5 безкоштовних інструментів для перевірки текстів на плагіат

14 Чер 2023
11 467

Публікація наукових праць є невід’ємною частиною вченого. Завдяки їм він завойовує визнання серед колег, отримує можливість реалізувати свої плани на майбутнє та досягти успіхів у кар’єрі. Написати статтю, яку прийме редакція журналу категорії «Б» або міжнародна база Скопус непросто, адже, крім інших вимог, важливо домогтися потрібного показника для унікальності роботи. «Переливання з пустого в порожнє» нікого не цікавить – кожна стаття має робити внесок у науку, вирішувати якусь практичну чи теоретичну проблему.

При цьому в гонці за унікальністю в жодному разі не можна забувати про те, що необхідно дотримуватись правил академічної доброчесності. Плагіат – те, що є неприпустимим у науковій роботі. Щоб не ризикувати своєю репутацією та відправляти до редакції матеріал, який точно пройде будь-яку перевірку, рекомендується самостійно перевіряти роботу перед відправкою. Для цього можна використовувати різні послуги.

Те саме стосується і студентів. Підготовка курсових, дипломних та магістерських робіт передбачає дотримання тих самих правил, хіба що показники можуть змінюватись (тут вони прописані не у вимогах видань, а у методичних рекомендаціях кафедри). Відсутність плагіату – те, що сприяє з одного боку, захисту авторських прав на працю, а з іншого – захисту самого видання (викладача під час перевірки комісії).

 

Найкращі програми перевірки на плагіат для студентів

Відразу відповісти, яка з програм є я найкращою, досить складно. Адже все залежить від того, якою мовою написана робота і про який тип роботи йдеться. Якщо потрібно перевірити матеріали, які розміщуватимуться в журналах, що індексуються міжнародними наукометричними базами Скопус або WOS, то алгоритми мають бути заточені під них. Як правило, тут потрібна глибша перевірка, ніж у випадках, коли йдеться про звичайну курсову роботу.

Програми на просторах інтернету є різні, платні та безкоштовні, з можливістю тестування протягом пробного періоду і таке інше. Найбільш популярними є: UNICHECK, Turnitin, Strike-plagiarism, iThenticate і не тільки.

Особливості кожної програми Антиплагіат

UNICHECK. Це найбільш популярна програма для перевірки, яка використовується як науковцями, так і студентами. Її перевагами є:

 • наявність безкоштовної версії (можна перевіряти текст у діапазоні від 30 до 200 слів);
 • можливість використання безкоштовної версії протягом 2 місяців;
 • цілодобова інтеграція сервісу.

 

Turnitin. Ця програма Антиплагіат дуже добре зарекомендувала себе практично. Серед її плюсів можна відзначити:

 • те, що вона працює на базі величезної бази контенту в певній галузі. Це забезпечує повноту аналізу;
 • зручну службу підтримки, яка працює 10 мовами;
 • наявність опції виявлення текстових маніпуляцій, які можуть бути використані для обману програми (приховані символи, перефразування, синонімайзери).

 

Strike-plagiarism. Сервіс, який підійде для перевірки як студентської роботи, так і наукової праці. Перевагою сервісу є доступ до наукових та університетських баз даних та максимально комфортна побудова звіту за результатами перевірки. Крім цього, сервіс також:

 • відрізняється високим рівнем сервісу (наявністю служби підтримки, яка працює 15 мовами);
 • гарантує конфіденційність;
 • наявність опції, яка відповідає за взаємодію студента та викладача.

 

iThenticate. Тут можна перевірити будь-яку наукову працю, будь то стаття ВАК, Scopus або Web of Science. Даний сервіс відрізняється низкою переваг, серед яких:

 • база перевірки складає понад 70 млрд. веб-сторінок;
 • наявність доступу в тому числі і до заархівованих сторінок;
 • зручний формат звіту.

 

Grammarly. Сервіс надає можливість перевірки як на платній, так і на безоплатній основі. Ресурс досить популярний і має попит серед викладачів та студентів. Більшою мірою він підходить тим, чия стаття чи інша наукова праця написана англійською мовою. Також для нього характерна не тільки перевірка Антиплагіату, але й інший функціонал, який дозволяє оцінити, наприклад, вміст рідкісних лексичних одиниць у тексті.

 

На що звернути увагу під час вибору програми перевірки на плагіат студенту?

При виборі програми для перевірки слід брати до уваги такі критерії:

 • комфорт використання;
 • високий рівень об’єктивності перевірки;
 • можливість тестування;
 • сумісність із вимогами наукових журналів, які приймають матеріал для розміщення (студентам у цьому плані трохи простіше, оскільки вищі навчальні заклади не встановлюють жорстких вимог щодо програм, які треба використовувати для перевірки);
 • вартість передплати тощо.

 

Якщо розбиратися в алгоритмах роботи різних сервісів немає бажання і часу, можна замовити перевірку на плагіат у компанії «Світ Знань». Наші фахівці знають усі нюанси та тонкощі даного процесу та розуміють, що репутація вченого чи просто студента – справа важлива і вкрай тонка. З нами вам точно не доведеться червоніти перед науковим керівником за допущені помилки і залишиться лише насолоджуватися отриманим результатом.

Адже без письмових робіт багатьох цілей досягти не вийде. Студент без гарної курсової чи дипломної просто не отримає диплом. А той, хто планує пов’язати життя з наукою чи викладацькою діяльністю, потребує добрих статей різних рівнів. Захист кандидатської та здобуття наукового ступеня? Отримання вченого звання? Захист докторської? Без добрих публікацій нічого не вийде.

 

 • Яким має бути показник унікальності у роботі?

Поріг унікальності визначається індивідуально кожним виданням (у випадках із науковими статтями) та методичними рекомендаціями кафедри (для студентських робіт). Унікальність та плагіат нерозривно пов’язані, адже все, що не написано від себе, має містити посилання.

 • Чи буде плагіатом перефразування тексту?

Так, плагіат – це копіювання чужого тексту без посилання автора. Це і запозичення чужих ідей.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами