Характеристика підприємства для дипломної роботи

3 Бер 2021
3 970

Якщо в основу виконання дипломної роботи беруться матеріали підприємства, його обов’язково потрібно охарактеризувати. За таким же принципом готується звіт з практики. Написання та оформлення має свою специфіку, про що піде мова в цій статті.

 

Що писати в характеристиці підприємства?

Суворі правила щодо наповнення та критеріям форми не передбачені. Проте, практика показує, що потрібна:

 • організаційно-правова інформація;
 • концепція і структура суб’єкта господарювання;
 • організаційна стратегія;
 • етапи розвитку;
 • специфіка функціонування;
 • застосування новаторських ідей і напрацювань;
 • особливості менеджменту;
 • внутрішня і зовнішня політика.

Більш детальне наповнення буде залежати від теми дипломної роботи, дисципліни, профілю. Наприклад, якщо матеріал присвячений фінансовому питанню, звичайно ж, правильно – максимально написати про фінансову діяльність.

Якщо тема юридична, оцінюється правова основа підприємства тощо. У дослідженнях, присвячених конкретному процесу, припустимо, створення моторних двигунів, буде цікаво опис виробництва саме в цій частині, навіть якщо корпорація багатопрофільна.

Характеристика підприємства, як правило, включається в другий розділ диплому. Правила, як оформлювати дані, можна уточнити у наукового керівника

Загальні відомості про підприємство

Студенту потрібно написати дату і коротку історію створення компанії, організації, заводу. Потрібні точні дати заснування і прізвища засновників. Це вступ. Далі вказується організаційно-правова форма, наприклад, ТОВ, корпорація, індивідуальне підприємництво. Буде не зайвим відобразити еволюцію змін – від ІП до великого холдингу.

Потрібно відображення специфіки роботи – чим займається, що виготовляє, який профіль, основна і додаткова спеціалізація. Описується, на якому саме етапі розвитку знаходиться підприємство зараз – становлення, розквіт, розширення, ініціювання банкрутства, спад виробництва. При складанні характеристики враховуються особливості кожного етапу.

Збираючи інформацію, потрібно орієнтуватися на дані офіційного сайту, профільного міністерства, установчі документи, статистичну інформацію. Так збирається максимально достовірний і реальний результат

Стратегія організації

Робота за описом суб’єкта господарювання завжди включає стратегію. Що мається на увазі?

 • пріоритети функціонування;
 • методи, за допомогою яких реалізується продукція або надаються послуги;
 • маркетингова політика;
 • сфера впливу виробництва;
 • джерела і розміри фінансування діяльності;
 • інвестиційна привабливість;
 • кадровий менеджмент;
 • управлінська структура (ідеально, якщо вона буде представлена ​​у вигляді схеми);
 • правова структура.

Всі ці елементи дозволяють проаналізувати ефективність функціонування компанії і виконати навчальний план по практиці. Таким способом оцінюється рентабельність виробництва, прогнозується подальший вектор розвитку, розробляються схеми по залученню інвесторів. Це досить об’ємне поле питань, щоб показати потенціал студента.

Проходження практики дійсно пішло на користь, якщо вами оцінена стратегія підприємства з ракурсу сучасних ринкових відносин і їх перспективності

У компанії «Світ Знань» можна замовити дипломні роботи «під ключ» і тоді вам не доведеться думати, де взяти відомості, як їх згрупувати, що потрібно описати. Ми гарантуємо якість і супровід до захисту.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами