Як зробити автозміст у Ворді

14 Кві 2021
21 512

Зізнайтеся чесно, що найбільше напружує в курсових та інших студентських роботах? Однозначно, оформлення. Однак якщо вникнути в суть, процес виявляється не таким вже й складним. Не віриться, але далеко не всі студенти знають навіть соту частину можливостей власної клавіатури і функцій Word.

Але ж розумні дядечки в стилі а-ля Стів Джобс не випадково цілодобово просиджують, щось розробляючи. Прикладом однієї маленької, але корисної і геніальної роботи служить автозміст. Давайте розберемося, як користуватися цією опцією.

 

Як зробити автозміст у Word 2007

Ці вже старенькі версії програми досі користуються величезною популярністю. Це щось своє, рідне і звичне. Уже в 2007 році була чітка функція автозмісту, коли зміст і текст зводяться автоматично. Для цього потрібно пройти таку схему:

 • у вкладці «Головна» вибрати пункт зі стилями;
 • виділити потрібний фрагмент – заголовок;
 • застосувати до заголовку обраний стиль;
 • повторити пророблені кроки з кожним підзаголовком.

Наступною дією буде створення змісту. У вкладці «Стилі» вибирається пункт «Зміст», потім «автоматичний список». І вуаля, текст і номера сторінки впорядковуються автоматично.

З огляду на «похилий» вік цієї версії альтернативою служить ручний варіант заповнення цієї інформації. Це займе трохи більше часу, оскільки дані автоматично НЕ підтягуються. У міру необхідності легко можна заміняти ручний на автоматичний режим і навпаки.

Візуально перед вами виникне ось така картинка.

автооглавление 1

Як зробити автозміст у Word 2010 і 2013?

Прогрес не стоїть на місці, і автозміст в цих вордівських версіях створюється вже за іншим алгоритмом. Хоча принцип, безумовно, дуже схожий. Що потрібно виконати?

 • Відкриваєте меню «Посилання» на верхній панелі.
 • Активуєте пункт «додати текст» і застосовуєте цю функцію до назви першого розділу.
 • Виконуєте аналогічні дії по відношенню до інших розділів та підрозділів з використанням відповідних за значимістю заголовків другого і третього рівня.
 • Відкриваєте пункт «Зміст» і вибираєте відповідний стиль. Автозміст формується таким чином.

Алгоритм дій фактично однаковий і для версії Word 2010, і для версії Word 2013. Ці варіанти багатьма оцінюються як найзручніші, з доступною навігацією, зрозумілою послідовністю. В принципі, на сторінці все інтуїтивно зрозуміло.

Автооглавление 2

Як зробити автозміст в Word 2016?

Зміна алгоритму дій у версії вордівських програми 2016 року в наявності. Однак суть як і раніше залишається тією ж – зробити так, щоб вбивши дані в зміст одного разу, автоматично підтягнути номера сторінок у змісті і повністю забезпечити відповідність плану і назв структурних елементів в тексті. І головне – в автоматичному режимі. Для цього потрібно:

 • Окреслити розділи та підрозділи.
 • Присвоїти їм статус заголовків за допомогою спеціальної функції на верхній панелі. Її легко видно. Тільки після цього доступ до автозмісту відкритий.
 • У вкладці «Головна» натиснути на пункт «стилі».
 • Визначитися зі структурою змісту – проста або складна, кількість рівнів підзаголовків. Традиційний варіант для курсових і дипломних робіт – Тема 1 для стандартних розділів і Заголовок 2 для підрозділів.
 • Сформувати зміст. Для цього потрібно виділити потрібний текст, визначитися з форматом – вибрати або залишити за замовчуванням, а потім виконати аналогічні дії з усіма розділами і підзаголовками.

Автоматичні змісту в цій версії Word створюються досить просто.  Є однойменний пункт у вкладці з посиланнями. Зміст 1 може бути застосовано до оформлення кожної графи, а Зміст 2 – до кожного підрозділу.

автооглавление 3

Чи можна видалити заголовок з автозмісту?

Часто буває, що програма визначає, які фрагменти зовсім непотрібні у заголовках, наприклад, посилання з веб-браузерів, скопійовані тексти і вставки з інших ресурсів. Природно, автоматично це зчитується в змісті і спотворюється структура. Як виправити такий сценарій? Досить просто.

У будь-якої версії Word є відповідна функція. Так, для цього потрібно виділити зайвий текст, який не є заголовком або підзаголовком, але зчитується саме так. Потім вибрати пункт «Оновити», натиснути кнопку видалення та оновити сторінку.

Важливо кожен раз перевіряти, чи дійсно інформація змінилася і в змісті, і по тексту. У деяких версіях автоматично видаляється пункт тільки в одній частині, а в тексті переформатувати фразу потрібно вручну. Це теж робиться дуже легко – знімається виділення як Заголовку.

І наостанок, важливо сказати. Завжди дивіться візуально, що у вас вийшло. Сліпо довіряти програмам не варто. Вони теж іноді збиваються. Виникли труднощі? З компанією «Світ Знань» вони швидко вирішаються.

Потрібна допомога у написанні роботи?
Звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів і ми виконаємо будь-яке завдання

  Ви погоджуєтесь з правилами користування сервісом та даєте згоду на обробку персональних даних

  Популярні питання

  Ціна на роботи на замовлення узгоджується з кожним замовником окремо. Адже на кінцеву вартість впливає величезна кількість факторів, зокрема: вид студентської роботи (реферат коштує дешевше за курсову роботу, а ось вартість дипломної роботи обійдеться дорожче ніж написання курсової роботи), спеціальність та тема дослідження, термін, за який необхідно виконати курсову роботу чи іншу письмову працю, від складності через призму унікальності роботи тощо. Однак, в будь-якому випадку реферати курсові дипломні на замовлення у нас коштують менше ніж у конкуруючих компаній.

  Якщо вас цікавить написання курсової роботи чи дипломні роботи на замовлення залишайте заявку нашим менеджерам. Зробити це можна телефоном, через зручний для себе месенджер, або ж у нашому офісі в столиці. Ми подбали, щоб співпраця з нами приносила виключно задоволення кожному клієнту.

  Внести оплату за замовлення в компанії “Світ Знань” ви можете шляхом грошового переказу на безготівковий рахунок компанії, або ж готівкою в нашому офісі. Звертаючись до нас ви можете не сумніватися в тому, що робота буде виконана якісно (всі вимоги та побажання наукового керівника будуть враховані) і вчасно. Правки є безкоштовними, якщо вони здійснюються в межах узгодженого плану тексту дипломної роботи, курсової, магістерської роботи на замовлення.

  Так, саме тому ми можемо бути корисними для замовників із різних куточків України. Відповідно до умов співпраці з нами ви можете замовити виконання роботи онлайн, сплатити за неї через Приват24 чи інші додатки та отримати готове замовлення в зручний для себе месенджер.

  Ціна узгоджується із замовником після залишення заявки, однак перед тим, як автор компанії приступить до написання роботи, тому стосовно цього нюансу ви можете не перейматися. Алгоритм дій наступний – спочатку ви залишаєте заявку щодо роботи, потім менеджер узгоджує з вами всі деталі (термін виконання курсової роботи на замовлення, термін виконання та кількість сторінок диплому тощо), далі – підбирає автора, який впорається з роботою якнайкраще та узгоджує ціну.

  Якщо остання влаштовує замовника, то він вносить передплату в розмірі 50% й автор починає працювати над роботою на замовлення. Залишок за вартість роботи вноситься після того, як вона буде готова до відправлення автором. Правки в межах плану входять в ціну – для замовника це дуже зручно.

  Ні, оскільки для нас є важливою репутація обох сторін. Студенти, які замовляють курсові роботи, написання дипломної роботи тощо не знають хто саме готує для них роботи, в той же час вони можуть не сумніватися в тому, що робота виконується фахівцем, який має за плечима досвід роботи в певній сфері. А автори не знають для кого саме та для його ВНЗ вони пишуть роботу. Спілкування відбувається виключно через менеджерів. Проте стосовно оперативності комунікації можете не хвилюватись – менеджери все вирішують швидко.

  Так, наша компанія виконує роботи на замовлення, і у нас є банк готових робіт. Адже для нас є важливим, щоб на захисті в студента не було жодних проблем. Всі дипломні роботи, кожна курсова робота нашого авторства являють собою результат самостійного дослідження, не містять плагіату, є актуальними тощо. Вартість студентських робіт такого рівня є вищою, однак результат точно буде задовільним та дозволить студенту досягти поставленої перед ним мети.

  Про те, що нам можна довіряти свідчать численні відгуки клієнтів. Почитати такі відгуки клієнтів компанії можете на сайті нашої компанії чи на різних незалежних ресурсах. Всі роботи наших авторів виконуються вчасно, відрізняються бездоганність й при цьому ціна вашого завдання є завжди доступною.

  Right Menu Icon

  Залишіть свої контакти та наш менеджер зв'яжеться з Вами

   Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с Вами