Де вчитися на психолога – рейтинг ВНЗ

14 Сер 2020
5 548

Психологія – без перебільшення найперспективніший напрямок в наших реаліях і одна з найбільш високооплачуваних і затребуваних спеціалізацій в розвиненому світі. Цьому є пояснення – розумна людина завжди знаходиться в пошуку себе і внутрішньої гармонії. А на перший план в конкуренції умів і навичок виходить емоційний інтелект.

Якщо ви всерйоз цікавитеся цією професією, рекомендуємо вивчити пропозиції для абітурієнтів від кращих ВНЗ України. Вибір є, і це не може не радувати.

 

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»

Це лідер українського сегменту в рейтингу підготовки та перепідготовки майбутніх психологів.  Якість навчання оцінено в рамках незалежного дослідження дуже високо – понад 24 балів. ВНЗ сам по собі досить престижний у наукових колах і відомий своїми видатними випускниками.  Навчатися тут модно, цікаво, корисно.

Кафедра психології та педагогіки входить в структуру факультету соціології та права. Її стодвадцятирічна історія становлення (це факти, а не перебільшення) заслуговує на увагу – тут є, що розповісти і показати.

Охоплення спеціалізацій і тем в рамках освоєння курсу дуже широке. В університеті програма навчання охоплює такі напрямки: гендерний, професійний, соціальний розвиток особистості;  проблеми індустріальної, організаційної, економічної психології; арт-терапія, сімейна терапія та інші напрямки соціально-психологічного навчання; професійна етика та психологічна культура викладацького складу університету технічної спеціалізації.

Важливо відзначити, що, незважаючи на багатопрофільність, головний орієнтир цього технологічного інституту заснований навколо таких акцентів, як безпека особистості, психологія викладача, спорт, здоров’я, інтеграція напрацювань в сферу освітнього процесу вищих навчальних закладів.

 

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка

Чи варто говорити про популярність і значущість цього навчального закладу в масштабах України і навіть Європи? КНУ примітний всім, починаючи від величного головного корпусу і завершуючи видатними випускниками різних профілів. Якість навчання оцінено дуже високо – майже в 21 бал.

В університеті давно і успішно функціонує факультет психології, в рамках якого виділено кілька вузькопрофільних кафедр: психологія розвитку, соціальна психологія, загальна психологія, педагогіка, психодіагностика та клінічна психологія, соціальна реабілітація і соціальна педагогіка, соціальна робота.

Ці напрямки тільки непосвяченим можуть здаватися дуже схожими. Насправді різниця є і вона суттєва. Перш ніж вибирати спеціалізацію, отримайте консультації фахівців, задайте питання приймальній комісії, або навіть поспілкуйтеся, при можливості, з практикуючими психологами. У будь-якому випадку, який би вибір ви не зробили, кожна з цих кафедр гідна того, щоб присвятити 5 років навчання.

 

Національний університет «Львівська політехніка»

У західноукраїнської перлини сфери освіти функціонує відокремлений Інститут права та психології.  Для академічного рівня магістра є дві професійні кваліфікації: «психологія особистості» та «соціальна психологія життєдіяльності». Бакалавр як освітній рівень дає можливість отримати диплом за кваліфікацією «психологія» в рамках напряму про соціальні і поведінкові науки.

В університеті застосовується особливий підхід до освітніх програм і практики студентів-психологів. Відкриваються широкі можливості стажування за кордоном. Якість навчання при комплексному експертному аналізі оцінюється вище 15 балів (15, 63), що є відмінним показником для не столичного ВНЗ.

 

Харківський національний університет ім. Василя Каразіна

Відомий і авторитетний харківський ВНЗ ввів факультет психології в свою структуру не так давно – лише в 2000 році. Але вже за два десятиліття список нагальних випускників-психологів досить вагомий. Середній бал оцінки якості навчання, виведений незалежним дослідженням, показує 14,68.

В університеті спеціальність «психологія» доступна для бакалаврів і магістрів. Освітня програма і вектори характеризуються універсальністю і багатофункціональністю. Але, все ж, пріоритетне домінування у фундаментальних напрямків, таких як психодіагностика, диференційна психологія, нейропсихологія, вікова і експериментальна психологія. Це, безумовно, тренди сучасності.

Крім того, досить широке поширення знайшла практична підготовка фахівців і соціально-гуманітарні напрямки. В рамках освіти студенти проходять потужні практичні курси. Університет пропонує денну і заочну форму навчання на психолога, а також паралельне освоєння двох професій.

 

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Вищий навчальний заклад характеризується специфічною спрямованістю освітньої програми по психології. Тут функціонує кафедра педагогіки і психології управління соціальними системами. Її початкове призначення при створенні зводилося до оптимізації науково-дослідної та навчальної роботи.

Така передісторія визначила основні вектори ВНЗ за цією спеціальністю: педагогічні та психологічні проблеми підготовки випускників, формування їх лідерських якостей; формування гуманітарно-технічної еліти і дослідження пов’язаних з цим проблем; гуманізація і гуманітаризація вищої освіти в технічних напрямках.

Важливо, що середній бал в університеті за оцінкою освітнього процесу дорівнює показнику 11.

Зробили свій вибір? В добру путь! І пам’ятайте, з компанією «Світ Знань» студентам-психологам по плечу виконати будь-які завдання.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами