Де вчитись на дизайнера в Україні?

26 Кві 2023
9 986

Дизайнер – це популярна професія, яка цінується завдяки високій оплаті праці та можливості розкриття творчого потенціалу. Багато учнів або абітурієнтів перед вступом бажають здобути вищу освіту за цією спеціальністю, проте вагаються з пошуком навчальних закладів. Перед тим, як виконувати замовлення або влаштуватися в компанію, необхідно мати не лише талант, а й диплом про закінчення, який видає ВНЗ. З цієї причини вважається за необхідне розглянути ТОП кращих освітніх закладів для навчання професії дизайну.

 

Які спеціалізації дизайнерів?

Перед вступом на факультет дизайну на бюджет або контракт майбутньому студенту рекомендується розібратися зі спеціалізаціями дизайнера. Існує безліч таких видів, але популярністю користується лише десять. Пропонується вивчити потрібні спеціалізації у зручному форматі таблиці.

Спеціалізація

Суть

Формати навчання

Графічний дизайнОсновні навички. Виготовлення афіш, банерів, логотипів тощоВНЗ, курси
Веб-дизайнПопулярний напрямок. Створення сайтів, додатків, аналітикаВНЗ, курси (онлайн та офлайн)
Анімаційний дизайнМалювання та створення анімації для медіа, фільмів або ІТКурси та інші навчальні заклади
Дизайнер інтер’єруВізуалізація просторів кімнат у будинках, квартирах, інших приміщенняхВНЗ та курси
Промисловий дизайнВізуальна розробка авто, гаджетів, побутової та ін.технікиСпеціалізовані навчальні заклади, курси
АрхітектураДизайн будівель та споруд (не тільки зовнішній вигляд, а й функціональна частина)Курси та ВНЗ
Графічний дизайнРозробка концепцій для електронних ЗМІ чи друкованих ЗМІВНЗ та курси
Дизайн одягуВідображення та моделювання одягу, взуття, аксесуарівНавчальні заклади та курси
Дизайн середовищаФормування візуальних ідей дворів, будинків, візуального просторуКурси та навчальні заклади
Арт директорКерівна посада. Управління процесами, які виконують дизайнериКурси та інші УЗ

 

Де вивчати дизайн у 2023 році: список ВНЗ України

Незважаючи на складну ситуацію, в країні функціонує низка популярних ВНЗ, які гарантують освіту дизайнера. До таких належать художні навчальні заклади, які мають держакредитацію та позитивну репутацію у низці Європейських держав. Рекомендується виділити такі ВНЗ:

 • КНУКіМ. Інститут культури та мистецтв знаходиться у столиці України. Займає лідерські позиції за рахунок інноваційного підходу та альтернативних програм навчання.
 • Одеська ЮрАкадемія. Популярна завдяки наявності міжнародно визнаного авторитету. ВНЗ пропонує вигідну умову вступу на контракт чи безкоштовне навчання.
 • НАУ. У Національному авіаційному університеті також працює факультет дизайну. Видаються дипломи державного зразка, які визнаються компаніями у всьому світі.
 • Університет технології та дизайну у Києві. Стандартні методики навчання, доступна вартість навчання та ефективні знання – основні переваги установи.
 • П’ята позиція – Коледж будівництва, дизайну та архітектури у Львові. У закладі представлено чотири основні напрями навчання. Діють вигідні умови для вступу.

 

Які предмети здавати на вступ та який прохідний бал на бюджет?

Кожен навчальний заклад надає індивідуальні умови для вступу до бюджету. При цьому в Україні існує єдиний стандарт предметів, які потрібні для зарахування на навчальні курси. Як правило, серед вступних предметів (крім зовнішнього незалежного оцінювання) можуть бути такі:

 1. Математика;
 2. Українська мова;
 3. Інформатика;
 4. Історія України.

Середній прохідний бал для вступу до бюджету становить мінімум 170-180 з урахуванням загальної оцінки в атестаті та ЗНО. Також враховуються інші нюанси, пов’язані із соціальним статусом абітурієнта та сімейним становищем.

 

Професія у сфері дизайну – перспективи працевлаштування

Щоб визначити перспективи працевлаштування, необхідно спочатку вибрати конкретний напрям. Якщо, наприклад, розглядати галузь веб-дизайну, таких фахівців цінують скрізь. Те саме стосується і дизайнерів інтер’єру, архітекторів, дизайнерів одягу та інших спеціалізацій. На ринку праці постійно не вистачає фахівців, які мають навички, тому компанії, що стрімко розвиваються, навіть готові брати студентів.

“Світ Знань” стане вашим надійним помічником, куди б ви не поступили. У нас можна замовити курсову роботу, дипломну, реферати або скористатися допомогою експертів, які мають досвід і позитивну репутацію.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами