5 безкоштовних інструментів для перевірки текстів на плагіат

14 Чер 2023
717

Публікація наукових праць є невід’ємною частиною вченого. Завдяки їм він завойовує визнання серед колег, отримує можливість реалізувати свої плани на майбутнє та досягти успіхів у кар’єрі. Написати статтю, яку прийме редакція журналу категорії «Б» або міжнародна база Скопус непросто, адже, крім інших вимог, важливо домогтися потрібного показника для унікальності роботи. «Переливання з пустого в порожнє» нікого не цікавить – кожна стаття має робити внесок у науку, вирішувати якусь практичну чи теоретичну проблему.

При цьому в гонці за унікальністю в жодному разі не можна забувати про те, що необхідно дотримуватись правил академічної доброчесності. Плагіат – те, що є неприпустимим у науковій роботі. Щоб не ризикувати своєю репутацією та відправляти до редакції матеріал, який точно пройде будь-яку перевірку, рекомендується самостійно перевіряти роботу перед відправкою. Для цього можна використовувати різні послуги.

Те саме стосується і студентів. Підготовка курсових, дипломних та магістерських робіт передбачає дотримання тих самих правил, хіба що показники можуть змінюватись (тут вони прописані не у вимогах видань, а у методичних рекомендаціях кафедри). Відсутність плагіату – те, що сприяє з одного боку, захисту авторських прав на працю, а з іншого – захисту самого видання (викладача під час перевірки комісії).

 

Найкращі програми перевірки на плагіат для студентів

Відразу відповісти, яка з програм є я найкращою, досить складно. Адже все залежить від того, якою мовою написана робота і про який тип роботи йдеться. Якщо потрібно перевірити матеріали, які розміщуватимуться в журналах, що індексуються міжнародними наукометричними базами Скопус або WOS, то алгоритми мають бути заточені під них. Як правило, тут потрібна глибша перевірка, ніж у випадках, коли йдеться про звичайну курсову роботу.

Програми на просторах інтернету є різні, платні та безкоштовні, з можливістю тестування протягом пробного періоду і таке інше. Найбільш популярними є: UNICHECK, Turnitin, Strike-plagiarism, iThenticate і не тільки.

Особливості кожної програми Антиплагіат

UNICHECK. Це найбільш популярна програма для перевірки, яка використовується як науковцями, так і студентами. Її перевагами є:

 • наявність безкоштовної версії (можна перевіряти текст у діапазоні від 30 до 200 слів);
 • можливість використання безкоштовної версії протягом 2 місяців;
 • цілодобова інтеграція сервісу.

 

Turnitin. Ця програма Антиплагіат дуже добре зарекомендувала себе практично. Серед її плюсів можна відзначити:

 • те, що вона працює на базі величезної бази контенту в певній галузі. Це забезпечує повноту аналізу;
 • зручну службу підтримки, яка працює 10 мовами;
 • наявність опції виявлення текстових маніпуляцій, які можуть бути використані для обману програми (приховані символи, перефразування, синонімайзери).

 

Strike-plagiarism. Сервіс, який підійде для перевірки як студентської роботи, так і наукової праці. Перевагою сервісу є доступ до наукових та університетських баз даних та максимально комфортна побудова звіту за результатами перевірки. Крім цього, сервіс також:

 • відрізняється високим рівнем сервісу (наявністю служби підтримки, яка працює 15 мовами);
 • гарантує конфіденційність;
 • наявність опції, яка відповідає за взаємодію студента та викладача.

 

iThenticate. Тут можна перевірити будь-яку наукову працю, будь то стаття ВАК, Scopus або Web of Science. Даний сервіс відрізняється низкою переваг, серед яких:

 • база перевірки складає понад 70 млрд. веб-сторінок;
 • наявність доступу в тому числі і до заархівованих сторінок;
 • зручний формат звіту.

 

Grammarly. Сервіс надає можливість перевірки як на платній, так і на безоплатній основі. Ресурс досить популярний і має попит серед викладачів та студентів. Більшою мірою він підходить тим, чия стаття чи інша наукова праця написана англійською мовою. Також для нього характерна не тільки перевірка Антиплагіату, але й інший функціонал, який дозволяє оцінити, наприклад, вміст рідкісних лексичних одиниць у тексті.

 

На що звернути увагу під час вибору програми перевірки на плагіат студенту?

При виборі програми для перевірки слід брати до уваги такі критерії:

 • комфорт використання;
 • високий рівень об’єктивності перевірки;
 • можливість тестування;
 • сумісність із вимогами наукових журналів, які приймають матеріал для розміщення (студентам у цьому плані трохи простіше, оскільки вищі навчальні заклади не встановлюють жорстких вимог щодо програм, які треба використовувати для перевірки);
 • вартість передплати тощо.

 

Якщо розбиратися в алгоритмах роботи різних сервісів немає бажання і часу, можна замовити перевірку на плагіат у компанії «Світ Знань». Наші фахівці знають усі нюанси та тонкощі даного процесу та розуміють, що репутація вченого чи просто студента – справа важлива і вкрай тонка. З нами вам точно не доведеться червоніти перед науковим керівником за допущені помилки і залишиться лише насолоджуватися отриманим результатом.

Адже без письмових робіт багатьох цілей досягти не вийде. Студент без гарної курсової чи дипломної просто не отримає диплом. А той, хто планує пов’язати життя з наукою чи викладацькою діяльністю, потребує добрих статей різних рівнів. Захист кандидатської та здобуття наукового ступеня? Отримання вченого звання? Захист докторської? Без добрих публікацій нічого не вийде.

 

 • Яким має бути показник унікальності у роботі?

Поріг унікальності визначається індивідуально кожним виданням (у випадках із науковими статтями) та методичними рекомендаціями кафедри (для студентських робіт). Унікальність та плагіат нерозривно пов’язані, адже все, що не написано від себе, має містити посилання.

 • Чи буде плагіатом перефразування тексту?

Так, плагіат – це копіювання чужого тексту без посилання автора. Це і запозичення чужих ідей.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами