищем.

 

Професія у сфері дизайну – перспективи працевлаштування

Щоб визначити перспективи працевлаштування, необхідно спочатку вибрати конкретний напрям. Якщо, наприклад, розглядати галузь веб-дизайну, таких фахівців цінують скрізь. Те саме стосується і дизайнерів інтер’єру, архітекторів, дизайнерів одягу та інших спеціалізацій. На ринку праці постійно не вистачає фахівців, які мають навички, тому компанії, що стрімко розвиваються, навіть готові брати студентів.

“Світ Знань” стане вашим надійним помічником, куди б ви не поступили. У нас можна замовити курсову роботу, дипломну, реферати або скористатися допомогою експертів, які мають досвід і позитивну репутацію.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами