Де вчитися на психолога – рейтинг ВНЗ

14 Сер 2020
3 296

Психологія – без перебільшення найперспективніший напрямок в наших реаліях і одна з найбільш високооплачуваних і затребуваних спеціалізацій в розвиненому світі. Цьому є пояснення – розумна людина завжди знаходиться в пошуку себе і внутрішньої гармонії. А на перший план в конкуренції умів і навичок виходить емоційний інтелект.

Якщо ви всерйоз цікавитеся цією професією, рекомендуємо вивчити пропозиції для абітурієнтів від кращих ВНЗ України. Вибір є, і це не може не радувати.

 

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»

Це лідер українського сегменту в рейтингу підготовки та перепідготовки майбутніх психологів.  Якість навчання оцінено в рамках незалежного дослідження дуже високо – понад 24 балів. ВНЗ сам по собі досить престижний у наукових колах і відомий своїми видатними випускниками.  Навчатися тут модно, цікаво, корисно.

Кафедра психології та педагогіки входить в структуру факультету соціології та права. Її стодвадцятирічна історія становлення (це факти, а не перебільшення) заслуговує на увагу – тут є, що розповісти і показати.

Охоплення спеціалізацій і тем в рамках освоєння курсу дуже широке. В університеті програма навчання охоплює такі напрямки: гендерний, професійний, соціальний розвиток особистості;  проблеми індустріальної, організаційної, економічної психології; арт-терапія, сімейна терапія та інші напрямки соціально-психологічного навчання; професійна етика та психологічна культура викладацького складу університету технічної спеціалізації.

Важливо відзначити, що, незважаючи на багатопрофільність, головний орієнтир цього технологічного інституту заснований навколо таких акцентів, як безпека особистості, психологія викладача, спорт, здоров’я, інтеграція напрацювань в сферу освітнього процесу вищих навчальних закладів.

 

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка

Чи варто говорити про популярність і значущість цього навчального закладу в масштабах України і навіть Європи? КНУ примітний всім, починаючи від величного головного корпусу і завершуючи видатними випускниками різних профілів. Якість навчання оцінено дуже високо – майже в 21 бал.

В університеті давно і успішно функціонує факультет психології, в рамках якого виділено кілька вузькопрофільних кафедр: психологія розвитку, соціальна психологія, загальна психологія, педагогіка, психодіагностика та клінічна психологія, соціальна реабілітація і соціальна педагогіка, соціальна робота.

Ці напрямки тільки непосвяченим можуть здаватися дуже схожими. Насправді різниця є і вона суттєва. Перш ніж вибирати спеціалізацію, отримайте консультації фахівців, задайте питання приймальній комісії, або навіть поспілкуйтеся, при можливості, з практикуючими психологами. У будь-якому випадку, який би вибір ви не зробили, кожна з цих кафедр гідна того, щоб присвятити 5 років навчання.

 

Національний університет «Львівська політехніка»

У західноукраїнської перлини сфери освіти функціонує відокремлений Інститут права та психології.  Для академічного рівня магістра є дві професійні кваліфікації: «психологія особистості» та «соціальна психологія життєдіяльності». Бакалавр як освітній рівень дає можливість отримати диплом за кваліфікацією «психологія» в рамках напряму про соціальні і поведінкові науки.

В університеті застосовується особливий підхід до освітніх програм і практики студентів-психологів. Відкриваються широкі можливості стажування за кордоном. Якість навчання при комплексному експертному аналізі оцінюється вище 15 балів (15, 63), що є відмінним показником для не столичного ВНЗ.

 

Харківський національний університет ім. Василя Каразіна

Відомий і авторитетний харківський ВНЗ ввів факультет психології в свою структуру не так давно – лише в 2000 році. Але вже за два десятиліття список нагальних випускників-психологів досить вагомий. Середній бал оцінки якості навчання, виведений незалежним дослідженням, показує 14,68.

В університеті спеціальність «психологія» доступна для бакалаврів і магістрів. Освітня програма і вектори характеризуються універсальністю і багатофункціональністю. Але, все ж, пріоритетне домінування у фундаментальних напрямків, таких як психодіагностика, диференційна психологія, нейропсихологія, вікова і експериментальна психологія. Це, безумовно, тренди сучасності.

Крім того, досить широке поширення знайшла практична підготовка фахівців і соціально-гуманітарні напрямки. В рамках освіти студенти проходять потужні практичні курси. Університет пропонує денну і заочну форму навчання на психолога, а також паралельне освоєння двох професій.

 

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Вищий навчальний заклад характеризується специфічною спрямованістю освітньої програми по психології. Тут функціонує кафедра педагогіки і психології управління соціальними системами. Її початкове призначення при створенні зводилося до оптимізації науково-дослідної та навчальної роботи.

Така передісторія визначила основні вектори ВНЗ за цією спеціальністю: педагогічні та психологічні проблеми підготовки випускників, формування їх лідерських якостей; формування гуманітарно-технічної еліти і дослідження пов’язаних з цим проблем; гуманізація і гуманітаризація вищої освіти в технічних напрямках.

Важливо, що середній бал в університеті за оцінкою освітнього процесу дорівнює показнику 11.

Зробили свій вибір? В добру путь! І пам’ятайте, з компанією «Світ Знань» студентам-психологам по плечу виконати будь-які завдання.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами