Як зробити автозміст у Ворді

14 Кві 2021
7 936

Зізнайтеся чесно, що найбільше напружує в курсових та інших студентських роботах? Однозначно, оформлення. Однак якщо вникнути в суть, процес виявляється не таким вже й складним. Не віриться, але далеко не всі студенти знають навіть соту частину можливостей власної клавіатури і функцій Word.

Але ж розумні дядечки в стилі а-ля Стів Джобс не випадково цілодобово просиджують, щось розробляючи. Прикладом однієї маленької, але корисної і геніальної роботи служить автозміст. Давайте розберемося, як користуватися цією опцією.

 

Як зробити автозміст у Word 2007

Ці вже старенькі версії програми досі користуються величезною популярністю. Це щось своє, рідне і звичне. Уже в 2007 році була чітка функція автозмісту, коли зміст і текст зводяться автоматично. Для цього потрібно пройти таку схему:

 • у вкладці «Головна» вибрати пункт зі стилями;
 • виділити потрібний фрагмент – заголовок;
 • застосувати до заголовку обраний стиль;
 • повторити пророблені кроки з кожним підзаголовком.

Наступною дією буде створення змісту. У вкладці «Стилі» вибирається пункт «Зміст», потім «автоматичний список». І вуаля, текст і номера сторінки впорядковуються автоматично.

З огляду на «похилий» вік цієї версії альтернативою служить ручний варіант заповнення цієї інформації. Це займе трохи більше часу, оскільки дані автоматично НЕ підтягуються. У міру необхідності легко можна заміняти ручний на автоматичний режим і навпаки.

Візуально перед вами виникне ось така картинка.

автооглавление 1

Як зробити автозміст у Word 2010 і 2013?

Прогрес не стоїть на місці, і автозміст в цих вордівських версіях створюється вже за іншим алгоритмом. Хоча принцип, безумовно, дуже схожий. Що потрібно виконати?

 • Відкриваєте меню «Посилання» на верхній панелі.
 • Активуєте пункт «додати текст» і застосовуєте цю функцію до назви першого розділу.
 • Виконуєте аналогічні дії по відношенню до інших розділів та підрозділів з використанням відповідних за значимістю заголовків другого і третього рівня.
 • Відкриваєте пункт «Зміст» і вибираєте відповідний стиль. Автозміст формується таким чином.

Алгоритм дій фактично однаковий і для версії Word 2010, і для версії Word 2013. Ці варіанти багатьма оцінюються як найзручніші, з доступною навігацією, зрозумілою послідовністю. В принципі, на сторінці все інтуїтивно зрозуміло.

Автооглавление 2

Як зробити автозміст в Word 2016?

Зміна алгоритму дій у версії вордівських програми 2016 року в наявності. Однак суть як і раніше залишається тією ж – зробити так, щоб вбивши дані в зміст одного разу, автоматично підтягнути номера сторінок у змісті і повністю забезпечити відповідність плану і назв структурних елементів в тексті. І головне – в автоматичному режимі. Для цього потрібно:

 • Окреслити розділи та підрозділи.
 • Присвоїти їм статус заголовків за допомогою спеціальної функції на верхній панелі. Її легко видно. Тільки після цього доступ до автозмісту відкритий.
 • У вкладці «Головна» натиснути на пункт «стилі».
 • Визначитися зі структурою змісту – проста або складна, кількість рівнів підзаголовків. Традиційний варіант для курсових і дипломних робіт – Тема 1 для стандартних розділів і Заголовок 2 для підрозділів.
 • Сформувати зміст. Для цього потрібно виділити потрібний текст, визначитися з форматом – вибрати або залишити за замовчуванням, а потім виконати аналогічні дії з усіма розділами і підзаголовками.

Автоматичні змісту в цій версії Word створюються досить просто.  Є однойменний пункт у вкладці з посиланнями. Зміст 1 може бути застосовано до оформлення кожної графи, а Зміст 2 – до кожного підрозділу.

автооглавление 3

Чи можна видалити заголовок з автозмісту?

Часто буває, що програма визначає, які фрагменти зовсім непотрібні у заголовках, наприклад, посилання з веб-браузерів, скопійовані тексти і вставки з інших ресурсів. Природно, автоматично це зчитується в змісті і спотворюється структура. Як виправити такий сценарій? Досить просто.

У будь-якої версії Word є відповідна функція. Так, для цього потрібно виділити зайвий текст, який не є заголовком або підзаголовком, але зчитується саме так. Потім вибрати пункт «Оновити», натиснути кнопку видалення та оновити сторінку.

Важливо кожен раз перевіряти, чи дійсно інформація змінилася і в змісті, і по тексту. У деяких версіях автоматично видаляється пункт тільки в одній частині, а в тексті переформатувати фразу потрібно вручну. Це теж робиться дуже легко – знімається виділення як Заголовку.

І наостанок, важливо сказати. Завжди дивіться візуально, що у вас вийшло. Сліпо довіряти програмам не варто. Вони теж іноді збиваються. Виникли труднощі? З компанією «Світ Знань» вони швидко вирішаються.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Запитання – Відповіді (FAQ)

  Час оцінки залежить від того, як швидко ми знайдемо відповідного автора, тому це може змінюватись в залежності від складності предмета, теми та термінів виконання. Зазвичай процес оцінки займає від декількох хвилин до двох годин, але в деяких випадках може тривати день або довше.

  Основним чинником, що впливає вартість роботи, є її складність. Навіть якщо ви з одногрупником замовляєте дипломні роботи одночасно, ціна може відрізнятися через різний рівень складності ваших завдань. Загалом вартість виконання роботи залежить від наступних факторів: тип роботи; дисципліна; термін виконання; кількість сторінок; рівень унікальності; специфічні вимоги до роботи.

  Оплата всіх робіт здійснюється готівкою у нас в офісі та безготівковий розрахунок. На даний момент підтримуються платіжні картки Visa та Mastercard, а також платіжні системи GooglePay та ApplePay.

  Ми надаємо можливість внести безкоштовні доопрацювання в замовлену у нас роботу до її захисту, за умови, що ви не зміните вихідні вимоги та завдання. Гарантійний термін на редагування необмежений.

  Звичайно! Юридично, компанії, які надають рефератні послуги, можна порівняти з репетиторами, які допомагають студентам готуватися до іспитів або ЗНО. Ми знаємо, де шукати інформацію для студентських робіт, як її структурувати, оформити та подати. Ми беремо оплату за послуги, що надаються.

  Авторів для роботи підбирає ваш персональний менеджер. При виборі автора ми враховуємо такі фактори:

  1. Рейтинг авторів у конкретній галузі (досвід та кваліфікація). Наприклад, кандидат чи доктор наук має вищий рейтинг.
  2. Рівень зайнятості автора – ми не дозволимо навіть досвідченому автору розпочати виконання вашого замовлення, доки він не закінчить роботу над попередніми проектами.

  Ми дуже цінуємо нашу репутацію, тому ми створили відділ контролю якості, який перевіряє кожну роботу перед відправкою вам. Якщо ми виявимо, що роботу повністю або частково завантажили з Інтернету, ми негайно припинимо співпрацю з таким автором, а інший автор виконає роботу якісно і з нуля. Однак за останні кілька років ми не стикалися з подібними випадками.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами