Рейтинг ВНЗ України (2022)

25 Січ 2022
414

В Україні станом на 2021 рік налічується 140 закладів вищої освіти. Поки у вузьких колах ведуться активні дискусії про аудиторські перевірки та скорочення кількості ВНЗ до 80, абітурієнти активно аналізують відгуки та рейтинги. Муки вибору, куди вступати, – не дають спокою. Сподіваємося, наш рейтинг допоможе визначитися та заодно зорієнтуватися у вартості навчання.

 1. Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Найкращий класичний університет. Середня вартість навчання у гривнях – 42 000 гривень на рік. Журналістика – 49 200, право – 56 800, туризм та психологія – по 38 000.
 2. Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського. Найкращий технічний ВНЗ країни. В середньому рік навчання коштує 30 800 гривень. На інформаційних технологіях ціни до 45 000 тисяч гривень, на інженерії – від 16 000 гривень.
 3. Національний медичний університет імені О. Богомольця. Найкращий вищий медичний освітній заклад країни. Середня вартість навчання у гривнях на рік – 29 000 гривень: за спеціальністю «Медицина» – 40080, «Медична психологія» – 31074, фармація – 16558 гривень.
 4. Київський національний університет культури та мистецтв. Найкращий художній навчальний заклад освіти України. Середня вартість навчання – понад 40 000 грн., спеціальності дизайн, журналістика – 47 950 грн., аудіовізуальне мистецтво та виробництво – 50 000 грн.
 5. Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Найкращий і найзатребуваніший юридичний ВНЗ країни. Середня вартість навчання – 29 900 гривень на рік. Розцінки за базовими спеціальностями у гривнях: право – 29 950, економіка та міжнародне право – 30 000.
 6. Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова. Цей навчальний заклад лідирує серед найкращих педагогічних ВНЗ країни. Середній цінник на рік – 18500 грн. Педагогіка – 14 900 грн., іноземна філологія – 16 100 грн., туризм – 22 800 грн.
 7. Львівський національний університет імені І.Франка. Найкращий вищий навчальний заклад регіонів України. Середня вартість навчання у гривнях на рік – 25 500 гривень, за спеціальностями: міжнародні відносини – 35 195, українська філологія – 24 192, психологія – 28 500, право – 38 225 гривень.
 8. Дніпровський національний університет імені О. Гончара. Найкращий український ВНЗ з областей. Вартість за спеціальностями: автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології – 11 800 гривень, дизайн – 32 900 гривень.
 9. Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна. Найкращий український ВНЗ Харкова. Середня вартість навчання за рік – 23 000 гривень. Розцінки на основні спеціальності: право, туризм, психологія, економіка – 25 500 гривень. Географія, історія та археологія – 16 670 гривень.
 10. Національний університет “Києво-Могилянська академія”. Середня вартість навчання на контракті перевищує 38 тисяч гривень. Найдорожчі спеціальності – міжнародні відносини 62 000 гривень, право 61 000 гривень. Навчання на філології коштуватиме від 36 000 до 50 000 гривень.
 11. Одеський національний університет імені І. І. Мечнікова. Навчальний заклад лідирує у ТОП ВНЗ південної частини України і не лише. Вартість навчання коштує в середньому на рік – 40 000 грн. У ТОПі найпопулярніших спеціальностей: українська мова та література – ​​41 000 гривень, психологія – 50 000 гривень, право – 54 000 грн.
 12. Національний університет біоресурсів та природокористування України. Найкращий аграрний вищий навчальний заклад країни. Середня вартість навчання на бакалавра в очній формі коштує 13 500 гривень. Ціни за спеціальностями у гривнях: право – 14500, економіка – 13860, філологія – 8700.
 13. Київський національний торговельно-економічний університет. Один із найкращих класичних вищих навчальних закладів. Середній цінник на навчання для бакалаврів-очників – 25 000 гривень. Вартість за спеціальностями у гривнях: філологія – 34 050, журналістика – 30 060, психологія – 34 060.
 14. Київський національний університет будівництва та архітектури. Середня вартість навчання на контракті – 22 000 гривень. Основні спеціальності: архітектура та містобудування – 27 000 гривень, комп’ютерні науки – 24 000 гривень, право – 24 000 гривень, будівництво та інженерія – 18 000 гривень.
 15. Харківський національний медичний університет. Входить до ТОП 3 медичних ВНЗ країни. Середня вартість навчання за рік – 45 000 гривень. Розцінки за спеціальностями у гривнях: стоматологія – 47 600, педіатрія – 44 000, медицина – 44 000.

Коли є вибір – це чудово. Нехай для вас він буде гідним та правильним! Компанія «Світ знань» готова допомогти у навчанні та виконати на замовлення усі види студентських робіт. Створіть собі вільний час та не переживайте за результат – ми беремо всі складнощі навчання на себе та гарантуємо якість.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами