Висновок звіту про проходження практики

8 Лют 2023
17 698

Студентське життя сповнене пригод, але крім позитивних емоцій та радості від бурхливих подій доводиться ще й вчитися. Одним із найважливіших етапів навчання є практика, а для підтвердження її результатів студенту потрібно скласти висновок та звіт. Це фінальний компонент, який є вирішальним для викладачів ВНЗ, оскільки дає змогу об’єктивно оцінити результат. Необхідно знати, як правильно скласти висновок, щоб проходження практики на підприємстві було зараховано у повному обсязі.

 

Що потрібно написати у висновку звіту з практики?

Інформація, яка має бути у звіті, складається на основі типу робіт і завдань, які ставило перед ним керівництво підприємства. Для того, щоб скласти грамотний висновок, студенту необхідно звернути увагу на рекомендації експертів, які вже існують:

 • комплексний аналіз цілей та завдань, які були поставлені та вирішені в рамках практики. Необхідно детально описати перелік процесів, які виконували практиканти. Чим конкретніше буде описана інформація, краще для високої оцінки;
 • опис досягнень, діяльності та відкриттів, що призвели до необхідних результатів. Важливо вказати на набутий досвід, а також проаналізувати процеси, які виконати не вдалося;
 • зміст обов’язково має містити особисті висновки. Наприклад, рекомендується вказати побажання, аби покращити діяльність підприємства. Необхідно розкрити питання від першої особи на основі особистої думки;
 • оцінка своєї роботи. Варто подивитися та дати оцінку результатам, які були отримані під час проходження практики. Краще розглядати як позитивні, і негативні моменти;
 • наприкінці рекомендовано скласти подальший план і поставити собі завдання, які потрібно реалізувати в майбутньому. Інформацію можна брати на основі джерел, отриманих безпосередньо у підприємства.

 

 

Фрази-кліше для написання

Фраза

Де краще використовувати?

Під час проходження практики я взяла участь у…На початку звіту
Моїми обов’язками були / До моїх завдань входили…Початок звіту
Мною було отримано цінний практичний та теоретичний досвід у галузі…У середині чи наприкінці звіту
При аналізі діяльності підприємства я використав методи…Наприкінці звіту
Я прийняв рішення розробити таку стратегію…На початку чи в середні звіту

 

Висновок звіту про проходження виробничої практики для підприємства – особливості складання

Під час складання звітності студент повинен враховувати встановлені терміни та вимоги, що надаються Вищим навчальним закладом. Для отримання високої оцінки рекомендується вивчити ряд прикладів, на основі яких вдасться видати якісний результат. Важливий момент: висновок звіту може бути використаний у дипломній роботі, яка є альтернативою фінальним держіспитам. Саме тому дуже важливо грамотно виконати завдання з урахуванням стандартів.

При оформленні та складанні звіту рекомендується врахувати такі особливості:

 1. Якщо перед студентом поставлене завдання пройти незначну практику, але впадати у відчай нема за що, можна використовувати інформацію з приводу відносин у колективі або роботи самого підприємства;
 2. Під час написання висновку звіту рекомендується ставити максимальну кількість питань куратору. Краще записувати нотатки в блокнот, щоб краще запам’ятовувати інформацію;
 3. Рекомендується використовувати академічні словники. Підійдуть фрази-кліше та термінологія, що стосується тематики.

 

Висновок звіту з переддипломної практики – рекомендації

Звіт вважається найважливішим документом, який використовуватиметься у дипломному проекті. Рекомендується насамперед провести комплексний аналіз ознайомлювальної практики, після чого на основі інформації від куратора приступати до написання. Послідовний підхід до справи та ознайомлення із зразками – вже половина успіху. Як висновок – позитивна оцінка та подальша довіра з боку викладачів. Звичайно, можна скористатися вже готовими прикладами і підставити свої фрази, але потрібно бути обережними, інакше куратор може забракувати роботу.

 

Висновки

Безумовно, написання висновку звіту з практики – складна і довготривала історія. Деякі студенти не бажають витрачати ресурси та хочуть зберегти нерви шляхом звернення до компанії, яка допоможе скласти грамотний документ. Читачі цієї статті можуть прискорити цей процес і замовити звіт з практики на сайті, де працюють фахівці з досвідом написання такого матеріалу. Виникають додаткові запитання? Чи є бажання отримати більше деталей за послугою? Отримати інформацію у повному обсязі можна вже зараз.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами