Характеристика підприємства для дипломної роботи

3 Бер 2021
1 384

Якщо в основу виконання дипломної роботи беруться матеріали підприємства, його обов’язково потрібно охарактеризувати. За таким же принципом готується звіт з практики. Написання та оформлення має свою специфіку, про що піде мова в цій статті.

 

Що писати в характеристиці підприємства?

Суворі правила щодо наповнення та критеріям форми не передбачені. Проте, практика показує, що потрібна:

 • організаційно-правова інформація;
 • концепція і структура суб’єкта господарювання;
 • організаційна стратегія;
 • етапи розвитку;
 • специфіка функціонування;
 • застосування новаторських ідей і напрацювань;
 • особливості менеджменту;
 • внутрішня і зовнішня політика.

Більш детальне наповнення буде залежати від теми дипломної роботи, дисципліни, профілю. Наприклад, якщо матеріал присвячений фінансовому питанню, звичайно ж, правильно – максимально написати про фінансову діяльність.

Якщо тема юридична, оцінюється правова основа підприємства тощо. У дослідженнях, присвячених конкретному процесу, припустимо, створення моторних двигунів, буде цікаво опис виробництва саме в цій частині, навіть якщо корпорація багатопрофільна.

Характеристика підприємства, як правило, включається в другий розділ диплому. Правила, як оформлювати дані, можна уточнити у наукового керівника

Загальні відомості про підприємство

Студенту потрібно написати дату і коротку історію створення компанії, організації, заводу. Потрібні точні дати заснування і прізвища засновників. Це вступ. Далі вказується організаційно-правова форма, наприклад, ТОВ, корпорація, індивідуальне підприємництво. Буде не зайвим відобразити еволюцію змін – від ІП до великого холдингу.

Потрібно відображення специфіки роботи – чим займається, що виготовляє, який профіль, основна і додаткова спеціалізація. Описується, на якому саме етапі розвитку знаходиться підприємство зараз – становлення, розквіт, розширення, ініціювання банкрутства, спад виробництва. При складанні характеристики враховуються особливості кожного етапу.

Збираючи інформацію, потрібно орієнтуватися на дані офіційного сайту, профільного міністерства, установчі документи, статистичну інформацію. Так збирається максимально достовірний і реальний результат

Стратегія організації

Робота за описом суб’єкта господарювання завжди включає стратегію. Що мається на увазі?

 • пріоритети функціонування;
 • методи, за допомогою яких реалізується продукція або надаються послуги;
 • маркетингова політика;
 • сфера впливу виробництва;
 • джерела і розміри фінансування діяльності;
 • інвестиційна привабливість;
 • кадровий менеджмент;
 • управлінська структура (ідеально, якщо вона буде представлена ​​у вигляді схеми);
 • правова структура.

Всі ці елементи дозволяють проаналізувати ефективність функціонування компанії і виконати навчальний план по практиці. Таким способом оцінюється рентабельність виробництва, прогнозується подальший вектор розвитку, розробляються схеми по залученню інвесторів. Це досить об’ємне поле питань, щоб показати потенціал студента.

Проходження практики дійсно пішло на користь, якщо вами оцінена стратегія підприємства з ракурсу сучасних ринкових відносин і їх перспективності

У компанії «Світ Знань» можна замовити дипломні роботи «під ключ» і тоді вам не доведеться думати, де взяти відомості, як їх згрупувати, що потрібно описати. Ми гарантуємо якість і супровід до захисту.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами