Купити дипломну роботу

Безкоштовні доопрацювання в необмеженій кількості
Rating
4.91
Реф-рейтинг
4.4
Otzyvua
4.6

Дізнайтесь вартість дипломної роботи на замовлення безкоштовно

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Об'єм від 50 сторінок
  Гарантія необмежена до захисту
  Терміни від 7 днів
  Унікальність від 70%
  ✅ Цінавід 3200 грн
  ✅ Гарантіянеобмежена до захисту
  ✅ Термінивід 7 днів
  ✅ Авторпрофільний спеціаліст
  ✅ Оригінальністьвід 70%
  ✅ Бонусанотація, презентація, доповідь

  Що включає послуга?

  100% Гарантія до захисту
  Безкоштовні доопрацювання у будь-якій кількості без обмежень у часі
  Вчасно
  Ваша робота буде готова без затримок
  Унікальність
  Усі тексти пишуться "з нуля" без використання минулорічних робіт. Перевіряються у системі Unicheck
  Найкраща підтримка 24/7
  Наша служба підтримки готова відповісти на будь-які Ваші запитання у найкоротший час

  Як працює сервіс

  Оформлення заявки
  Надайте нам інформацію про свою роботу: вид роботи, тема, термін виконання.
  Це займе не більше однієї хвилини
  Спілкування з менеджером
  Наш менеджер підбере найкращого автора та повідомить кінцеву вартість, а також деталі співпраці.
  На цьому етапі вноситься передплата
  Отримання готової роботи
  Після внесення залишку оплати менеджер надсилає Вам готову роботу

  Що студенти кажуть про нас?

  Заощаджуйте свій час!
  Вкажіть свої вимоги та побажання до роботи та швидко дізнайтеся вартість своєї роботи абсолютно БЕЗКОШТОВНО

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Потрібно замовити дипломну роботу?

  Написання дипломної роботи – одна зі спеціалізації компанії «Світ Знань». Це захоплююче і значиме дослідження без перебільшення визначає долю студента. Розуміючи всю відповідальність, наші автори демонструють вищий рівень професіоналізму. Результат – ваш успішний захист.

  Ось отримаємо диплом, і можна розслабитися. Це одне із самих милих помилок студентів. Все найцікавіше тільки почнеться. На кожному етапі життя потрібно приймати важливі рішення і брати відповідальність. Час діяти настає саме зараз. Отже, мета – диплом (можливо навіть червоний диплом). Завдання – підготуватися до захисту. Інструмент – написати дипломну роботу. Тепер проводимо аналогію. Завжди в реальному житті ми робимо інструменти своїми руками. Ні. Частіше купуємо. Так можна вчинити і з дипломною роботою – придбати готовий варіант або замовити її написання.

  Це правильне рішення, якщо немає часу, впевненості у власних силах, потрібних знань, розуміння що і навіщо робити. Один з корисних навичок навчання – навчитися делегувати обов’язки і грамотно розподіляти навантаження. Якщо ви поєднуєте роботу і навчання або паралельно отримуєте дві освіти – про самостійне написанні дипломної роботи не може бути й мови. Таке завдання за гранню фантастики. Робимо висновок: замовити диплом можна і потрібно всім, хто хоче успішно захиститися.

  Як проходить написання диплому на замовлення?

  Автори компанії «Світ Знань» практикують виключно індивідуальний підхід. Ми враховуємо ваше бачення і переваги, тому можемо втілити будь-які ідеї. Якщо таких немає – запропонуємо теми у відповідності з профілем і підготуємо дипломну роботу «під ключ», включаючи написання супутніх документів. Яких критеріїв дотримуються завжди?

  1. Актуальність, перспективність, наукова новизна теми.
  2. Унікальність від 85% і вище.
  3. Грамотність, точність фактичних даних, дотримання хронології, достовірність розрахунків.
  4. Науковий стиль.
  5. Правильне оформлення відповідно до ДСТУ та методичних рекомендацій.
  6. Дотримання структури.
  7. Відповідність теми і змісту.
  8. Корисність висновків.

  Замовляючи диплом в нашій компанії, сміливо можете проставляти навпроти кожного з цих пунктів позначку «done». Автори знають методи дослідження, застосовані в дипломній роботі, всі тонкощі написання, що дозволяє гарантувати результат.

  Переваги для вас

  Вирішивши замовити дипломний проект, ви автоматично звільняєтесь від безлічі турбот. Так:

  • Відпадає необхідність самостійно підбирати літературу, вивчати сотні джерел, аналізувати, порівнювати тощо. Крім того, замовнику не потрібно самому оформляти список літератури, заглиблюватися в тонкощі пунктуації з численними«; . , // ()», вибирати джерела не старше трьох років.
  • Вирішується проблема з унікальністю. Навіть самостійно написаний матеріал не завжди проходить перевірку на плагіат. Причина цього – вузька термінологія, усталені вирази і словоформи, відсутність достатніх знань для викладу матеріалу якісною, але відмінною від інших авторів мовою.
  • Не виникають складнощі з пошуком правил щодо оформлення і структурування дипломної роботи. Норми можуть змінюватися, а методичні рекомендації ВНЗ часто відрізняються.

  Замовляючи дипломну роботу, ви отримуєте результат, з яким не соромно виходити на захист. Матеріал продемонструє ваше вміння аналізувати, досліджувати питання, застосовувати нестандартні підходи. Така презентація себе стане в нагоді, якщо в перспективі ви маєте намір продовжувати займатися наукою, захищати дисертацію, публікувати статті.

  Застосовується зручна система оплати, дистанційно, через будь-яке відділення банку. Вартість поділяється на завдаток і основну частину. Передбачаються знижки. Так, якщо ви приведете одного товариша, сума замовлення зменшиться. Ми гарантуємо конфіденційність і повну відповідність положенням авторського права. Право на безкоштовні доопрацювання діє безстроково. Це переважна особливість нашої компанії. Якщо замовника або наукового керівника бентежать якісь пункти, ми внесемо корективи, навіть якщо з моменту виконання замовлення минуло багато часу.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами