Висновок звіту про проходження практики

8 Лют 2023
1 809

Студентське життя сповнене пригод, але крім позитивних емоцій та радості від бурхливих подій доводиться ще й вчитися. Одним із найважливіших етапів навчання є практика, а для підтвердження її результатів студенту потрібно скласти висновок та звіт. Це фінальний компонент, який є вирішальним для викладачів ВНЗ, оскільки дає змогу об’єктивно оцінити результат. Необхідно знати, як правильно скласти висновок, щоб проходження практики на підприємстві було зараховано у повному обсязі.

 

Що потрібно написати у висновку звіту з практики?

Інформація, яка має бути у звіті, складається на основі типу робіт і завдань, які ставило перед ним керівництво підприємства. Для того, щоб скласти грамотний висновок, студенту необхідно звернути увагу на рекомендації експертів, які вже існують:

 • комплексний аналіз цілей та завдань, які були поставлені та вирішені в рамках практики. Необхідно детально описати перелік процесів, які виконували практиканти. Чим конкретніше буде описана інформація, краще для високої оцінки;
 • опис досягнень, діяльності та відкриттів, що призвели до необхідних результатів. Важливо вказати на набутий досвід, а також проаналізувати процеси, які виконати не вдалося;
 • зміст обов’язково має містити особисті висновки. Наприклад, рекомендується вказати побажання, аби покращити діяльність підприємства. Необхідно розкрити питання від першої особи на основі особистої думки;
 • оцінка своєї роботи. Варто подивитися та дати оцінку результатам, які були отримані під час проходження практики. Краще розглядати як позитивні, і негативні моменти;
 • наприкінці рекомендовано скласти подальший план і поставити собі завдання, які потрібно реалізувати в майбутньому. Інформацію можна брати на основі джерел, отриманих безпосередньо у підприємства.

 

 

Фрази-кліше для написання

Фраза

Де краще використовувати?

Під час проходження практики я взяла участь у…На початку звіту
Моїми обов’язками були / До моїх завдань входили…Початок звіту
Мною було отримано цінний практичний та теоретичний досвід у галузі…У середині чи наприкінці звіту
При аналізі діяльності підприємства я використав методи…Наприкінці звіту
Я прийняв рішення розробити таку стратегію…На початку чи в середні звіту

 

Висновок звіту про проходження виробничої практики для підприємства – особливості складання

Під час складання звітності студент повинен враховувати встановлені терміни та вимоги, що надаються Вищим навчальним закладом. Для отримання високої оцінки рекомендується вивчити ряд прикладів, на основі яких вдасться видати якісний результат. Важливий момент: висновок звіту може бути використаний у дипломній роботі, яка є альтернативою фінальним держіспитам. Саме тому дуже важливо грамотно виконати завдання з урахуванням стандартів.

При оформленні та складанні звіту рекомендується врахувати такі особливості:

 1. Якщо перед студентом поставлене завдання пройти незначну практику, але впадати у відчай нема за що, можна використовувати інформацію з приводу відносин у колективі або роботи самого підприємства;
 2. Під час написання висновку звіту рекомендується ставити максимальну кількість питань куратору. Краще записувати нотатки в блокнот, щоб краще запам’ятовувати інформацію;
 3. Рекомендується використовувати академічні словники. Підійдуть фрази-кліше та термінологія, що стосується тематики.

 

Висновок звіту з переддипломної практики – рекомендації

Звіт вважається найважливішим документом, який використовуватиметься у дипломному проекті. Рекомендується насамперед провести комплексний аналіз ознайомлювальної практики, після чого на основі інформації від куратора приступати до написання. Послідовний підхід до справи та ознайомлення із зразками – вже половина успіху. Як висновок – позитивна оцінка та подальша довіра з боку викладачів. Звичайно, можна скористатися вже готовими прикладами і підставити свої фрази, але потрібно бути обережними, інакше куратор може забракувати роботу.

 

Висновки

Безумовно, написання висновку звіту з практики – складна і довготривала історія. Деякі студенти не бажають витрачати ресурси та хочуть зберегти нерви шляхом звернення до компанії, яка допоможе скласти грамотний документ. Читачі цієї статті можуть прискорити цей процес і замовити звіт з практики на сайті, де працюють фахівці з досвідом написання такого матеріалу. Виникають додаткові запитання? Чи є бажання отримати більше деталей за послугою? Отримати інформацію у повному обсязі можна вже зараз.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами