Потрібна курсова робота на замовлення?

Замовити курсову роботу

Безкоштовні доопрацювання до самого захисту!
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6
Об'єм від 30 сторінок
Гарантія необмежена до захисту
Терміни від 5 днів
Унікальність від 60%

Розрахуйте вартість курсової роботи на замовлення безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 30 сторінок
  Гарантія необмежена до захисту
  Терміни від 5 днів
  Унікальність від 60%
  ✅ Цінавід 850 грн
  ✅ Гарантіянеобмежена до захисту
  ✅ Термінивід 5 днів
  ✅ Авторпрофільний спеціаліст
  ✅ Оригінальністьвід 60%
  ✅ Бонусперевірка на унікальність

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як замовити курсову роботу?

  Оформлення заявки
  Ви надаєте нам усю необхідну інформацію про роботу: тему, вимоги, терміни виконання, методичку. Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкуєтесь із менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримуєте готову роботу
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Відгуки студентів

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Скільки коштує курсова робота в 2023 році?

  Курсова робота ціна відіграє важливу роль у визначенні компанії для замовлення роботи. Наші ціни на курсові роботи в 2023 році розраховані на різні види робіт та рівні складності завдань. Ось деякі з них:

  Вид послугиЦінаТерміни виконання
  Курсова робота теоретичнавід 850 грн.від 5 днів
  Курсова робота практичнавід 1000 грн.від 7 днів
  Робота підвищеної складностівід 2000 грн.від 7 днів
  Готова робота400 грн.від 1 дня

  Переваги замовлення курсової в компанії “Світ Знань”:

  1. Своєчасна видача замовлень: Ми прагнемо забезпечити своїх клієнтів вчасною видачею готових робіт, що дозволяє замовникам зручно готуватись до захисту та подавати свої завдання в строки.
  2. Безлімітні безкоштовні доопрацювання: Ваша задоволеність результатом – наша пріоритетна мета. Ми готові надавати необмежену кількість безкоштовних доопрацювань, щоб впевнитися, що ваша робота відповідає всім вимогам.
  3. Висока якість та унікальність робіт: Наша команда вдосконалено працює над кожною роботою, гарантуючи її високу якість та унікальність. Ми ретельно перевіряємо всі завдання на плагіат та забезпечуємо їх високий ступінь унікальності.

  Обираючи “Світ Знань”, ви отримуєте надійного партнера, який дбає про ваш успіх та забезпечує вам якісну та професійну підтримку у виконанні робіт.

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Менеджери “Світ Знань” роблять все для того, аби замовити курсову роботу було якомога комфортніше для студента й враховують, що іноді немає часу на розмови й все потрібно зробити якнайшвидше. Саме тому вони роблять все, аби скоротити очікування та прийняття рішення щодо проєкту. Після узгодження всіх деталей із замовником стосовно вимог до курсової роботи фахівцю компанії треба від декількох хвилин до декількох годин (орієнтовно) на пошук автора та визначення ціни. Адже вказана на сайті вартість є орієнтовною – вона залежить від великої кількості факторів.

  На остаточну вартість курсової роботи впливає величезна кількість факторів, серед яких спеціальність, обрана тема дослідження, бажані строки підготовки робіт, вимоги щодо роботи в плані унікальності тощо. Саме тому в кожному випадку ціна обговорюється індивідуально. В будь-якому випадку наша компанія може похизуватись найнижчими цінами на ринку інформаційних послуг.

  Оплатити курсову роботу можна готівкою в офісі компанії в Києві, а також на безготівковий розрахунок. Сьогодні ви можете використовувати для оплати курсових робіт на замовлення платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Так, однак правки в курсові роботи на замовлення є безкоштовними виключно в тому разі, якщо у замовника немає претензій до плану роботи та вимог (якщо вони не змінюються після узгодження ціни та строків з менеджером, який приймав замовлення на курсові роботи). Інакше вартість таких правок узгоджується додатково. Строки внесення правок також узгоджуються в індивідуальному порядку.

  Звичайно, наша компанія працює легально й у випадку вибору нашої компанії у якості виконавця при підготовці курсової оплата провадиться на розрахунковий рахунок. Тому ви можете бути впевненими в тому, що гроші підуть за призначенням, а якість виконаної роботи буде бездоганною.  Курсові роботи на замовлення від наших фахівців – краще рішення для кожного.

  Написання курсової роботи на замовлення – вкрай відповідальне завдання, адже отриманий бал йде до залікової книжки. Саме тому компанія “Світ Знань” довіряє підготовку курсової роботи тільки кандидатам та докторам наук. Вони знають всі нюанси підготовки робіт такого типу й не з чуток знають, що таке унікальність, академічна доброчесність, предмет дослідження, методологія тощо.

  Ні, спілкування здійснюється виключно через менеджера компанії. Для нас важлива наша репутація та репутація наших замовників, тому ми приділяємо велику увагу політиці конфіденційності коли мова йде про курсові роботи на замовлення. Саме тому автори не знають для кого вони пишуть роботу, а замовники не знають виконавців, які виконують курсові роботи.

  Чому студенту краще замовити курсову роботу у Світ Знань?

  Підготовка та захист курсової роботи – доволі нелегка справа. Адже, отримати гарний результат можна лише у випадку відповідального опрацювання величезного обсягу джерел, написання тексту відповідно до вимог щодо академічної доброчесності, оформлення джерел відповідно до ДСТУ тощо. Не варто забувати ще й про те, що доведеться перш за все ознайомитись з методичними рекомендаціями кафедри та розібратись у них. На це все потрібен час. Якщо ж делегувати роботу фахівцям компанії, то можна буде за невеликі гроші отримати бездоганний результат, який забезпечить гарний бал на захисті. При цьому не треба буде забути про відпочинок з родиною, проводити весь вільний час в бібліотеці та ризикувати репутацією перед науковим керівником. Серед переваг співпраці з компанією “Світ Знань” можна відзначити:

  Відгуки на незалежних ресурсах що написання курсової та інших робіт підтверджують те, що автори завжди відповідально підходять до виконання замовлення й роблять все швидко та вчасно, тому купити курсову тут буде гарним рішенням для кожного;

  Кожна курсова робота від “Світ Знань” – це про наявність всіх елементів (в їх числі предмет, об’єкт, методологія, список використаних джерел тощо) та коректність оформлення відповідно до ДСТУ та індивідуальних вимог вищого навчального закладу. Окремо варто відзначити вимогу щодо унікальності роботи – наша компанія представлена на ринку вже не перший рік й ми чудово розуміємо якою має бути робота, щоб вона отримала високий бал на захисті. Курсова робота, яка направляється замовнику, як правило, має показник не менший за 60%. Однак, якщо у вашому ВНЗ встановлено інші вимоги – просто скажіть про це менеджеру під час оформлення замовлення;

  Вартість є цілком виправданою, адже автору необхідно виконати величезний обсяг роботи задля досягнення гарного результату – підібрати актуальну релевантну літературу, підготувати текст, оформити список використаних джерел відповідно до ДСТУ тощо;

  Досвід авторів, які пишуть курсові роботи, дозволяє їм виконувати роботи будь-якої складності. Наші автори з радістю візьмуться за написання курсової роботи з педагогіки, психології, юриспруденції, філософії та інших спеціальностей. Окремо варто відзначити й той факт, що сервіс у разі необхідності може гарантувати виконання роботи швидше, аніж це пропонується на сайті спочатку – якщо курсова потрібна терміново просто повідомте про це менеджера. В екстрених ситуація строки написання в Україні можуть суттєво скорочуватись;

  Менеджери компанії завжди на зв’язку й готові надати замовникам вичерпні консультації з усіх питань. Вони роблять все, аби замовник залишився задоволеним процесом співпраці. варто відзначити, що оформити замовлення можна телефоном чи через месенджер, відправляються роботи також на месенджер чи електронну пошту (замовник самостійно обирає кращий для себе варіант);

  Наша компанія в Києві співпрацює з фахівцями з різних галузей й тому з легкістю впорається з підготовкою курсової роботи з психології, філософії, юриспруденції, також автори виконують курсові роботи з менеджменту, історії, педагогіки тощо. Для них немає завдань, з якими неможливо впоратись. Тому, замовляючи роботу у нас ви можете бути впевнені в тому, що результат буде бездоганний, адже робота буде представляти собою дійсно результат глибокого аналізу обраної теми, а не поверхневе викладення матеріалу. Ви зможете з впевненістю прийти на захист й не хвилюватися стосовно того, що члени комісії розкритикують викладені позиції чи зададуть такі питання, відповіді на які курсова робота не містить. Звичайно, що в процесі дискусії можуть виникати певні питання, які не було висвітлено, однак релевантність їх буде під питання. З нашими курсовими ви точно будете готові до захисту й надасте відповіді на всі питання.

  Як ми пишемо вашу курсову роботу?

  Щоб підготувати якісний текст, який буде відповідати всім вимогам, які висуваються до робіт такого типу наші автори: підбирають актуальну літературу за темою дослідження, ретельно вивчають методичні рекомендації, пишуть текст не забуваючи про вимоги щодо оригінальності та академічної доброчесності, оформлюють літературу відповідно до ДСТУ тощо. До кожної роботи автори підходять індивідуально й тому ви можете не хвилюватись стосовно того, що текст буде виключно компіляцією наукових думок різних вчених. Кожна курсова, підготовлена компанією “Світ Знань” – самостійна письмова праця в якій близько 70% – авторський текст.

  Коли потрібно замовити курсову студенту?

  Оформити замовлення на курсову роботу варто у таких випадках:

  • коли є сумніви чи вийде самостійно підготувати якісний текст роботи. Для студентів, які ледь справляються з підготовкою до семінарських та практичних занять підготовка курсової може дійсно стати вкрай важкою задачею. Адже для написання курсової роботи знадобиться пройти складний шлях й вирішити величезну кількість питань. Ризикувати своїм майбутнім не варто точно. Якщо не здати курсову роботу вчасно, то є ризик спричинити виникнення академічної заборгованості, яка може призвести до необхідності перескладання, а у деяких випадках й до відрахування з ВНЗ;
  • коли студент не тільки навчається, а й працює і в нього просто немає часу на те, щоб встигнути все і всюди. Адже цілком зрозуміло, що зводити все життя до навчання не хочеться нікому – треба мати вільний час для себе, відпочинку з друзями тощо;
  • коли певні життєві ситуації стали причиною з якої у людини просто немає вільного часу для написання роботи (хвороба, незапланована відпустка, проблеми з близькими тощо);
  • коли обрана тема нецікава чи надто важка й розбиратися з нею просто не хочеться. Далеко не завжди навички написання письмових робіт будуть потрібні в майбутньому й тому витрачати час та нерви на їх “відшліфування” просто немає сенсу. Деякі теми є просто вкрай складними в плані написання – немає достатньо літератури, тема не зрозуміла та надто дискусійна тощо.

  Як замовити курсову роботу?

  Замовити курсову роботу можна на сайті чи телефоном. Спочатку необхідно сказати менеджеру всі вимоги до роботи (спеціальність, тему, обсяг, бажаний показник унікальності, кількість джерел, які потрібно використати тощо). Після – він підбирає автора, який впорається з завданням якнайкраще й передає інформацію замовнику щодо строків та ціни проєкту. Якщо останній згоден, то необхідно сплатити 50% вартості роботи на розрахунковий рахунок компанії – після цього автор приступає до роботи.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами